>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Regulamin Regulamin

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,8M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

Regulamin i zasady konkursu
Typer Ligi Mistrzów 2020/2021


LM.jpg


Konkurs organizowany na rozgrywki Ligi Mistrzów 2020/2021 w piłce nożnej, które trwać będą od 20 października 2020 do 29 maja 2021. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnej zabawy.

Regulamin konkursu:


 1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest Forum Bukmacherskie.
 2. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie trwania konkursu. Oczywiście ze świadomością, że późniejszy start będzie skutkował mniejszymi szansami w klasyfikacji generalnej. Nie będą prowadzone dodatkowe zapisy, do konkursu przystąpi się w momencie oddania pierwszych typów.
 3. Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z Regulaminem, ponieważ zapisując się do konkursu jednocześnie potwierdzasz że się z nim zapoznałeś.
 4. Konkurs będzie się składał z 10 etapów:
  I etap: 1 kolejka grupowa.
  II etap: 2 kolejka grupowa.
  III etap: 3 kolejka grupowa.
  IV etap: 4 kolejka grupowa.
  V etap: 5 kolejka grupowa.
  VI etap: 6 kolejka grupowa.
  VII etap: 1/8 finału (mecz i rewanż).
  VIII etap: 1/4 finału (mecz i rewanż) .
  IX etap: 1/2 finału (mecz i rewanż) .
  X etap: Finał
  .
 5. Konkurs będzie prowadzony jednocześnie na specjalnie utworzonej platformie https://typuj.bukmacherskie.com/ (tam typujemy wyniki spotkań) oraz na forum (tu będzie można zdobyć dodatkowe punkty za napisanie analizy lub wysłanie kuponu).
 6. Na platformie nie trzeba zakładać nowego konta, podczas logowania należy wybrać Zaloguj się przez Forum Bukmacherskie (login i hasło takie jak na forum)
 7. Analizy piszemy w dziale tematycznym na daną kolejkę Ligi Mistrzów, a w dziale konkursowym podajemy tylko link w specjalnie utworzonym temacie na dana rundę oraz podajemy link/lub screen do kuponu.
 8. Każdy może dodać tylko jedną analizę/kupon na daną kolejkę.
 9. Na platformie będzie dostępna tabela tylko z wyników samych typowań, tabela uwzględniająca dodatkowe punkty za napisanie analizy i wysłanie kuponu będzie na forum i ona będzie decydująca.
 10. Dodatkowe punkty za analizę i/lub kupon będzie można zdobyć w każdej kolejce.
 11. Na każdą kolejkę będą udostępnione mecze na platformie https://typuj.bukmacherskie.com/ oraz będzie na forum założony temat, gdzie będzie można dodać analizę/kupon.
 12. Po udostępnieniu spotkań do typowania za każdym razem będzie na forum umieszczone takie info, żeby nikt nie przegapił (najlepiej dodać sobie dział do obserwowanych)
 13. Typy podajemy w zakładce „Typuj!” najpóźniej 5 minut przed rozpoczęciem spotkania. Po tym czasie typowanie jest zablokowane i nie można już podać swoich typów.
 14. Typować możemy na raty – nie musimy podawać wszystkich wyników na raz. Po każdym wprowadzeniu typów na dole listy meczów jest przycisk zapisz", który należy kliknąć. To ważne, bo bez zapisania wpisane rezultaty nie zostaną zapamiętane!!!!!
 15. Dodatkowo 5 razy w sezonie każdy może skorzystać z Jokera, w przypadku trafienia typu z jokerem punkty są mnożone x2 (tylko za typ bez analizy i kuponu).
 16. Punktacja
  a.) trafienie dokładnego wyniku 5 pkt.
  b.) trafienie zwycięzcy bez dokładnego wyniku 2 pkt.
  c.) dodatkowo można zdobyć 2 punkty bonusowe* w każdej z kolejek konkursu za kupon zagrany u jednego z Partnerów Forum (Fortuna, STS, Betfan, Betclic, forBET, ETOTO, Totolotek, LVBET, TOTALBet, eWinner) za minimum 10 zł z jakimś wybranym spotkaniem danej kolejki Ligi Mistrzów (singiel lub ako).
  * 1 punkt gwarantowany + dodatkowo 1 punkt, gdy kupon okaże się trafiony (kurs minimalny @1,50 na pojedyncze zdarzenie)
  W przypadku, gdy na kuponie ako są inne zdarzenie niż z Ligi Mistrzów to pod uwagę bierzemy tylko spotkanie Ligi Mistrzów, w przypadku, gdy będzie kilka zdarzeń z LM to muszą być trafione wszystkie
  dodatkowo można zdobyć 6 punktów bonusowych** w każdej z kolejek konkursu za merytoryczny post w temacie na daną kolejkę Ligi Mistrzów.
  ** 3 punkty gwarantowane + dodatkowo 2 punkty, gdy typ z analizy będzie trafiony (kurs minimalny @1,50 na pojedyncze zdarzenie) + 1 punkt, gdy użytkownik rozliczy swój wpis w dziale Ligi Mistrzów (czas rozliczenia max 24h od zakończenia ostatniego spotkania w kolejce)
  W przypadku, gdy w analizie będzie podane kilka typów, a chcemy, żeby w konkursie wziął udział tylko jeden to przy tym typie musimy dopisać (LM), w przeciwnym razie wszystkie typy będą musiały być trafione, żeby otrzymać dodatkowe punkty, przykład:
  Real- Barcelona
  obie strzelą, @1,67 Fortuna (LM)
  powyżej 2,5 gola, @1,83 STS

  d.) za każdy nietrafiony typ oczywiście brak punktów.
  e.) W przypadku równej ilości punktów wygrywa osoba, która ma więcej punktów reputacji w chwili podliczania typów.
 17. Analizę i/lub kupon można dodać najpóźniej na minutę przed rozpoczęciem danego spotkania.
 18. Typy konkursowe będą rozliczane przez moderatorów konkursu.
 19. Tabela konkursu będzie publikowana w osobnym temacie i aktualizowana po każdej kolejce (+/- 3 dni).
 20. W sytuacjach spornych lub nieuwzględnionych w niniejszym regulaminie decydujące zdanie ma opiekun konkursu: Waldi1979 Waldi1979
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom