>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

rejestracja poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego

S 135

seba96

Użytkownik
Czy ktoś z was rejestrował swoje konto w Fortunie w taki sposób? Możecie powiedzieć ile czeka się na otwarcie konta w ten sposób?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czy ktoś z was rejestrował swoje konto w Fortunie w taki sposób? Możecie powiedzieć ile czeka się na otwarcie konta w ten sposób?
Ja kiedyś czekałem około 3h, natomiast teraz nie wiem jak to wygląda. Najlepiej napisz na LiveChat wtedy idzie to znacznie szybciej. Pani na bieżąco może spojrzeć i zweryfikować Twoje Konto.
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Teraz również idzie to bardzo sprawnie. Zakładałem u nich konto około 3 miesiące temu i weryfikacja po paru godzinach.
 
S 135

seba96

Użytkownik
To znaczy mam rozumieć, że podając formularz do Pani z okienka mogę w tym samym dniu już się logować na login i hasło podany w formularzu?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To znaczy mam rozumieć, że podając formularz do Pani z okienka mogę w tym samym dniu już się logować na login i hasło podany w formularzu?
Procedura wygląda następująco Pani wprowadza dane do komputera przesyła do firmy, tam musza zaakceptować i konto jest aktywne. Także to trwa wszystko w zależności ile ludzi jest w punkcie, jeśli nie to pisz LiveChat na pewno przyspieszy to sprawę.
 
Do góry Bottom