>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ranking NHL 2011/2012

Status
Zamknięty.
K 0

klechu

Użytkownik
Nie wiem czy nie będzie za póżno, bo niby 15 min przed rozpoczęciem meczu miały być typy podane, ale może osoby prowadzące przymkną oko na to ???? .

Dallas Stars - Phoenix Coyotes 2 ML 2.15

Betsson
// Regulamin mówi że typ ma być podany do godziny 23:59 czyli ten mieści się w normie - Odi
Jeszcze raz tłukę, proszę podawać dokładne oznaczenie typu ! Nie mam zamiaru się domyślać za każdym razem jakiego typu jest to zakład, czy ML OT czy ML REG TIME ... możliwości jest sporo w typowaniu NHL. Czytać regulamin.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej::hokej::hokej: RANKING - Wtorek :hokej::hokej::hokej:
11.10.2011

http://www.youtube.com/watch?v=4BIFrkUut4w


Wykonałem tabele, można sprawdzać je zawsze w tego typu wiadomości rozpoczynającej dany dzień (tabele po każdej kolejce są czyli bilans uzupełniłem po każdym dniu i można oglądnąć od początku tematu).
W przyszłości będę się starał żeby było to robione na bieżąco. Do pomocy w rozliczaniu rankingu zgłosił mi się JuanRoman08. Ktoś jeszcze chciałby pomóc raz na jakiś czas podliczyć tabelkę ?
Wszelkie pytania, niejasności, błędy które możliwe że zrobię lub zrobiłem przy podliczaniu proszę zgłaszać do mnie na PW.
Jeszcze raz zachęcam do przeczytania regulaminu na stronie pierwszej, żeby potem nie było płaczu ; )
Pamiętać o tym :
- pozostałe osoby muszą podać typ w ciągu 8 dni, po tym okresie zostają skreślone, brak możliwości powrotu (istnieje możliwość zamrożenia swojego udziału w rankingu na określony czas przy wcześniejszym podaniu przyczyny organizatorowi).
Pozdrawiam wszystkich
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom