>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Remes Puchar Polski - FINAŁ 22 maja 2010r.

Status
Zamknięty.
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
robbn uważaj bo ci żyłka pęknie fanboyu pogoni - prawda jest jak dupa każdy ma swoją. wyraziłem swoją opinię i to jak widzę dotychczasowe poczynania obu drużyn. jak chcesz to i ja ci skontruje twoje argumenty:
-jakby pogoń była taka dobra to w cienkiej jak barszcz I lidze tak jak Widzew już by awans sobie zapewniła. Na przykładzie Jagi też mogę powiedzieć że w piłce za styl punktów się nie dostaje.
- super Ruch miał ekstra formę i dał z siebie 150% i wygrał z marną Legią i potem telepał się przez całą Polskę autobusem do Szczecina na pewno nie miało to znaczenia.
- tak się składa że oglądam 70% meczów ekstraklasy i półfinały PP też oglądałem i zaręczam, że po graczach Ruchu było widać apatię i zmęczenie, co podkreślali nawet ich kibice. No ale zmęczony zespół ekstraklasy to widać bardzo dobry poziom dla fanów I ligi.
- a jakie zaplecze ma Pogoń, bo taka szydera, że spodziewam się jakichś rewelacji.
- nawet ironii nie rozpoznałeś jak mówiłem o byciu gospodarzem i nie podniecaj się tymi fanami bo na finał każdy się spina, a lepiej popatrz na wyjazdowe zera &quot;wielki fanów&quot; Pogoni.
Ale niech wygra lepszy
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
a jakie zaplecze ma Pogoń, bo taka szydera, że spodziewam się jakichś rewelacji.
Ale o jakim zapleczu ty mówisz? Bo ja naprawdę nie rozumiem twojego toku rozumowania w tym momencie - i co to ma do gry w finale Pucharu Polski.
- super Ruch miał ekstra formę i dał z siebie 150% i wygrał z marną Legią i potem telepał się przez całą Polskę autobusem do Szczecina na pewno nie miało to znaczenia.
Jeszcze napisz, że to wina zaplecza Pogoni, że Ruch podróżował autobusem, nikt im nie kazał wybierać takiego transportu mogli lecieć samolotem (Szczecin ma lotnisko nieopodal), jechać koleją, albo przyjechać dzień, dwa wcześniej i mieć czas na regenerację chociaż częściową - do wyboru do koloru.
że po graczach Ruchu było widać apatię i zmęczenie, co podkreślali nawet ich kibice. No ale zmęczony zespół ekstraklasy to widać bardzo dobry poziom dla fanów I ligi.
No to tylko źle świadczy o naszej ekstraklasie jeśli drużyna z pierwszej trójki, czwórki grając co 3 dni mecze nie umie pokonać grającej również co 3 mecze drużyny pierwszoligowej. Ja tam w Szczecinie byłem na meczu i w pierwszej połowie widziałem Ruch taki jak z Chorzowa więc nie wiem gdzie ta apatia się skryła, w drugiej połowie gra Ruchu była zdeterminowana dobrą grą Pogoni.
- nawet ironii nie rozpoznałeś jak mówiłem o byciu gospodarzem i nie podniecaj się tymi fanami bo na finał każdy się spina, a lepiej popatrz na wyjazdowe zera &quot;wielki fanów&quot; Pogoni.
No nie wyczułem bo to dziwna ironia przez cały post piszesz za Jagiellonią i nagle ironia przeciwko nim?
Nie wiem czemu ma służyć ta napinka jeśli chodzi o wyjazdy rodem z kibice.net, tylko podkreśliłem kogo będzie więcej na trybunach.
 
elvin 0

elvin

Użytkownik
Witam,
Nie ma sie co spinac, juz jutro o tej porze bedzie wiadomo kto jest mocniejszy. A poki co ani jeden argument nie swiadczy za Pogonia.
Niepowazne jest pisanie ze Pogon to sie zepnie na final, bo awans nie jest juz priorytetem bo zostal zaprzepaszczony. A Jagiellonia to ma inne priorytety niz Puchar? Jakas nieslychana sila stoi za spieciem Pogoni ktora przytlacza spiecie sie Jagi? Chyba nie, prawda?
Nie ma podstaw zeby twierdzic ze Pogon moze sprawic niespodzianke w LE, ktorej to niespodzianki z jakichs powodow sprawic nie moze Jaga. Dziwaczne zaslepienie swoim klubem zaslaniajace mozliwosc jasnego myslenia. Zupelnie zrozumiale, ale na wlasnym forum klubowym, inaczej grozi osmieszeniem i utrata wiarygodnosci na przyszlosc. Jezeli ktos ma sprawic niespodzianke (chociaz wcale nie wiadomo czy sprawi) jest Jaga, zespol silniejszy. Po prostu.
Ilez mozna sie podniecac dwoma szczesliwymi remisami z Ruchem czy zwyciestwami nad slabymi Piastem czy inna Polonia. Wiadomo ze poza ostatnimi fazami Pucharu nikt w Polsce nie przyklada do niego takiej wagi jak do ligi. A w lidze Jagiellonia wygrala i z Piastem, i z Polonia, i z Legia, i z Ruchem, i ze Slaskiem, i z..., i z... Nie mowie ze Jaga jest najlepsza na swiecie. Ale sportowo jest najzwyczajniej w swiecie od pierwszoligowej, niepotrafiacej awansowac do ekstraklasy Pogoni Szczecin lepsza.
Trudno powiedziec kto wygra w finale. Na papierze Jaga. Ale Pogon zamuruje sie najpewniej, zwyczajem druzyn slabszych grajacych przeciw silniejszym, na swoim polu karnym i bedzie sie czaila na kontry. W Polsce malo kto potrafi grac atak pozycyjny i Jaga nie jest zadnym wyjatkiem. Pogon bedzie trwac w swojej twierdzy w oczekiwaniu na koncowy gwizdek sedziego, przebrniecie dogrywki i karne, gdzie jej szanse drastycznie wzrosna do 50%. I cala filozofia.
Jednak wygra Jaga - nie mozna dlugo liczyc na indolencje strzelecka przeciwnika, jak w meczu z Ruchem. Tym, ktorzy nie potrafia oddzielic emocji od rozumu -z obu stron - radze nie obstawiac meczow ukochanej druzyny. Bo to sie predzej czy pozniej skonczy finansowa porazka. I mowie to bez cienia zlosliwosci.
Pozdrawiam
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Elvin nie wiem czy do mnie się tam zwracasz w połowie tego co piszesz, ale ja nigdzie nie napisałem, żeby Pogoń spinała się mega na Puchar kosztem awansu do Ekstraklasy - teraz po paru nieudanych meczach stało się to faktem, ale wcześniej otwarcie była mowa o tym, że Puchar to tylko dodatek a priorytetem jest awans - wiadomo, że wobec zmieniającej się sytuacji (vide zaprzepaszczenie szans na awans w tym sezonie plus awans do finału PP) priorytety te się zmieniły.
Nigdzie też nie napisałem, że Pogoń może zawojować europejskie puchary - bo nie ma podstaw, żeby tak pisać, ale nie ma podstaw też do pisania, że Pogoń się położy przed Jagiellonią w finale.
Piszesz o wygranych Jagiellonii z Legią, Polonią ale z zeszłej rundy - to ja równie dobrze mogę napisać, że Pogoń kończyła zeszłą rundę na 2 miejscu i potrafiła wygrywać mecze w Zabrzu z mocnym Górnikiem.
Ilez mozna sie podniecac dwoma szczesliwymi remisami z Ruchem czy zwyciestwami nad slabymi Piastem czy inna Polonia.
Pisałem już, że drugi remis był szczęśliwy ale dla Ruchu - i piszę to w pełni obiektywnie. Piast i Polonia grały praktycznie pierwszymi składami, wyżej piszecie że 1 ligowa drużyna nie ma prawa wygrać z ekstraklasową Jagielonią bo gra klasę wyżej, a później nagle, że wygrane z Piastem i Polonią są bezwartościowe - gdzie tu konsekwencja?
 
neptun17 0

neptun17

Użytkownik
-jakby pogoń była taka dobra to w cienkiej jak barszcz I lidze tak jak Widzew już by awans sobie zapewniła.
No patrz, a Ruch - 3 drużyna ekstraklasy przegrał z tą cienką Pogonią. Panowie skończmy tę dyskusję bo ona nie ma sensu, jak powiedział sircoen niech wygra lepszy, a po meczu mogą być dyskusje.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Jagiellonia z przebiegu całego spotkania zdecydowanie lepsza, mogła wygrać spokojnie 5,6 do 0 gdyby nie (po raz kolejny) wyśmienita dyspozycja Janukiewicza i do tego indolencja strzelecka graczy Jagi.
Fajnie pokazały się obie ekipy kibicowsko - nie ma co się spierać kto lepiej bo obie zaprezentowały wysoki poziom (zarówno pod względem opraw jak i śpiewów).
Na uwagę zasługuje też katastrofalne sędziowanie Roberta Małka. Może nie wypaczył on wyniku spotkania, ale kilkanaście pomniejszych sytuacji zasędziował przekomicznie, a najlepsza była ta z 10 minuty gdzie powinien być albo ewidentny karny albo czerwona kartka dla gracza Jagiellonii - dla nieznających sytuacji:
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puchar-polski/wideo/final-rpp-pogon-jagiellonia-czy-byl-faul-na-bojarskim/1841075
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jagiellonia z przebiegu całego spotkania zdecydowanie lepsza, mogła wygrać spokojnie 5,6 do 0 gdyby nie (po raz kolejny) wyśmienita dyspozycja Janukiewicza i do tego indolencja strzelecka graczy Jagi.

Fajnie pokazały się obie ekipy kibicowsko - nie ma co się spierać kto lepiej bo obie zaprezentowały wysoki poziom (zarówno pod względem opraw jak i śpiewów).

Na uwagę zasługuje też katastrofalne sędziowanie Roberta Małka. Może nie wypaczył on wyniku spotkania, ale kilkanaście pomniejszych sytuacji zasędziował przekomicznie, a najlepsza była ta z 10 minuty gdzie powinien być albo ewidentny karny albo czerwona kartka dla gracza Jagiellonii - dla nieznających sytuacji:

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puchar-polski/wideo/final-rpp-pogon-jagiellonia-czy-byl-faul-na-bojarskim/1841075
Bardzo dobry doping z obu stron choć od 1 do 25 minuty i od 49minuty do konća (po bramce Skerli) Jagiellonia zdecydowanie dominowała jeśli chodzi o doping;) Jak weszliśmy na sektor i rykneliśmy &quot;To my to my to my Jagiellonia&quot; aż ciary mnie przeszły ???? Co do samego meczu to w pierwszej połowie dość wyrównana gra,fakt postawa arbitra pozostawia wiele do życzenia,ale z przebiegu całego meczu zdecydowanie wygrał zespół lepszy.Pogoń po stracie bramki mocno się odsłoniła i popełniała coraz więcej błędów a Jaga kontrowała jednak świetnie w bramce Pogoni spisywał się Janukiewicz.Mam nadzieje,że Jaga zwojuje co nieco w LE;)
 
mik 53

mik

Użytkownik
Mam nadzieje,że Jaga zwojuje co nieco w LE;)
co Ty chcesz aby Jaga zawojowała? chyba turka na bazarze ???? z pierwszym lepszym rozstawionym zespołem 2 razy wp... i do domu, polscy kopacze mogę zawojować swoje podwórka a nie miedzynarodowa arene, nie obraz sie, bo nic nie mam do Twojej Jagi alez autopsji wiem jak się skończą rozgrywki w pucharze dla polskich klubów, jedyna nadzieja w Lechu ale i oni po pozbyciu sie Lewandowskiego nakupią super gwiazd z bałkanów i skończą jak wisła w zeszłym roku ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom