>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

REMES Puchar Polski - ćwierćfinały

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
ale nie zapominaj że to w Poznaniu są najlepsi kibice ????
To forum bukmacherskie ale jak juz poruszasz drazliwy wątek w sensie tłumaczenia mi kto ma najlepszych kibiców to nie mieszając w to Wisły bez stronniczosci popatrz na region Śląski ile tam jest druzyn, a ile potrafi przyjsc ludzi na mecz Ruch-Górnik i zrobic konkretną atmosfere.
Lech w Wlkp jest tylko jeden wiec twoje zachwalanie kto ma najlepszych kibiców jest mało trafne tymbardziej będąc na wielu stadionach kilka innych ekip zrobilo na mnie lepsze wrazenie niz 24 K Lecha w Poznaniu.......

A w tamtym poście celowo poruszyłem wątek dopingu bo podczas meczów Lecha to główny twój argument teraz to mało istotne bo w gruncie rzeczy kibice nie grają ???? Wybierz sie kiedys na ważny mecz przy Reymonta to sie przekonasz a nie sugeruj sie transmisją TV bo tam zawsze wyciszają trybuny przynajmniej podczas meczów w Krakowie ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
hheh moj glowny argument ?? ???? hehe dwa razy moze wspomanialem ich jak zakrzyczeli w Rotterdamie gospodarzy oraz wspaniałe zachowanie po bramce na 2:0 dla udine. fakt faktem że nie widziałem jaka panuje atmosfera na Śląsku i nie będe się sprzeczał , po Twoich wypowiedziach widać że nie nawiść z boiska między tymi zespołami przekładasz na swoje wypowiedzi. nie ma w nich tego jednoznacznie napisanego ale można to wysnuć.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Poprostu nie bierzesz pod uwage żadnych walorów przeciwnika gdy gra Lech ślepo wierząc w jego wygraną, a nie o to chodzi .....
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
mylisz się , przed meczem z Udine również pisałem że licze się i przyjmuje do wiadomości porażkę , i wiem że niie można ciągle wygrywać , dziś chce zeby było 0:0 i juz to wczesniej pisalem a Ty ppiszesz ze ślepo wierze w jego wygraną, dziś też biore pod uwagę że to Wisła może wygrać nie mówie że nie tylko napisałem że jak zagają jak z Polonią to może być dla nich ciężko , po za tym to &quot;tylko&quot;puchar ???? postaw się w mojej sytuacji i typuj np mecz Śląsk-Wisła. dwie lubiane drużyny. typował byś Wisłe bo bardziej lubisz czy patrzył byś obiektywnie na spotkanie ? myślę że jednak obiektywnie tak jak i ja w tym spotkaniu
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
A ja właśnie obejrzałem Fakty na TVN i co się okazuje:

Absencje w Lechu:
Arboleda - to wiadomo
Peszko - to wiadomo
Turina - może i nawet lepiej :-D

Absencje w Wiśle:
Cleber - to wiadomo
Brożek!
Boguski!

nie wiem dlaczego, ale tak ma być, to zmenia postać rzeczy -&gt; Lech jest dla mnie faworytem zdecydowanym w tym momencie:spokodfhgfh:
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Przychylam się do przedmówcy. Właśnie obejżałem składy w zapowiedzi przedmeczowej i propomuję typ no over i na Lecha póki jeszcze zakłady otwarte... Tylko z tego co zrozumiałem to Brożek zagra tylko że z ławki.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Wisła Kraków - Lech Poznań
B ardzo ciekawe spotkanie w 1/4 Pucharu Polski. Bez dwóch zdań najmocniejsza para, godna tego by się spotkać w finale, lecz spotkali się już dwa szczeble niżej. Wisła sezon zaczęła słabo, zeby nie powiedzieć fatalnie od remisu z Polonią Bytom, aczkolwiek na wyjezdzie, to i tak byli tam bitym faworytem do zdobycia 3 punktów. Lech zafundował swoim fanom niezłą dramaturgię zdobywając 3 punkty w meczu z Bełchatowem strzelając zwycięską bramkę dopiero w 90&#39;. Nie widziałem całego meczu, ale z tego co widziałem to bardzo równo zagrał cały zespół, na czele z ich liderem Stiliciem i Lewandowskim, jednak oczywiscie najsłabszym ogniwem był moim zdaniem Ivan Turina. Jeśli Lechici chcą się liczyć na arenie międzynarodowej to w letnim okienku transferowym powinni przede wszystkim rozejrzeć się za dobrym, solidnym bramkarzem. Do Krakowa nie pojechał Sławomir Peszko, który wciąż ma problemy ze stawem skokowym. Nie zagra również Manuel Arboleda i to będą niewątpliwie 2 największe osłabienia Lechitów. Wielce prawdopodobne jest to, iż w bramce ujrzymy Krzysztofa Kotorowskiego, który będzie starał się udowodnić trenerowi że to on zasługuje na pierwszy skład. W ekipie Wiślaków największym nieobecnym będzie Cleber, który wyjechał na testy do Tereka Grozny. Pomimo doniesień, iż Paweł Brożek może nie zagrać ze względu na staw skokowy, dzisiaj napastnik Wisły trenował normalnie i powinien zagrać z Lechem. Wisła będzie miała w najbliższej kolejce trudną przeprawę z Polonią W-wa, Lech natomiast trochę łatwiejszy mecz z Jagiellonią Białystok i myślę że Wiślacy będą przede wszystkim myśleć o sobotnim meczu z Polonią. Moim zdaniem jutro Lech na pewno nie przegra, spodziewam się tutaj też sporo goli, i inaczej niż bukmacherzy zapatruje się tu na over.
Moje typy na ten mecz :
Lech lub Remis ✅
over 2,5 ⛔
Obie drużyny strzelą ⛔
cóż ... 1wszy mecz za nami. zgodnie z moimi przewidywaniami Lech zwyciezyl. cieszy mnie to bo 3,50 do TD wpadlo; ) niestety wynik mocno underowy, byc moze Krzysiek Kotorowski pokazal sie z dobrej strony i Franz da mu szanse zagrac tez w lidze.
Fajnie jakby wypowiedzial sie ktos kto ogladal mecz, bo same statystyki to nei to samo :spokodfhgfh:
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ja oglądałem i mam takie spostrzeżenia:
Wisła ostro zaczęła i cisnęła Kolejorza.
Lechici co jakiś czas się budzili i stwarzali sytuacje.
As w rękawie Skorży - Brożek i Boguski okazali się wielkją lipą. Byli niewidoczni i ich wejście niczego dobrego nie przyniosło.
Choć zdarzały się akcje to mecz był raczej na 0-0.
Wisła dalej zawodzi a Lech jakby zmęczony.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Obie druzyny nie pokazały niczego specjalnego choc momentami mecz mógł się podobać
Martwi mnie postawa formacji wyprowadzającej akcje offensywne, nie pamietam kto dokłądnie ale chyba ZIenczuk otrzymując piłke od defensorów na pałe robił wrzutki na Brożka które może ze 2 x razy mogły przyniesc jakichs efekt.....SKorża postanowił dać odsapnąć kilku graczom przed spotkaniem z Polonią z czego można wysnuć pewen wniosek,
Został mecz rewanżowy w Poznaniu i w zależności czy forma Wisły pojdzie w dobrym kierunku będzie zależało czy będzie stać ich na awans ......Lech wygrał w Krakowie bramke zdobył Lewandowski który zgasił sobie piłke dłonią podczas przyjęcia no ale cóż 0-1 jest ????
Awans Lecha to jeszcze nic pewnego a to co zrobił Stilic w koncówce to czysta amatorka jak można strzelać na lecącego bramkarza, stanął by w miejscu miał by pustą bramke przed sobą a Pawełka na reklamie Bat-At-Home i awans w kieszeni, a jeszcze nic pewnego ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Słyszeliście kto ma sędziować finał Puchary REMES ? Znany bardzo dobrze polskim kibicom Howarg Webb ;o Podobno brakuje tylko zgody jakiegoś tam prezesa :] Ciekawe czy przeżyje ten mecz ???? hehe :p
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Słyszeliście kto ma sędziować finał Puchary REMES ? Znany bardzo dobrze polskim kibicom Howarg Webb ;o Podobno brakuje tylko zgody jakiegoś tam prezesa :] Ciekawe czy przeżyje ten mecz ???? hehe :p
to chyba byłoby nie możliwe , aby Howard Webb sędziował ???? nie przetrwałby nawet pierwszej połowy spotkania :jezora:
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
też o tym czytałem. Ponoć REMES wpadł na ten pomysł... tylko nie rozumiem czemu? To chyba na po bandzie było, czy onecie...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Może Howard Webb chce się zrehabilitować za to , że zawalił nam mecz z Austrią i nie chce dostawać więcej pogróżek , które jakoby dostawał zaraz po Finałach Mistrzostw Europy ... A Remes oczywiście chce się na to zgodzić , ale chyba nie pomyśleli w tym momencie o kibicach , co oni o tym pomyślą ...
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Mało kto w Polsce myśli o kibicach... a odnośnie Webba to on akurat wszystkich pogróżek nie dostawał. Otrzymywał je jakiś robotnik budowlany o identycznym nazwisku i imieniu...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mało kto w Polsce myśli o kibicach... a odnośnie Webba to on akurat wszystkich pogróżek nie dostawał. Otrzymywał je jakiś robotnik budowlany o identycznym nazwisku i imieniu...
To też , ale ponoć kilka telefonów urwało się u Webba z pogróżkami , ale tamten robotnik dopiero musiał być przestraszony. Zresztą nie ma się co dziwić , takie samo imię i nazwisko zobowiązuje ... Zgodzę się , w Polsce nikt o kibicach nie myśli poważnie , mówię tutaj o prawdziwych kibicach , którzy chcą przyjść na mecz , aby oglądnąć ciekawe widowisko , a nie o szumowinie , która tylko myśli jak wszcząć burdę na stadionie. Po meczu powinni zrobić sobie &quot;kulturalne&quot; ustawki gdzieś i po sprawie.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
też o tym czytałem. Ponoć REMES wpadł na ten pomysł... tylko nie rozumiem czemu? To chyba na po bandzie było, czy onecie...
Jeśli to prawda - w co wątpię...nawet bardzo...
to REMES robi to dla promocji i rozgłosu. Zobacz jak sam zareagowałeś? Poruszenie, oburzenie, ciekawość... pewnie wszystkie bilety na mecz by się sprzedały a i w TV można by go pokazać.
Co nei zmienia faktu, że wydaje mi się to info wyssane z palca :jezora:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Remes Cup co roku jest pokazywany w telewizji . A co do tego , że to historia wyssana z palca , to się raczej zgodzę , ale przyznam , gdyby się okazało , że Webb rzeczywiście będzie sędziował spotkanie , to chciałbym zobaczyć tylko zbliżenie twarzy kibiców tam zgromadzonych , gdy spiker będzie wyczytywał sędziego ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Remes na prawdę wysłał listę sędziów do PZPN-u, gdyż uważają, że finał Pucharu Polski powinien być sędziowany przez jednego z czołowych europejskich arbitrów. I bądź co bądź Howard Webb do takich się zalicza. Fakt niemal wszyscy rozpatrujemy go za mecz z Austrią, w którym nie tylko gwizdnął karnego dla Austrii, ale i przecież uznał bramkę dla nas zdobytą z ewidentnego spalonego ;]

Osobiscie uwazam, ze zagraniczny sędzia to ciekawy pomysł zważając na obecną sytuację i zatrzymania czołowych polskich arbitrów jak chocby Grzegorz G. czy Jarosław Ż.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Pomysł może i jest ciekawy i trzeba przyznać , że mimo tego złego , co zrobił dla nas &quot;sir&quot; Howard , sędziuje on rzeczywiście dobrze i na dobrym europejskim poziomie , co pokazał już nieraz , ale co najważniejsze właśnie , to my pamiętamy go jedynie za mecz z Austrią i przede wszystkim za to zostanie w naszej pamięci na bardzo długi czas .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom