>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Ranking NHL 2011/2012

Status
Zamknięty.
7 2

7orion7

Użytkownik
Minnesota Wild - Edmonton Oilers
Powyżej 5,0
1,83
Bet365
Mała uwaga, która powinna sporo wyjaśnić w kwestii niepoprawnych typów. Często widzę, że anulowane są prawidłowo podane typy oznaczone jako ML bez podania OT lub 60&#39;.
&quot;ML - Zakład Moneyline (oznaczany ML 12) pochodzi z Ameryki i jest stosowany do zdarzeń z dwoma możliwościami wyniku (np. baseball, tenis, siatkówka) jak i dyscyplin z opcją remisu (np. piłka nożna, hokej, koszykówka) gdzie uwzględniana jest dogrywka.
Moneyline jest zakładem na zwycięzcę spotkania.
Moneyline jest bardzo często mylony z zakładem DNB. Różnica jest taka, że w DNB remis powoduje zwrot, a Moneyline jest ważny do momentu wyłonienia zwycięzcy - NIE ma zwrotów. Na przykład w koszykówce, piłce nożnej, hokeju DNB dotyczy regulaminowego czasu, a Moneyline uwzględnia potrzebne dogrywki.&quot;
Reasumując, ML zawsze oznacza czas regulaminowy plus ewentualna dogrywka i karne, nigdy tylko czas regulaminowy.
A ML 60&#39; w Pinnacle i Bwin (i możliwe że w innych bukach) to co ? Przeczą tej pięknej teorii. Oznaczenie typu musi być dokładne, jak ktoś chce zagrać ML na regulaminowy czas musi mieć do tego prawo i po to jest ten regulamin resztę wyjaśnił Baqu post niżej. Ostatnio coś się buntujecie przeciwko regulaminowi, ale uszanujcie to że zabawa w ranking trwa od października do maja praktycznie dzień w dzień a my we dwóch ogarniamy to poświęcając swój wolny czas i nie otrzymujemy nawet żadnego podziękowania. Nie chodzi o to że na to liczę, po prostu przynajmniej uszanujcie regulamin bo on na prawdę nie jest jakiś mega trudny do zastosowania. / Odi
Mój błąd. Przepraszam za zamieszanie. Myślałem, że to co napisałem to ogólna zasada, stosowana przez wszystkie buki. Sam jeszcze nigdy nie zapomniałem o dopisaniu 60&#39;/OT i nie miał to być bunt a pokazanie, że dla niektórych osób może to być nieświadome łamanie regulaminu bo dopisek ML w ich przekonaniu powinien być równoznaczny z OT.
/ No problem, powodzonka w typowaniu ! ???? - Odi
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ottawa Senators u Pittsburgh Penguin
Typ: over 5.5 OT&amp;PS
Kurs: 2.02
Pinnacle

7orion7 musisz pogadać z Baqu, ja dostałem zwrot właśnie za to co mówisz chociaż zakład wygrałem a był puszczony na buku gdzie nie ma innego ML jak dogrywka + ew. karne ???? są buki takie jak Pinnacle gdzie jest ML w reg. czasie gry jak i ML z dogrywką i karnymi także chodzi pewnie o to żeby nie było żadnych niejasności i kłótni więc trzeba się przystosować do regulaminu ;) Piona ;)

i Sylar wszystko wyjaśnił, po to podajemy dokładnie, że moderator nie zna na pamięć wszystkich
regulaminów bukmacherów i nie będzie po nich skakał żeby sprawdzić większość betów, a podanie
OT czy 60&#39; to są 3 kliknięcia... 3 sekundy, na prawdę nie oczekujemy od was tak wiele :)
Baqu
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom