>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Revolta 5

macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Kursy na tę galę wystawił tylko Totalbet, ja tam konta nie mam więc nie pogram, ale mam jedno przemyślenie co do walki wieczoru.

Oskar Herczyk - Michael Dubois/ Dubois @2.30 Totalbet

Oskar Herczyk to człowiek orkiestra znana postać w pomorskim mma. Zawodnik, trener i matchmaker revolty. Występuje tutaj na gali w walce wieczoru bo przyciągnie masę ludzi na halę, ale czy jest tak dobrym zawodnikiem jak Szwajcar? Moim zdaniem nie. Pierwotnie jego rywalem miał być Brazylijczyk Flávio Pina o rekordzie 29-11, typowa kariera w z Brazylii nabijamy rekord na galach w szkołach, wyjazd za granicę po $$$ i w łeb. Nie wiaodmo czemu na zastępstwo wskakuje szwajcar znany w Polsce. Który toczył walkę miesiąc temu w Finlandii i też ją opisywałem:


Tutaj mam podobne zdanie. Szwajcar miał pełnym obóz, łatwo i bez większych obrażeń wygrał w Finlandii przeciągnął przygotowania do gali w Polsce, nie jest porozbijany, od wczoraj siedzi w już w hotelu, do zbicia też nie ma dużo kilogramów. Szwajcar nie przyjeżdża tutaj po wypłatę, jak w jakimkolwiek momencie walki złapie dźwignię bądź duszenie to będzie po ptakach. Jeżeli dojdzie do decyzji pewnie przegra. Pamiętamy ostatnią walkę Herczyka jak nie miłosiernie męczył się z rozbitym już i na równi pochyłej Szymusowskim. Herczyk ma problemy z kończeniem rywali przed czasem, zawsze decyzję. Ciężko widzę te walkę w sobotę, moim zdaniem Szwajcar złapie jakoś Hercyzka i go podda. Kursy jeszcze wczoraj były 2.40 na Dubois, dziś już 2.30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
Do góry Bottom