>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Red Bull Salzburg - Lech Poznań - czwartek 16.12.2010

Status
Zamknięty.
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Jak najbardziej przychylam się typowi na Lech Poznań nie będę ukrywał ze jest on dla mnie pewniakiem. Kursy który został zaprezentowany przez bet365 traktuje jako świąteczny prezent ????
Remis niema zakładu: 2,62 Lech Poznań ✅✅✅ uuu nie wyglądało to pod koniec za rewelacyjnie;) ale się udało i to się liczy
Super kurs przy małym prawdopodobieństwie przegrania
albo coś już naprawdę dla zabawy to wynik 2-0 za 19pln też można gdzieś w system wrzucić
Miejmy nadzieję że naszym będzie chciało się grać i pokażą się z bardzo dobrej strony już niedługo okno transferowe i każdy chcę jeszcze pod koniec błysnąć
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No to tak może najpierw coś o meczu.
Mecz na słabym poziomie , z obu stron. Ale można było się spodziewać tego. Bardzo przypominał mi się mecz z Feyenordem , podobny okres , pusty stadion , śnieg , tylko stawka spotkania trochę inna. Jak już pisałem , mecz bez historii , jedyne warte odnotowania to ładny dol Stilica i błąd sędziego przy nie uznaniu bramki RBS. Gratulacje dla Lecha za wygraną , trochę ojro wpadnie , kilka pkt również , Peszko bez kartki też na plus.
Ogólnie wielkie gratulacje dla Lecha za ogólną postawę w LE. Ja jako jeden z nielicznych wierzyłem , że można coś ugrać , ale na jedną moją odpowiedź było 10 negatywnych :| Nikt nie dawał Lechowi więcej jak 3 pkt a tu proszę, 11 pkt. Szkoda trochę tego remisu z Juventusem przy Bułgarskiej ale nie ma co gdybać. Awans jest i to się liczy. Zobaczymy kto teraz przyjedzie do Poznania ... kto wie może jakiś znowu wielki gigant ? ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
@konrad140
Nie przejmuj się, to norma, że jak nie wchodzi to są problemy i teksty typu &quot;Pyry nastepnym razem i tak dostaną lanie&quot;. To się dało słyszeć co najmniej przed 4 meczami (Juve, MC).
Tak czy inaczej również jestem dumny, że tak mało znany klub na skalę europejską wyeliminował Juventus i stawił czoła Manchesterowi City. Na wiosnę będzie ciężko, rywal będzie silny, ale jeśli Lech się nie sprzeda to powalczy.
Wszystkim kibicom innych klubów życzę, aby mogli doznać podobnych emocji podczas meczów swoich klubów w europejskich pucharach. To nie zaczepka, ale fakty mówią same za siebie, tylko Lech w ostatnich latach pokazuje się na arenie międzynarodowej.
Ja zawsze kibicuję wszystkim polskim drużynom w EP, a ten Lech, który taki zły jest, walczy o to, żebyśmy w przyszłości mieli 5 drużyn w pucharach, może 2 w LM.
Szacunek i dalszych powodzeń!
edit:
Jak ktoś się jeszcze nie łapie się w systemie rozgrywek to powiem, że teraz będą 2 koszyki:
1. Zwycięzcy grup i 4 drużyny z trzecich miejsc LM z najlepszym bilansem
2. Drugie miejsca w grupach i 4 drużyny z trzecich miejsc LM z gorszym bilansem (Lech)
Wiadomo, pary:
1. koszyk vs 2. koszyk
Z kim możemy zagrać w dalszej fazie:
Leverkusen
Sporting
Villareal
Dynamo Kijów
CSKA
Zenit
Stuttgart
PSV
PSG
Liverpool
Porto
Benfica
Ajax
Glasgow Rangers
FC Basel
Nie ma co ukrywać, wszyscy silni. Powiem więcej. W żadnym dwumeczu Lech nie będzie faworytem. Jednak przecież to nie problem ;) fajnie by było widzieć w Poznaniu Liverpool czy Ajax. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
No i to co jeszcze parę miesięcy temu wydawało się niemożliwe, dziś staje się faktem. Lech Poznań w fazie pucharowej ligi europejskiej. Nie taki rywal straszny jak go malowano. Myślę, że na tą chwilę spokojnie są do pyknięcia zespoły z następnej fazy.
Oczywiście według mnie najgorszym z możliwych trafów byłby przeciwnik z Rosji, typu Zenit czy CSKA Moskwa, ale z takim FC Porto równie by było bardzo trudno czy Villarrealem. Według mnie Lech przeciwko tym drużynom nie ma atutów piłkarskich. Oczywiście reszta zespołów jest spokojnie do ogrania. Nawet w tej chwili Lech mógłby wyeliminować Liverpool który jest w dołku. Ale jak to będzie po przerwie zimowej ? Nie wiadomo.
Myślę, że z takimi zespołami jak FC Basel, PSG Lech miałby największe szanse na awans.
Chociaż z drugiej strony o Lechu po wyjściu z takiej grupy to już nie wiadomo co myśleć. Z kim oni w stanie są wygrać, a z kim przegrać.
Nawet Dynamo Kijów to już nie jest Dnipro.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie chce mi się szukać itp a mam pytanie.
Wie ktoś ile tak orientacyjnie Lech zarobił na LE do tej pory ? Znaczy od meczów z Dnipro do dzisiejszego wliczając awans do 1/16 , bilety z meczów reklam etc etc etc ? Znaczy tak orientacyjnie
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Znalazłem takie coś:
&quot;Lech Poznań po przegraniu dwumeczu z czeską Spartą Praga nie zagra w elitarnej Lidze Mistrzów w sezonie 2010/2011. Tym samym Kolejorz nie zarobi wielkich pieniędzy, które mógłby otrzymać za sam awans do fazy grupowej tych rozgrywek (ponad 7 mln euro).
Na szczęście dzięki przejściu Interu Baku, ekipa z Poznania już wtedy zapewniła sobie awans do ostatniej, IV rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Za dotychczasowe mecze eliminacyjne do LM poznański klub zgarnął niewiele. Mało pieniędzy otrzyma też za sam udział w fazie Play-Off Ligi Europejskiej. W tych rozgrywkach Kolejorz może się jednak trochę wzbogacić, ale dopiero po przejściu ukraińskiego Dnipro.
Za awans do grupy LE władze Mistrzów Polski otrzymają równe 900 tys. euro. Dla porównania za awans do fazy grupowej LM, UEFA daje każdemu klubowe aż 7,1 mln euro. Różnica jest więc piorunująca! Znaczna różnica w premiach jest także za remisy czy wygrane w fazach grupowych obu rozgrywek. Za wygranie meczu w LM, UEFA płaci 800 tys. euro, a za zwycięstwo w LE tylko 120 tys. euro. Tymczasem za remis w fazie grupowej Ligi Europy, Lech otrzymałby 60 tys. euro, podczas gdy za podział punktów w LM dostałby 400 tys. euro.
Nieporównywalne wpływy dochodów dotyczą również transmisji telewizyjnej. Stacje płacą nawet trzy razy większe pieniądze za pokazywanie spotkań zespołów grających w LM, niż tych, które występują w LE. Dotyczy to także sponsorów, tym bardziej, że rozgrywki LM sponsorują wielkie i znane na całym świecie koncerny.&quot;
kkslech.com

epoznan.pl informuje, że dochód z biletów to ok. 8 mln zł, a za awans do 1/32 Lech dostanie 200 tys. €

Czyli:
awans do fazy grupowej - 900 tys. €
3 wygrane - 3 x 120 tys. € = 360 tys. €
2 remisy - 2 x 60 tys. € = 120 tys €
Bilety (przyjmijmy) - 8 mln zł ~ 2 mln €
1/32 - 200 tys. €
SUMA = 3 580 tys. €

czyli około 3,5 mln €

nie wliczam w to zarobków z reklam, ale przypuszczam, że całkowity zarobek Lecha na LE dotychczas wyniósł około

15 mln zł
czyli całkiem fajnie ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bludek 367

bludek

Użytkownik
Z kim możemy zagrać w dalszej fazie:
Leverkusen
Sporting
Villareal
Dynamo Kijów
CSKA
Zenit
Stuttgart
PSV
PSG
Liverpool
Porto
Benfica
Ajax
Glasgow Rangers
FC Basel
Nie wiem kto ma rację, ale strona uefa podaje:

A: Manchester City FC (ENG)
B: Bayer 04 Leverkusen (GER)
C: Sporting Clube de Portugal (POR)
D: Villarreal CF (ESP)
E: FC Dynamo Kyiv (UKR)
F: PFC CSKA Moskva (RUS)
G: FC Zenit St Petersburg (RUS)
H: VfB Stuttgart (GER)
I: PSV Eindhoven (NED)
J: Paris Saint-Germain FC (FRA)
K: Liverpool FC (ENG)
L: FC Porto (POR)
FC Spartak Moskva (RUS)*
SC Braga (POR)*
AFC Ajax (NED)*
FC Twente (NED)*

---------------------------------------

A: KKS Lech Poznań (POL)
B: Aris Thessaloniki FC (GRE)
C: LOSC Lille Métropole (FRA)
D: PAOK FC (GRE)
E: FC BATE Borisov (BLR)
F: AC Sparta Praha (CZE)
G: RSC Anderlecht (BEL)
H: BSC Young Boys (SUI)
I: FC Metalist Kharkiv (UKR)
J: Sevilla FC (ESP)
K: SSC Napoli (ITA)
L: Beşiktaş JK (TUR)
FC Rubin Kazan (RUS)*
FC Basel 1893 (SUI)*
Rangers FC (SCO)*
SL Benfica (POR)*

Lech może trafić na ekipę z pierwszej listy oprócz City
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Lepiej żeby do Poznania przyjechał PSV. Oglądałęm ich wczorajszy mecz i z taką grą to na Bułgarskiej Lech odprawi ich z kwitkiem.

Wielu zawodników Lecha mówiło, że chciałoby trafić na Liverpool ale ja bym lepiej omijał ich szerokim łukiem.

Dobry rywal to też np Twente. Oby sie udało tylko uniknąć rywala z Rosji.

Ale podsumowująć jaki rywal by nie był to Lech o wpływy z biletów nie powinien sie martwić, na Bułgarskiej zawsze będzie komplet.

i jakby nie patrzeć to w Europie hasło &quot; Lech Poznań&quot; zaczyna budzic szacunek.
 
half 4

half

Użytkownik
Lech trafił moim zdaniem nie najgorzej, a nawet zaryzykował bym stwierdzenie, że bardzo dobrze. Braga nie jest zbyt dobrym zespołem i z nimi mają chyba największe szanse na przejście. Niestety ich kolejnym przeciwnikiem będzie Liverpool prawdopodobnie. Lecz cóż by tu powiedzieć nie z takim sobie poradzili ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom