>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rejestracja w Expekt, wpłata i wypłata pieniędzy - poradnik

Status
Zamknięty.
jkula 2

jkula

Użytkownik
Jeśli chcę przelać z konta PKO BP na Expekt przez internet to czy mój bank pobiera jakąś prowizję?
Jeśli masz dostęp do konta internetowego iPKO to możesz skorzystać z usługi przelewy24, wtedy pieniądze masz zaksięgowane w 15 minut na koncie dodatkowo nie są pobierane żadne prowizje za przelew (czyt. nic nie płacisz ).
 
D 0

dawo1119

Użytkownik
a o co chodzi z obrota bonusu? wplacilem kase 50 zl, wiec bonus wyniosl tez 50 zl, z tego co doczytalem to musze zrobic obrot 300 zl (50+50) x 3

a dotychczas mam stawke zsumowana =126,80 zł

i wygrane kase = 309,55 zl

Wiec moge juz wyplacic pieniadze z expekta czy jeszcze nie?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jeszcze nie, jak postawisz w sumie 300zł, czyli jeszcze pozostało Ci 173,2, oczywiście jeżeli wszystkie zakłady były grane po kursie minimum 1.5
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
Mam taki problem z expektem.
Wysłałem już chyba z 3 maile ze skanem dowodu. Za każdym razem dostaję odpowiedź, że w liście nie ma załącznika mimo, że raz załączam skany spakowane w ZIPie a raz osobno jako obrazy. Za chwile wyślę po raz kolejny i pewnie znowu dostanę maila, że &quot; Szanowny Kliencie, w obecnie przeslanej wiadomosci jest brak zalacznika.&quot;
Miał ktoś taki problem ? Mimo kontaktu z supportem nie potrafię go rozwiązać.
edit
Już jest OK, w końcu dostali te skany.
 
D 0

dragnon

Użytkownik
Pytanko jezeli chcialbym wplacic druczkiem w pekao to na ten numer konta ? co jest podany przy depozycie ? czyli

Nazwa banku Bank Pekao SA
Właściciel konta Expekt.com Ltd
Waluta PLN
Minimalna kwota depozytu 40.00
Numer konta 32124059181111000049139840
SWIFT PKOPPLPW

i czy ten swift musze gdzies wpisywac ? ;) czekam na odpowiedz
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Chcę sobie pograć rekreacyjnie za grosze w black jacka zamieniam powiedzmy 3 zł na euro i mam 0.73 euro. Wygram powiedzmy 6 euro i czy mogę przenieść te pieniądze na obstawianie meczy? Czy do mojego banku PKO mogę przelać wygraną kwotę w euro? Gdzie to przelać?
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
Witam!
Ja mam takie troche dziwne pyt.
Chodzi o to czy kopie dokumentów (dowod, karta) musza być odbite na skanerze czy mogą to być np zdj zrobione telefonem? Nie mam skanera i tu jest problem.
P.S. Czy w razie jakich problemów z jakością zdj lub dodatkowym dosłaniem innych zostane poinformowany o tym?
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Ja mam małe pytanie. Czy na expekcie trzeba skanować dowód osobisty od razu czy tylko w wypadku wypłaty? Bo coś tu czytam o skanach, natomiast mi przy rejestracji nie wyskoczyła o tym żadna informacja. Z góry dzięki za odp.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja mam małe pytanie. Czy na expekcie trzeba skanować dowód osobisty od razu czy tylko w wypadku wypłaty? Bo coś tu czytam o skanach, natomiast mi przy rejestracji nie wyskoczyła o tym żadna informacja. Z góry dzięki za odp.
Jeśli bierzesz bonus to sami Ci przyślą maila, że musisz podesłać skan.
Jeśli nie bierzesz bonusu to mogą ale nie muszą zawołać od Ciebie skan przy wypłacie.
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
michau nie denerwuj się;-)Nie wiesz że większość ludzi wolni napisać nowego posta i odrazu otrzymać wiadomość?;Ja czekam już 6dni na dodanie kasy;D ale na szczęście mam jeszcze trochę floty na koncie.
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
hey... mam 2 szybkie pytanka... jak przy rejestracji mi wyskoczyło, że błąd w nazwisku to chodzi o to że uzylem polskiej litery... to zrobilem L zamiast Ł, a nie bedzie z tym potem problemów np. przy wyplacie kasy?? i drugie pytanie, który numer konta wkoncu wpisywac???? ten co jest w poradniku czy to co mam na swoim koncie w expekt w PKO i WKB, bo numery są różne i wkoncu wole sie zapytac :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom