>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

remisy

P 0

paulomaldini

Użytkownik
Mój kupon na najbliższe mecze ligi mistrzów i ligi europejskiej
1. Real Madryt - Manchester City X
2. Chelsea - Juventus X
3. Rapid Wiedeń - Rosenborg X
4. Twente E. - Hannover X
5. Tottenham - Lazio Rzym X
6. Barcelona - Spartak M 1
Całkowity kurs na Fortunie 455 zl, zagrane za 10 zl. Do wygrania 3605 zl
 
P 0

paulomaldini

Użytkownik
Ja mówi przysłowie, to trzech razy sztuka, więc dziś trzeci kupon, w którym będą trzy remisy, z kursami przynajmniej trzy lub więcej he
1. Widzew - Górnik X
Nie przewiduje piątej wygranej Widzewa, raczej się boje wygranej Górnika, najbardziej realnym wydaje mi sie właśnie remis
2. Panathinaikos - Atromitos X
Tu wszystko może sie zdarzyć, Panathinaikos nie zachwyca, ale raczej u siebie nie przegra, przewiduje remis 0:0, 1:1, nie wyższy.
3. Dep. La Coruna - Sevilla X
Tu pewnie dużo osób zasugeruje się ostatnią wygraną Sevilli z Realem u siebie, jednak Sevilla dużo grzej gra na wyjazdach, a Depo u siebie raczej nie przegrywa, procentowo jakbym miał już postawić na jedną lub drugą drużyne to dałbym 55% do 45% na korzyść Deportivo, no ale remis w tym meczu za bardzo kusi
Kurs w fortunie 30 zl zagrane za 100 zl, do wygrania 2704 zl
 
P 0

paulomaldini

Użytkownik
Dwa remisy juz weszły, czekam na mecz Deportivo - Sevilla, i wypłacam kase he, a poważnie, to aż jeden mecz i to remis, także to jeszcze daleka droga, Swoją drogą ciekawe, czy znów o jeden mecz za duzo postawilem, i jesli wejdzie mi ten ostatni, to czy bede sobie pluł w brode, ze nie dalem jeszcze remisu w meczu Sporting L. - Gil Vicente, a kurs był bardzo fajny, ponad 4 zl
 
P 0

paulomaldini

Użytkownik
No wlasnie to jest to, ze czlowiek nie ma hmm hamulcow, wogole gdybym postawil poczatkowy kupon to juz bym mial kase, wprawdzie nie taka, bo mialem remis w meczu Widzew - Górnik, IFK Geteborg - GAIS 1X i Fenerbahce - Trabzonspor 1X, takze byloby jakies 400 zl

A jednak jeden mecz za duzo, wprawdzie jeszcze nie koniec meczu, ale Sewilla wygrywa 0:2, takze nastepny kupon z jednym nie rafionym meczem
 
P 0

paulomaldini

Użytkownik
To może kupon na odrobienie strat z poprzednich trzech kuponów (mecze dzis i jutro), plus zarobienie 50..60 zl na nowe zaklady na weekend.
1.Eint. Frankfurt - Borussia Dortmund X2
2.Fiorentina - Juventus X2
3.Schalke - Mainz X2 ( handicap 0:2)
4.Freiburg - Werder B. X2 (handicap 0:1)
5.Mgladbach - Hamburg X2 (handicap 0:1)
Kurs FORTUNA 2.41 zl, do wygrania za 200 zl...424 zl
 
P 0

paulomaldini

Użytkownik
I jak sie tu nie wkur... nie dosc, ze jeden mecz nie siadl, to jeszcze zawalila jedna bramka, strzelona przez zawodnika Schalke w 89 minucie i to zawodnika, ktory wszedl na boisko w 87 minucie chyba he????...A z innej beczki, troche nie rozumiem, jak ogladam typy innych osob, to zdarza sie czesto sie z nimi zgadzam, co do jakiegos zakladu, meczu, a czasami niektore typy wydaja mi sie z kosmosu wziete, ale i tak siadaja. Chodzi mi o to, dlaczego ludzie tu, a co za tym idzie moja osoba tez, podniecaja sie swoimi typami, a nie pomysla, zeby polaczyc sily, i nie stworzyc jednego kuponu, albo jednej grupy meczy powiedzmy 10 spotkan. Powiedzmy 10 osob wybralob po 2 mecze, czyli w sumie 20 spotkac, kazdy z tych 10 osob skreslilby mecz kogos z kim sie nie zgadza ( prz czym musialby zostac jeden mecz od kazdej osoby) i w ten sposob powstala by grupa 10 meczy, stworzona przez grupe 10 osob, ktorzy roznie patrza na rozne mecze.
To moze ja zrobie pierwszy krok moje dwa mecze na weekend:
1. Osasuna - Levante 1
2.Stromsgodset - Brann X2
Do jutra do 18 zbieram typy, po 18 zapraszam osoby ktore swoje typy wystawily o wskazanie meczy innych osob z ktorymi sie nie zgadzaja

Dobra nic nie wyszlo z pomyslu, no to w takim razie moje remisy na dzis:
Angers - Le Mans
GAIS - Syrianska
Shelbourne - Bray
Nordsjealland - Esbjerg
kupon zagrany za 50 zl do wygrania 4730 zl
 
Do góry Bottom