>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rejestracja i weryfikacja w Paypal

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Nie znalazłem jeszcze tematu o Paypal więc postanowiłem założyć.
Na początek mam kilka pytań które powinny pomóc w rozkręceniu tematu i sam chętnie się tego dowiem.
Czy aby założyć konto w Paypal trzeba mieć ukończone 18 lat :?:
Czy Paypal przysyła jakieś listy itp. na adres domowy :?:
Czy z konta Paypal można bez problemu przesłać pieniądze na nasze konto bankowe :?:

PAYPAL
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Troche czytałem w tej omocy ale wolę się zapytać jeszcze. Czy paypal jest całkowicie darmowy ? Nie trzeba płacić jeśli się jakąś kasę tam trzyma, jak się pieniądze na konto otrzymuje bądź wysyła ? Ani nie ma czegoś w stylu że opłata za konto co miesiąc itp. ? Wszystko za darmo ?
 
G 0

gruchol

Użytkownik
Czy z konta Paypal można bez problemu przesłać pieniądze na nasze konto bankowe :?:
Tutaj jest dziwna sytuacja- są limity (2500pln/ miesiąc i 7000 pln całkowity limit) aby sie ich pozbyć trzeba dodać kartę - zweryfikować konto.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
pytanko mam takie...
jak moge wplacic kase na ten paypal?
tylko karta? a to kosztuje 2.5% od kwoty tak? dobrze mowie?
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Tylko karta.
Kredytowa badz debetowa.
Opcja wplaty poprzez przelew bankowy jest niedostpna.
Jak nie masz karty, to moze znajomy ma, i wplaci sobie a potem przeleje Tobie.
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
5,4% plus 1,35 PLN.
Troszkę dużo te 5%. Ale jeszcze pytanie. Gdzie na stronie PayPal moge dokonac wplaty karta kredytowa. Po nacisnieciu: Dodaj srodki wyskakuje mi komunikat:

Funkcja Dodaj środki jest niedostępna

Aktualnie PayPal nie oferuje możliwości dodawania środków z rachunku bankowego.
Po dokonaniu płatności przez użytkownika PayPal obciąża kartę kredytową kupującego i natychmiast uznaje konto PayPal sprzedającego.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Witam.
Założyłem sobie konto na PayPal, zweryfikowałem kartę itp.
Teraz mam prośbę do kogoś (moderator, ktoś z dłuższym stażem itp.).
Chciałbym wysłać do kogoś złotówkę i ten ktoś po prostu by mi wysłał najlepiej screen albo napisał że złotówka doszła.
Proszę o to ponieważ chciałem porobić zakupy na ebay a tam najlepiej chyba płacić przez PayPal więc sprawdziłbym czy wszystko działa ????

EDIT : Już wszystko załatwione, dexter_romanista zaoferował pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom