>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Regulamin i zasady działania Ligi Typerów

Status
Zamknięty.
al_capone 13,2K

al_capone

Gangster
Członek Załogi
Dołączył
10/2005
Posty
11692
Miasto
Chicago
Regulamin XVI edycji Ligi Typerów
http://www.liga.bukmacherskie.com - strona konkursowa

1. Konkurs organizowany jest przez bukmachera Betsson.com
2. Konkurs jest bezpłatny, w którym mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum, pod warunkiem, że mają konto w Betsson
Jeżeli jeszcze nie masz konta w Betsson, zarejestruj się kliknij tutaj, a w nowym oknie pojawi się strona bukmachera

BARDZO WAŻNE!! Warunkiem udziału w konkursie, jest posiadanie konta gracza w Betssoncom w momencie przyłączenia się do zabawy - jest to konieczny warunek do otrzymania ewentualnej nagrody na koniec zabawy. Wszelkie próby oszukania skutkować będą wykluczeniem z zabawy.
==&gt; nie zwlekaj, zarejestruj się już teraz &lt;==
Rejestrując się z tego linku otrzymasz 100% bonusu przy pierwszej wpłacie. Możesz dostać nawet 111 zł za darmo.
3. Nagrody są wpłacane tylko i wyłącznie na konto danej osoby w Betsson.com
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Betsson.com . Wygraną kwotę należy obrócić 3-krotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
4. Konkurs trwa od 15.02.2010r do 16.05.2010r
5. Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie jego trwania, pod warunkiem, iż posiada się konto na forum
oraz ==&gt; w Betsson &lt;==
6. Wszelkie próby oszukania m.in. „multikonta” w konkursie grożą wykluczeniem z gry, a także banem na forum i w konkursie. Jedna osoba = 1 Ip. Używanie serwera proxy również jest zabronione. Nagrody nie będą wypłacane!
Wyplata bonusu moze zostac wstrzymana, jezeli zostanie stwierdzone naruszenie zasad konkursu, badz tez regulaminu serwisu Betsson.

Zasady:
§1. Użytkownik obstawia dokładny wynik zdarzenia np: 2-1 a nie 1X2.
§2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowy 1pkt, co daje możliwość uzyskania 2pkt za dany mecz. W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.
§3. Do zamknięcia meczu (do czasu jego rozpoczęcia) istnieje możliwość zmiany wytypowanych wyników. Wystarczy wejść w zakładkę &quot;Wszystkie typy&quot;, wpisać nowe wyniki i nacisnąć &quot;Typuj&quot;.
§4. Mecze każdej kolejki publikowane są w poniedziałki. Jednakże zastrzegamy sobie możliwość zmiany tego terminu. Wszelkie korekty będą zapowiadane z wyprzedzeniem kilku dni.
§5. W przypadku piłki nożnej uwzględniany jest wynik regulaminowego czasu gry. Jeżeli zdarzą się inne dyscypliny sportowe jak. koszykówka, hokej również uwzględniany jest wynik po regulaminowym czasie.
§6. Można typować &quot;na raty&quot; daną kolejkę.

Wszelkie pytania i zastrzeżenia proszę kierować do jednego z adminów: Lucas, Marcin-Odra, Vader

Nagrody:

1st - 333 PLN
2nd - 222 PLN
3rd - 111 PLN
4th - 99 PLN
5th - 88 PLN
6th – 77 PLN
7th – 66 PLN
8th - 55 PLN
9th – 44 PLN
10th – 33 PLN
11th-20th - 22 PLN
21th -30th – 11 PLN
Suma: 1516 PLN + nagrody co kolejkę
Nagroda za wygranie kolejki wynosi 50zł
UWAGA! Mała promocja dla graczy i nagrody mogą być większe!
Każdy użytkownik, który dokona wpłaty na Betsson.com i wyśle maila na [email protected] na miesiąc przed zakończeniem konkursu dostanie PODWOJENIE NAGRODY. Czyli zamiast 333 PLN – 666 PLN, zamiast 222 PLN – 444 PLN, itd.
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Betsson.com . Wygraną kwotę należy obrócić 5-krotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiej kolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest także wliczana do wymaganego obrotu. Minimalny kurs po jakim należy obrócić bonus to 1.50
Jeżeli nie masz konta w Betsson, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz z poniższego linku
Kliknij, a w nowym oknie otworzy się strona Betsson

Rejestracja z tego linku upoważnia każdą osobę do otrzymania bonusu w wysokości 100% więcej wysokości pierwszej wpłaty. Zarejestruj się z tego linku, a otrzymasz do 111zł za darmo!


Z poważaniem, administracja forum
organizatorzy Betsson.com
 
Status
Zamknięty.