>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Realdealpoker 5€ no deposit- nowy kod

chris7 7

chris7

Forum VIP
www.realdealpoker.com
Wraca promocja no deposit 5€ dla nowych graczy. Dostaliśmy nowy działający kod. Kasę dostajemy automatycznie po rejestracji i wpisaniu odpowiedniego kodu. Przed wypłatą trzeba ugrać 350 real deal points (sprawdzamy to w cashier)
1/Rejestrujemy się na www.realdealpoker.com
2/W miejscu Special bonus code wpisujemy DEP5
3/Instalujemy oprogramowanie i jeżeli prawidłowo wpisaliśmy kod to mamy 5€ na grę.
Nie róbcie multikont, będzie to bardzo dokładnie sprawdzane i weryfikowane. Każde nawet najmniejsze podejrzenie może oznaczać bana, więc nie warto kombinować. Promocja jest dla pierwszych 200 osób.
KOD NIEAKTYWNY
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
kasa jest od razu po zarejestrowaniu w roomie z 30-40 osób(może z 5 wie co to poker) turnieje z gwarantowanym 100E i wpisowym 3+0,3 w obsadzie 11 osób. room spoko, poziom powalający, układy wygrywają siłą ręki. może z czasem się rozkręcą.
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
teraz z tego co mi powiedzieli ludzie przy stole 10E w celu weryfikacji bez żadnych &quot;obrotów&quot; jeszcze 120pts i może uda się coś wypłacić jak tak to opiszę co i jak
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
hmmm.... jak to punkty ???? wolniej niż byś chciał ????
tak na oko 50pts to ok 30min gry na stawkach 0,5/1 :] oczywiscie to zadne odwzorowanie :razz: a to turniej zagrasz a to cashówkę i jak się nie obejrzysz już 10pts na twoim koncie ????
od razu uprzedzę że nie wiem jak liczą punkty ale marża jest tam poprostu powalająca ???? te ich 5 E to już z 50 raz nadrabiam np : w puli 40E marża ok 3-4E
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
Zaraz się wkur*** Dlaczego nie mam stółów za kasę tylko za wirtualne żetony? Gdzie przełączyc to gówn* grrrrrr
klikasz na sing up wpisujesz dane i masz real money ot to cała filozofia nie ma co się tak denerwować na tak cudowny pokerek:grin:
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Taaa sign up. Tylko gdzie? Cashier mi się nie włącza. Pojawia się okienko z &#39;&#39;sorry, the requested page was not found on this server. HAHAHA To nie mój pierwszy poker room. Do tego net działa jak *** Nie działa.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
RealDealPoker.com is currently under development.
This closure is being done in an effort to restructure the business, create a more viable and active site, make some necessary changes to the software platform, and reopen in a matter of weeks with a more vibrant site that we think you will find more appealing.
Thank you for your loyal patronage to our site and we believe you will see us reopen soon with a site much more to your liking with improved features and transparency that make it very apparent why RealDealPoker.com is the &quot;REAL DEAL&quot; in poker online.
If you currently maintain a balance with us please visit the cashier page in order to request a withdrawal. This will be processed within the next seven days provided that you have met any terms and conditions that applied at the time that you joined.
In the event of any query please contact [email protected]
 
Do góry Bottom