>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

redbusbingo.com

D 94

duga2

Użytkownik
możesz założyć konto na gossip bingo to zdaje się ta sama sieć tam dają 5 funtów za rejestrację w formie punktów które trzeba przekonwertować na bonus money jeśli zrobisz depo to dodając gossip do facebooka dostaniesz jeszcze free 2 funty.
 
J 8

jedman

Użytkownik
a to ciekawa informacja ktora pojawila mi sie podczas proby rejestracji na tym redbusbingo.com ;)

&quot;We’re sorry, but due to restricted regulations in your country, we cannot allow you to play on this site. If you are already a member, you are still able to withdraw your funds at any time. For further assistance please contact &quot;
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
redbus niestety ostatnio zrobił sie bardzo pazerny coraz więcej pokojów tylko dla depozytorów
no to nie bądź pazerny i wpłać ten min depozyt, to tak jakbyś zrobił degustacje produktu a potem ci co przychodzą wpierniczać darmowy poczęstunek pisali że zrobiłeś się pazerny bo nie chcesz więcej dać za darmo ????
 
D 94

duga2

Użytkownik
no to nie bądź pazerny i wpłać ten min depozyt, to tak jakbyś zrobił degustacje produktu a potem ci co przychodzą wpierniczać darmowy poczęstunek pisali że zrobiłeś się pazerny bo nie chcesz więcej dać za darmo ????
zaraz moment, nigdzie nie napisałem, że chcę od nich czegoś za darmo bez depozytu
 
Do góry Bottom