>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

RAPIDSHARE.COM

P 0

piotrciuba

Użytkownik
Dołączył
11/2006
Posty
334
Czesc

Mam sprawe znalazlem stronke na ktorej rozdaja konta premium 1 meisiac lub 3 miesiace
ja bym chetnie wzil to na 1 miesiac.
Zeby go dostac nalezy zwerbowac 5 ludzi ktorzy zwrbuja 5 ludzi czyli za kazde 25osob zwerbowanych dostaje sie 1 konto 1 miesieczne a za 144 zwerbowanych ludzi dostaje sie konto na 3 miechy (to drugie raczej nierealne)

Polega to na tym ze:
Wybieramy przy rejestracji konto na 1 meisiac uzupelniamy dane i nastepnie bierzemu 5 ludzi ktorzy sie zapiszą z naszego reflinka.
I zebym ja dostal 1 miesieczne konto premium musze zwerbowac 5 osob ktore zwerbują po 5 osob kazda.

Chetnych zapraszam na gg 7945472 lub na PW. Tam bym podal reflinka.
Czekam i Pozdrawiam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dołączył
11/2005
Posty
9550
Czesc

Mam sprawe znalazlem stronke na ktorej rozdaja konta premium 1 meisiac lub 3 miesiace
ja bym chetnie wzil to na 1 miesiac.
Zeby go dostac nalezy zwerbowac 5 ludzi ktorzy zwrbuja 5 ludzi czyli za kazde 25osob zwerbowanych dostaje sie 1 konto 1 miesieczne a za 144 zwerbowanych ludzi dostaje sie konto na 3 miechy (to drugie raczej nierealne)

Polega to na tym ze:
Wybieramy przy rejestracji konto na 1 meisiac uzupelniamy dane i nastepnie bierzemu 5 ludzi ktorzy sie zapiszą z naszego reflinka.
I zebym ja dostal 1 miesieczne konto premium musze zwerbowac 5 osob ktore zwerbują po 5 osob kazda.

Chetnych zapraszam na gg 7945472 lub na PW. Tam bym podal reflinka.
Czekam i Pozdrawiam.
To jest jedno wielkie kłamstwo wdziaiłęm to i sam próbowałem poprostu szukają ludzi a jeżeli nazbierasz nie otrzymasz konta premium zamykam temat !