>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Reprezentacja Polski - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje.

bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Poziom tych dziennikarzy zadających pytania na konferencji był taki jak tego forum, gdzie koleś nie wie że Michniewicz nie prowadził Legii w drugich meczach fazy grupowej... Odklejenie takie, ze nawet super mocny klej Atlas nie pomoże...
W ogóle Michniewicz nie miał żadnych zarzutów jak się okazuje a my oczywiście już na dzień dobry daliśmy mu w pysk. No bo przecież co za różnica czy ma pomysł na Rosjan, czy jest dobrym trenerem... Niieeee, ważne czy 18 lat temu dzwonił na Fryzjera, ja pierd*le. Typowe polaczki cebulaczki. Każdy zły, to nie wiem kto powinien być tym trenerem? Guardiola? Odbicie od normy tego narodu to jest ewenement na skalę światową, jest mi wstyd za granicą że jestem częścią tego syfu.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ale wiesz, że w żadnym z tych meczów o których piszesz czy to ze Spartakiem czy Leicester Michnirwicz już nie prowadził Legii ?
Naprawdę piękna kompromitacja :):):)

ps. A jaki to oklep dostał od Spartaka gdzie do ostatniej minuty ważył się wynik? Takie tam retoryczne pytanie...
Pisałem że kompromitacja w lidze, jakbyś uważnie przeczytał post to byś nie zadawał pytań, wiadome jest że każdy pkt w europejskich pucharach polskiej drużyny to sukces, popatrz która jesteśmy siła w Europie, jeśli chodzi o ranking lig europejskich, nie tak dawno liga Kazachstanu była przed nami, nie wiem jak jest teraz nie śledzę ciągle tych notowań ostatnio trochę poszliśmy w górę w rankingu, ale jak popatrzyć na naszych sąsiadów Czechów to rankingowo to jest przepasc, a zwycięstwo Legii że Spartakiem i Leicester, to po prostu przypadek patrząc jak potoczyły się dalej losy tej drużyny w grupie LE
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Pisałem że kompromitacja w lidze, jakbyś uważnie przeczytał post to byś nie zadawał pytań, wiadome jest że każdy pkt w europejskich pucharach polskiej drużyny to sukces, popatrz która jesteśmy siła w Europie, jeśli chodzi o ranking lig europejskich, nie tak dawno liga Kazachstanu była przed nami, nie wiem jak jest teraz nie śledzę ciągle tych notowań ostatnio trochę poszliśmy w górę w rankingu, ale jak popatrzyć na naszych sąsiadów Czechów to rankingowo to jest przepasc, a zwycięstwo Legii że Spartakiem i Leicester, to po prostu przypadek patrząc jak potoczyły się dalej losy tej drużyny w grupie LE
Koledze chodziło że to ty się skompromitowałeś. Zresztą słusznie, ponieważ nie napisałeś o lidze tylko, cytuję:
"Później od tego samego Spartaka, i tego samego Leicester, dostał oklep że szkoda o tym wspominać, koniec końców ostatnie miejsce w grupie, "
co jest bzdurą taką, że i mój kolejny wpis był o poziomie tejże latryny internetowej
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Ja trochę z innej beczki. Bardzo prawdopodobne, że Rosja zaatakuje Ukrainę. Ciekawe, czy FIFA będzie miała "Los Cojones" i zawiesi reprezentację? Wtedy co? Walkower dla Polski i tylko mecz finałowy w Chorzowie, czy miejsce Rosjan zajmie trzecia w ich tabeli Słowacja? Takie, póki co dywagacje. Bukmacherka opiera się nie tylko na wiedzy, ale i na przypuszczeniach.
Ciekawe jak będzie?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ja trochę z innej beczki. Bardzo prawdopodobne, że Rosja zaatakuje Ukrainę. Ciekawe, czy FIFA będzie miała "Los Cojones" i zawiesi reprezentację? Wtedy co? Walkower dla Polski i tylko mecz finałowy w Chorzowie, czy miejsce Rosjan zajmie trzecia w ich tabeli Słowacja? Takie, póki co dywagacje. Bukmacherka opiera się nie tylko na wiedzy, ale i na przypuszczeniach.
Ciekawe jak będzie?
Atakują ich co najmniej dwa miesiące i zaatakować nie mogą. Gierki polityczne. Gdyby jednak do czegoś doszło to co najwyżej mecz u nas bądź na neutralnym terenie. FIFA nie lubi jak polityka pcha się do krajowych związków piłkarskich i powinno być tak w drugą stronę.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jest wspólne oświadczenie PZPN i federacji piłkarskich Czech i Szwecji w sprawie baraży.


Tutaj tłumaczenie z angielskiego za Tokfm.pl https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085...tm_source=pushpushgo&utm_campaign=meczdecyzja
"Federacje piłkarskie Polski, Szwecji oraz Czech kategorycznie potępiają agresję Rosji na Ukrainę. W związku z obecną sytuacją Polski Związek Piłki Nożnej (PZPN), Svenska Fotbollförbundet (SvFF) oraz Fotbalová asociace Ceské republiky (FACR) wyrażają zdecydowane stanowisko, że zaplanowane na 24 i 29 marca br. mecze barażowe do mistrzostw świata w Katarze nie powinny odbyć się na terenie Federacji Rosyjskiej. Sygnatariusze niniejszego apelu nie biorą pod uwagę wyjazdu do Rosji i rozgrywania tam meczów piłkarskich. Militarna eskalacja, którą obserwujemy, wiąże się z poważnymi konsekwencjami oraz znaczącym obniżeniem poziomu bezpieczeństwa dla naszych reprezentacji oraz oficjalnych delegacji. W związku z tym oczekujemy niezwłocznej reakcji FIFA i UEFA oraz przedstawienia alternatywnych rozwiązań dotyczących miejsc rozegrania zbliżających się spotkań" - napisano w komunikacie.

Trochę jednak takie zrzucanie decyzji na innych. Bo grać baraże z Rosją bardzo chętnie, byle nie w Moskwie. I to chodzi głównie o nas, bo nikt oprócz Polski w Moskwie i tak grać by nie mógł.
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Jest wspólne oświadczenie PZPN i federacji piłkarskich Czech i Szwecji w sprawie baraży.


Tutaj tłumaczenie z angielskiego za Tokfm.pl https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085...tm_source=pushpushgo&utm_campaign=meczdecyzja



Trochę jednak takie zrzucanie decyzji na innych. Bo grać baraże z Rosją bardzo chętnie, byle nie w Moskwie. I to chodzi głównie o nas, bo nikt oprócz Polski w Moskwie i tak grać by nie mógł.
Widocznie w przypadku wygranej Ruskich Szwedzi lub Czesi grali by finał w Moskwie. Więc każdy z tych trzech krajów ma interes by tam nie grać. A tak na prawdę powinno się postawić sprawę jasno, że grać z Ruskimi nie chcemy wcale, niezależnie od terytorium!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Niestety nie chce być złym prorokiem. Ale wygląda mi na to że jeszcze w ten weekend Kliczko przejdzie do historii jako bohater wojenny. I wtedy dopiero świat sportu na dobre się obudzi.

Mam głęboką nadzieję że do tego nie dojdzie, ale znowu szykują się puste gadki że musiało dojść do aż takiej tragedii żeby wszystkich poruszyło
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Brawo Kulesza. W końcu ktoś pokazał cojones, a nie tylko pierd......
Są rzeczy ważniejsze niż sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1046
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Gdyby Szwecja i Czechy się do tego przyłączyły to podejrzewam że FIFA by się ugięła i zawiesiła Ruskich. Wtedy w ich miejsce najpewniej Słowacja która zajęła 3 miejsce w grupie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +594
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Jestem niesamowicie dumny z tej decyzji. Pan Cezary Kulesza pokazał, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Honoru nie kupisz. Postawił on władze światowego futbolu, przed nie lada dylematem. Wiadomo, że Gazprom jest wielkim donatorem piłkarskich światowych władz. Jeżeli FIFA się nie ugnie i wykluczy Polskę ewentualnym walkowerem, to się po raz kolejny skompromituje. Przyznanie organizacji MŚ Katarowi i ich czas rozgrywania w tym terminie to potwarz dla piłkarskiego świata. Mundial to nie wszystko. Ludzkie życie jest wartością o wiele cenniejszą. Nieważne jak to się zakończy. PZPN już wygrał. Oby inne federacje poszły jego śladem...
Pozdrawiam i trzymajmy kciuki za Ukrainę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1088
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Jestem niesamowicie dumny z tej decyzji. Pan Cezary Kulesza pokazał, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Honoru nie kupisz. Postawił on władze światowego futbolu, przed nie lada dylematem. Wiadomo, że Gazprom jest wielkim donatorem piłkarskich światowych władz. Jeżeli FIFA się nie ugnie i wykluczy Polskę ewentualnym walkowerem, to się po raz kolejny skompromituje. Przyznanie organizacji MŚ Katarowi i ich czas rozgrywania w tym terminie to potwarz dla piłkarskiego świata. Mundial to nie wszystko. Ludzkie życie jest wartością o wiele cenniejszą. Nieważne jak to się zakończy. PZPN już wygrał. Oby inne federacje poszły jego śladem...
Pozdrawiam i trzymajmy kciuki za Ukrainę.
Przecież tu nie o Gazprom chodzi. FIFA jak zechce to znajdzie sobie innego partnera/sponsora. UEFA już planuje zerwać umowy z Gazpromem jako sponsorem LM.
Tu chodzi o to że FIFA czy UEFA nie biorą pod uwagę ingerencji rządów w związki piłkarskie i same też nie ingerują w politykę
Prawdopodobnie koniec końców się ugną i zawieszą rosyjską federację ale to się przeciągnie w czasie.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Przecież tu nie o Gazprom chodzi. FIFA jak zechce to znajdzie sobie innego partnera/sponsora. UEFA już planuje zerwać umowy z Gazpromem jako sponsorem LM.
Tu chodzi o to że FIFA czy UEFA nie biorą pod uwagę ingerencji rządów w związki piłkarskie i same też nie ingerują w politykę
Prawdopodobnie koniec końców się ugną i zawieszą rosyjską federację ale to się przeciągnie w czasie.
Przecież FIFA to najbardziej korupcjogenna instytucja sportowa na świecie ( no może poza rosyjską agencją antydopingową). Biorą w łapę na prawo i lewo. Pamiętasz śledztwo FBI dotyczące organizatorów MŚ w Rosji i Katarze? Co z tego, że Blatter beknął? I nieważne czy to Gazprom, czy inny pan "Iwanow" czy "Al-ahmed".Biorą aż hurczy. Tegoroczny finał MŚ przypadkowy? Jasne. Wszakże Katar to piłkarski potentat , miłujący futbol. To samo z Rosją przed czterema laty. To samo z tegorocznym finałem LM na GAZPROM ARENA. (To akurat UEFA). Ci też mają doświadczenie w braniu łapówek. Zerwą pokazowo kontrakt z jedną firmą, a pod stołem swoje. Fryzjer ze swoim Czesławem, to przy nich płoteczki....
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 4,6K

toma55

Użytkownik
Powinni ich zawiesic wciagu pierwszej doby .
Kto ich wybral ?
Gdyby zawiesili Polske to bylby strzal nie w kolano ale jaja ,
zeby pojedyncze kraje musialy pierwsze interweniowac ...
Kto tam by gral na tych mistrzostwach ?
Polowa druzyn by odmowila ,
Ktos kiedys w wywiadzie powiedzial ze najwazniejsi sa sportowcy i kibice ,
reszta jest tylko dodatkiem ...
Po Heysel angielskie druzyny zostaly zawieszone w europejskich pucharach na 5 lat ,
no ale tutaj " tylko " wojna .
N o i bialoruskiego pieska tez zawiesic .
 
Otrzymane punkty reputacji: +594
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Powinni ich zawiesic wciagu pierwszej doby .
Kto ich wybral ?
Gdyby zawiesili Polske to bylby strzal nie w kolano ale jaja ,
zeby pojedyncze kraje musialy pierwsze interweniowac ...
Kto tam by gral na tych mistrzostwach ?
Polowa druzyn by odmowila ,
Ktos kiedys w wywiadzie powiedzial ze najwazniejsi sa sportowcy i kibice ,
reszta jest tylko dodatkiem ...
Po Heysel angielskie druzyny zostaly zawieszone w europejskich pucharach na 5 lat ,
no ale tutaj " tylko " wojna .
N o i bialoruskiego pieska tez zawiesic .
Fifa podobnie jak MKOL pod przykrywka apolitycznosci umywa rece jak Piłat. Dzieki temu moze brac pieniadze z kazdej strony nie patrzac na konsekwence. Kto wybieral na olimpiade Berlin, Moskwe, Soczi, Pekin 2x... Mistrzostwa swiata w Rosji i Katarze...Klubowe mistrzostwa swiata w Zjednoczonych Emiratach Arabskich... Zwiazki sa po to aby czerpac korzysci materialne a nie dzialac dla czyjegos dobra. Oczywiscie, ze powinni ich wywalic, ale tego pewnie nie zrobia, bo im sie to nie oplaca. Czlonkiem Fifa jest m.in. Korea Polnocna... jak i innych organizacji...
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
Do góry Bottom