>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[Ranking] MLB 2010 cz.2

Status
Zamknięty.
pioziom 36

pioziom

Użytkownik
Tak samo jak w poprzednim sezonie zasadniczym i w tym również &quot;dzierżę czerwoną latarnię&quot;...ale jak to większość użytkowników podkreśla faza PLAY-OFF rządzi się swoimi prawami i nawet awans do niej z ostatniej pozycji daje szansę na zwycięstwo :grin:. Gratuluję wszystkim, którzy dotrwali do końca.
Pozdrawiam
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
hehe ostatni ???? patrzac na moje typy nie powinniscie sie dziwic haha
raz mi sie udalo trafic under4 SF- Phillies po ladnym kursie a reszta to totalna klapa
zabawa jest najwazniejsza i juz gotuje sie do kloejnej edycji Rankingu i na 100% bede w pierwszej trojce (chyba ze od konca) haha

podziekowania dla organizatora i tych co wytrwali ????
do zobaczyska za rok ktory miejmy nadzieje przyniesie nie mniejsze emocje nam jak i fanom MajorLeagueBaseball na calym swiecie ????

:baseball::baseball: ReDSoX 2011 WorldSeriesCHampions :baseball::baseball:
 
dekapol 22

dekapol

Użytkownik
No cóż ... ????
plejoffy pokazały mi, że nawet najstarsi górale by nie przewidzieli,
a co dopiero &quot;ja&quot;.... bo to na chłopski rozum za dużo ...
Cieszę się, że udało mi się po raz pierwszy wziąć udział w zabawie na tym forum i przynajmniej w sezonie zasadniczym wypaść na +
(drugie miejsce i mizernie na plus).
Zabawa zabawą, ale sam przez dwa lata patrząc na ranking starałem się wyłuskać dobre typy do grania w realu.
I mając to na uwadze, że zaglądają tam różni użytkownicy starałem się podawać typy, które potem najczęściej sam grałem.
MLB trzeba się uczyć jak chińskiego - trudno cokolwiek zrozumieć i przewidzieć, dlatego każdy trafny typ daje masę satysfakcji - przynajmniej mnie osobiście.
Czekamy do wiosny ... na nowy sezon
i spróbujemy się pobawić w to, kto dziś walnie pałą więcej razy ...
Chwała San Francisco Giants za World Series Champions!
Tego się nie spodziewałem a szkoda bo byłbym bogatszy... ech... ;)
!!!! Skleroza. Dzięki Baqu za wyliczanki, żmudne staty i cierpliwość do tego tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom