>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

remis, remis, reeeemis!

R 7

remisowy

Użytkownik
Witam panowie!
Będąc parę dni temu w naziemnych zakładach, byłem świadkiem rozmowy dwóch wietnamców z kobietą za lada.
- &quot;Witam panowie, waszemu koledze ostatnio się poszczęsciło&quot;
- &quot;wiymy wiymy, tera nasa kolej&quot;
Mało mnie interesowało jakie mieli typy, więc kreśliłem dalej swoje arcydzieło, AKO ok 10 ubierałem, podchodzę do lady, patrze na monitorek co wietnamcy typują a tam... 8-9 meczów i same IKSY (X), i takich pare kuponów. Od razu przypomniała mi się ich rozmowa, szybko w głowie policzyłem 3,2^8 *2 złocisze, no i ponad 5cio cyfrowa sumka się uzbierała :eek:. Nie mogę być gorszy od nich dlatego ten temat powstał;)
Zamierzam robić 1-2 taśmy na weekend z pięcioma remisami na kuponie.
CEL jest prosty! jak wejdzie 1 kupon na 100 będę bardzo zadowolony!
Jeśli na 200 kuponów (ok 2 lat fiu fiu...) żaden kupon nie wejdzie, śmiało można temat kasować ????
od czasu do czasu mogą pojawić się kupony z 2-3remisami (wiadomo, nic na siłe)
Każdy kupon za dyszke, buk bet365, ZAPINAMY PASY i jedziemy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

szymonb1

Użytkownik
To zamieszczaj tutaj te swoje taśmy lub weekendowy efekt, bo jestem ciekaw. Jestem świeży na forum ale mam pewne doświadczenie, może się czegoś jeszcze obaj nauczymy. Powodzenia!
 
R 7

remisowy

Użytkownik
#2 (sobota)
West Brom - Hull 3,5 ✅
Granada - Real Sociedad 3,2 ⛔
Livorno - Udinese 3,0 ⛔
Sheffield Wed - Bournemouth 3,4 ⛔
Spezia - Lanciano 3,1 ⛔
@354,14
ale widze tez remisy w ManU⛔, Freiburg⛔, tuluza✅, Hibernian✅, Bari✅
GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
trutana 211

trutana

Użytkownik
Każdy kupon za dyszke podsumujmy bedziesz grać 2 lata co daje
10*365 dni = 3650 zł X2 bo dwa lata = 7300 inwestycja - &quot;POWODZENIA&quot;
 
Z 5

zenek-132

Użytkownik
Każdy kupon za dyszke podsumujmy bedziesz grać 2 lata co daje
10*365 dni = 3650 zł X2 bo dwa lata = 7300 inwestycja - &quot;POWODZENIA&quot;
chyba to lepsze jak minus 7300 przez dwa lata co przerabia większość.Jak powiedział klasyk &quot;bukmacherka to maraton a nie sprint&quot; ????
 
R 7

remisowy

Użytkownik
Kolego Trutana, Twoje docinki sa nie na miejscu. Prosze zapoznac sie z pierwszym postem w tym temacie, i sie dowiesz jaki jest cel tej gry. Napewno nie bede codziennie wstawial kuponu z remisami, tylko w weekend (52tyg w ciagu roku po 2-3kupony, czyli nie wiecej niz 1600zl). Prosze popatrzec na 4post, grajac singlami &#39;trafilem&#39; 4/10 przy srednim kursie ~3,2 daje nam ✅.
Mile widziane sa komentarze wnoszace cos do dyskusji, a nie atakukace jak u kolegi wyzej.
Pozdrawiam.

e: niestety nie mam dzis dostepu do komputera, i w ciemno kuponu nie chce robic, ale w meczu tottenhamu widze remis i warto sie przyjrzec dzis greckiej superLidze
 
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
tez gram od jakiegos czasu na remisy ale takie po 3 mecze, wiecej nie bo zeby weszly 4 albo wiecej to jak 6 w totolotka ???? 3 to jeszcze optymalnie, gram tak za 3-4 zl do wyciagniecia ponad 100. Latwe w liczeniu ze na 20 kuponow wejdzie ci jeden i jestes na plusie. Warto grac, ale tasmy nie wejda.
 
Do góry Bottom