>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Redbet.com - Free Spins! (ale nie dla wszystkich)

kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
no to szczęściarz z Ciebie, bo ja free spinów nie dostałem ???? to teraz ładnie pomnóż te 21 Ojro ???? powodzenia ????
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Zgadza sie, ale nie wiem czy szkoda ze dla depozytorow - ja w kazdym razie robie depozyt za 2 dni do red-bet - bo sypia spinami non stop - juz w ciagi 2 tygodni trzeci lub czwarty raz - wiec jest to bardzo oplacalne wplacic te 20 euro (min) - a noz ze spinow sie cos ugra - szansa dosyc duza bo czesto promocje ????
 
M 0

matirdm

Użytkownik
Witam , ja dostałem spiny ale nie pamietam bym wpłacał , i przy próbie wypłaty na mb wyskakuje mi You need to have deposited funds with Moneybookers before you can withdraw funds. , więc raczej nie wpłacałem , netka nie uzywam przez przelew tez nie wplacam nigdy, więc kto mi powie ile idzie kasa na konto od nich? i czy po przelaniu 25 euro i po postawieniu raz po kursie 2,07 moge wyplacic?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dziwna strona. Ja robiłem depozyt na pokera w tym miesiącu, a kasy nie dostałem ???? Goście nie robili depozytów a dostali ...
 
C 41

crazyk7

Użytkownik
Witam , ja dostałem spiny ale nie pamietam bym wpłacał , i przy próbie wypłaty na mb wyskakuje mi You need to have deposited funds with Moneybookers before you can withdraw funds. , więc raczej nie wpłacałem , netka nie uzywam przez przelew tez nie wplacam nigdy, więc kto mi powie ile idzie kasa na konto od nich? i czy po przelaniu 25 euro i po postawieniu raz po kursie 2,07 moge wyplacic?
2-3 dni zanim zaksięguja.. najlepiej zagadaj na live chacie.. lu wyślij maila - działają sprawnie i zrobia recznie.. transakcje
 
midel 189

midel

Użytkownik
2-3 dni zanim zaksięguja.. najlepiej zagadaj na live chacie.. lu wyślij maila - działają sprawnie i zrobia recznie.. transakcje
2-3 dni to może inne syfy, ale to jest część b2b, więc góra 18h, a często poniżej 8h ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że depo robicie sami przez MB i wcale nie musi być wysłane 20€, możecie wysłać 2€ i też zaksięgują - mój przykład kiedyś, ale wcześniej robiłem pełne depa, a spiny mam za każdym razem.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
powiem wam że to chyba nie jest uzależnione od depozytu tylko od tego czy kiedyś grało się w ich kasynie. Ja nigdy depozytu tam nie składałem a jedynie raz wygrałem pare ojro na pokerze i pograłem w kasynie troche. Spiny mam za każdym razem
 
C 41

crazyk7

Użytkownik
2-3 dni to może inne syfy, ale to jest część b2b, więc góra 18h, a często poniżej 8h ????
nie jest całkowicie tak jak piszesz do 18h ,to że mają room miedzy innymi w sieci b2b nie oznacza ze równiez szybko będa transfery ... Kiedyś zleciłem wypłatę w środę i do piątku nie doszło - wyplata na MB- napisalem maila.. i po w sumie 2 h mi dopisali do MB
Nie wprowadzaj w błąd skoro nie wypłacałeś
Ja parę razy dokonywałem wypłat i zazwyczaj od razu do suportu pisałem by mi przelali ,abym nie czekał BOG wie ile
 
Do góry Bottom