>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rekiny z doswiadczeniem, wypowiedzcie sie prossze.

lbj 142K

lbj

Użytkownik
Witam serdecznie, otoz bawie sie bukmacherka od kiedy pamietam, od dziecka i wciaz nie potrafie obstawiac tak by zarobic w sensie miec stala okreslona, minimalna kwote dochodzu co miesiac. Nie mowie tu zeby sie z tego utrzymywac i nic nie robic, ale przypuscmy te 500zl na + co miesiac. Potrafie czasem zrobic z gowna tj 200zl, 2000zl na czysto w ciagu tygodnia &gt; wtorek/sroda LM, czwartek LE, piatek 2 holenderska gole + po jednym meczu ekstraklasa hiszpania niemcy itp, sobota niedziela wiadomo meczy w **** i potem wtorek sroda nastepna kolejka ligowa lub puchary. Bywa jednak tak, ze jestem w stanie rowniez przegrac okolo 1500zl w tydzien, bo po prostu nie wchodzi nic. Jesli widze, ze przegrywam kupony za 100zl, na ktorych mam do wygrania 700zl czy 500zl i zawala mi tylko kurs 1.15 albo moja druzyna traci gola w 92 minucie po samoboju to wiem, ze sie zaczelo.
Postanowilem ostatnio, ze moja gra nie ma kompletnie zadnego sensu i tym sposobem nic nie osiagne, bo wiem, ze przy odrobinie szczescia jestem w stanie wyciagnac te 2000zl w tydzien, ale nie jestem tego w stanie skontrolowac by nie stracic np. za tydzien calej kwoty. I nie, nie jestem uzalezniony, ze stawiam od razu po 500zl, bo przegralem i musze sie odegrac tylko jak mowie, po prostu nie wchodzi nic, kompletnie, a samo typowanie nie rozni sie niczym od tego, na ktorym jestem w stanie zyskac 2000zl.
No i tym sposobem chcialem Was, rownie doswiadczonych jak ja porazkami i sukcesami zapytac o zdanie. Jaka jest najlepsza droga do stalego dochodzu.
Granie singli za wysokie stawki
Granie AKO na &quot;pewniaczki tj krusy ponizej 1.30&quot;
Granie AKO na under/over
Granie AKO na zwyciestwa gospodarzy lub gospodarz 1x
Granie innych dyscyplin niz pilka nozna
Granie wszystkiego tylko nie tego co wymienilem
Ostatnio napalilem sie na granie systemowe, najczesciej 2z3. Prosty system stawiam za 30zl + 5zl na 3z3 lacznie mam okolo 1500zl do wygrania kursy minimum 2.0 Jednak jest to bardzo ciezkie do zrealizowania, bo wiadomo, ze takie kursy sa trudne do wytypowania.
Czy ktos ma jakies spostrzezenia bazujace na wlasnym doswiadczeniu i moze podsunac jakies pomysly czego sprobowac ?
 
R 67

romeq

Użytkownik
Granie singli jest najbardziej sensowne, bo tracisz najmniej na marży. Tak grają najlepsi. Granie combo to wyjątki.
Granie combo na małe kursy jeśli znajdziesz w nich value w długim okresie czasu będzie dochodowe, ale w małych kursach trudniej o value. Mówie to powiedzmy o @ako 2
Granie combo under/over wybij sobie z głowy jak i całą resztę jaką napisałeś.
Gra się to na czym się najlepiej zna. Jeśli znasz się dobrze na piłce, oglądasz mecze, czytasz newsy, umiesz oszacować, wystawić poprawny kurs zanim zrobi to bukmacher to masz szansę. To są podstawy.
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Dzieki za opinie bardzo przyda mi sie w szczegolnosci to co napisales o postawieniu kursu przed bukmacherem. Wczoraj np. Nie postawilem kuponow Ligi Europejskiej na skandynawskie kluby, bo kursy byly tak wysokie, ze mnie to przerazilo i myslalem, ze nie wejdzie, a przed spojrzeniem na kursy wydawaly mi sie pewne te mecze. Jak sie okazalo wiekszosc skandynawskich druzyn wygrala jak zawsze w eliminacjach
 
R 67

romeq

Użytkownik
Kursy nie grają. Z tego co mówisz nie będziesz miał w najbliższym czasie kłopotów z limitami więc nie musisz grać wszystkiego tylko w pinnacle. Czasem gdzie indziej trafi się wyższy kurs. Korzystaj z porównywarki kursowej na oddsportal.com
 
Do góry Bottom