Regulamin konkursu "Kolarstwo 2017 - Tour de France"

sumada90 12K

sumada90

Forum VIP
Dołączył
05/2008
Posty
5086
Miasto
Stolica bezrobocia
Regulamin konkursu "Kolarstwo 2017 - TOUR DE FRANCE"
1. Konkurs jest organizowany przez administrację forum.bukmacherskie.com.
W konkursie udział mogą brać wszyscy użytkownicy Forum Bukmacherskiego, którzy zaakceptują regulamin w odpowiednim temacie.
2. Konkurs odbywa się w czasie trwania Tour de France 2017 tj. rozpocznie się 01.07 i zakończy 23.07.2017.
3. Każdy uczestnik ma możliwość podania swoich typów długoterminowych w odpowiednim temacie. Za prawidłowe typowanie będzie można uzyskać dodatkowe punkty do klasyfikacji.
- zwycięzca wyścigu (żółta koszulka) - 150 punktów.
- zwycięzca klasyfikacji górskiej (koszulka w grochy) - 100 punktów.
- zwycięzca klasyfikacji punktowej (zielona koszulka) - 100 punktów.
- zwycięzca klasyfikacji młodzieżowców (biała koszulka) - 100 punktów.
- najlepszy francuski kolarz w klasyfikacji generalnej - 50 punktów.
- 7 pojedynków H2H - każdy po 50 punktów.
4. Punktacja typów długoterminowych jest podana powyżej. W przypadku wycofania się jednego z kolarzy z pary H2H jest rozliczanie jako jego przegrana w parze.
4. Typy długoterminowe należy podać do momentu rozpoczęcia pierwszego etapu Tour de France. Ich podanie nie jest obowiązkowe.
5. Za nietrafione typy długoterminowe nie będą odejmowane punkty.
6. Wszystkie typy rozliczane będą na podstawie oficjalnej strony wyścigu (forBet
- Fortuna
- LVBet
- Totolotek
- STS
- Milenium

16. W przypadku polskich bukmacherów przy kursach podajemy kurs z oferty, bez odliczania podatku.
17. Typy na etap podajemy w jednym poście.
18. Przy każdym typie trzeba zaznaczyć z jakiego bukmachera pochodzi typ. W razie nie podania automatycznie -100 punktów. Typy na dany dzień można podawać z różnych bukmacherów.
19. Typy na każdy etap podajemy w odpowiednim temacie założonym przez opiekuna konkursu. (Jeżeli do godziny 21:00 dnia poprzedzającego etap opiekun nie założył tematu to każdy ma prawo go założyć kopiując treść pierwszego posta z dnia poprzedniego).
20. Typy podane po rozpoczęciu etapu zostają anulowane, czyli są traktowane, jakby użytkownik nie podał tego dnia typów.
21. Kopiowanie typów jest karane dodatkowo ⛔ 200 punktów za etap. Za każde oszustwo, zawyżanie kursu jest automatyczna dyskwalifikacja. Konkurs jest zabawą i nie ma obowiązku uczestnictwa w nim. Jeśli ktoś nie będzie miał czasu to niech weźmie to pod uwagę przy rozważaniu zapisania się.
22. Wszystkie punkty uzyskiwane w poszczególnych dniach są sumowane i po uwzględnieniu punktów za typy długoterminowe zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu.
23. W przypadku spornych sytuacji decydujące zdanie ma opiekun konkursu:
- sumada90
24. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie w każdym momencie trwania konkursu.
25. Nagrody będą przyznane tylko użytkownikom, którzy aktywnie udzielają się na forum (dział Typy na Żywo nie jest tu wliczany) oraz nie mają multikont. W takim przypadku nagroda przechodzi na kolejną osobę. Oceniać będzie to administracja forum.
26. W razie błędów zgłaszamy je w temacie "Pytania, propozycje.." tylko i wyłącznie przed rozpoczęciem danego etapu. Po rozpoczęciu etapu prośby nie będą rozpatrywane. Jedynym wyjątkiem jest prośba o doklejenie linku do analizy, o ile analiza pojawiła się w odpowiednim temacie przed rozpoczęciem etapu.
27. Uwagi co do błędnych podliczeń można zgłaszać w ciągu 3 dni od momentu podliczenia. Po tym czasie nie będą uwzględniane.
28. Edycja swojego postu z podanymi typami będzie skutkować automatycznym rozliczeniem typów jako ⛔300. Nie ma znaczenia, czy ktoś zmienia typ, czy tylko poprawił literówkę. Jeśli chcesz coś poprawić, a etap się jeszcze nie zaczął - napisz w temacie "Pytania, propozycje..".
29. Aby otrzymać nagrodę należy podać przynajmniej 5 analiz w dziale dotyczącym Tour de France w czasie trwania konkursu. Analizy mają być merytoryczne, oceniać będzie opiekun działu. Nie musi być koniecznie podany typ ale można też napisać przemyślenia na temat następnego etapu.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia :!: