>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ranking - gdzie pisac lub dzwonic ??

A 14

anu

Użytkownik
wszystko jest ok poza jednym do konkursu przyznaja punkty za... zakup gazetki !!!
Przyznają punkty zgodnie z zapisem w regulaminie.



d) Wcześniej ogłoszone promocje punktowe
Na przykład za zakup Magazynu STS będą przyznawane dodatkowe punkty o wartości
podawanej na okładce danego wydania tygodnika lub na stronach sts.pl.
Punkty za zakup danego numeru Magazynu STS każdy klient może otrzymać wyłącznie
jednokrotnie (niezależnie od ilości nabytych egzemplarzy danego numeru).



...otoz raz kupilem te ich gazetke a punktow nie przyznali...
Jeżeli chcesz otrzymac punkty za zakup gazetki, musisz przed zakupem podac pracownikowi punktu kartę klubu. Jeśli tego nie zrobiłeś puntów nie otrzymasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
karta byla, wbity kupon na karte, zakup gazetki i wylogowanie bo za mna byl nastepny klient
poza tym gdy tych punktow nie bylo a zblizal sie koniec rankingu to od razu spytalem na czacie co jest grane, odpowiedz , ze zakup gazetki nie poszedl na karte , wiec opisalem sytuacje to pani z czatu powiedziala zebym wyslal skan zakupu gazetki na maila to szybko odpowiedza a odpowiedzi ZERO
oczywiscie kolega wyprzedzil mnie o okolo 60 pkt (200 dostal za gazetke) ogolnie to juz niewazne maja jednego klienta mniej i tyle a chodzilem codziennie i wysylalem po kilka kilkanascie kuponow
przeciez wszystko bylo by ok gdyby po wyslaniu skanow kuponu i zakupu gazetki (dwie minuty od wyslania kuponu) dopisali te punkty recznie lub ich nie dopisali , ale wyslali jakas jakakolwiek odpowiedz a tak olali sprawe totalnie , zadnego zainteresowania z ich strony a moj mail do nich doszedl bo dostalem maila zwrotnego z zapewnieniem odpowiedzi w 24-48godzin

tego punktu D to w ogole nie doczytalem , wiec moja pomylka
teraz zrobili jeszcze lepiej 2014pkt za zakup gazetki i nastepnej , czyli trzeba kupic dwie
nie wiem czy dobrze to zobaczylem bo do punktu juz nie chodze a gazetke widzialem na stronie STS

temat do zamkniecia lub usuniecia
ja juz wiecej STSu nie odwiedze, no chyba , ze bede musial odebrac jakis kupon bo kilka wyslalem duzo wczesniej na MS
 
A 14

anu

Użytkownik
kuerten - rozumiem. Czasami niestety system zawodzi. Panie z czatu też zazwyczaj są zawalone pracą. A pani z punktu w którym kupowałeś magazyn nie próbowała wyjaśnic sytuacji?

Nie zrażaj się z powodu jednej gazetki ;)

W tym tygodniu (do poniedziałku) za zakup gazetki doliczanych jest 2014 punktów, czy w przyszłym tygodniu też będzie tyle - niestety nie wiem.
Punkty zwiększono z okazji MŚ, więc byc może.

Punkty dostajesz jednorazowo, bez względu na ilośc zakupionych magazynów, żeby otrzymac 2014 punktów wystarczy więc jedna gazetka ????
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
te punkty za gazetki to porazka szczegolnie liczone do rankingu lokalnego gdzie np na niektorych punktach nikt nie przekracza 2000pkt, gazetki nie schodza to je wypychaja dodajac punkty
wyobraz sobie sytuacje , ze grajac caly miesiac trafiasz ogolnie 2000 meczy za ktore dostajesz 2000pkt jeden trafiony mecz to jeden punkt do rankingu lokalnego i teraz puszczaja gazetke z darmowymi punktami 2014pkt (jak teraz) zalozmy , ze jest koniec miesiaca ktos kupuje jedna i dostaje za friko 2014 pkt wyprzedza wszystkich nawet nie grajac!
Dodatkowo moze zrobic taki numer, ze moze wykupic caly naklad , duzo ich nie przywoza do niektorych punktow i kosztuje tylko 1pln
Rywalizacja jest nie fair , brak odpowiedzi na maila mimo zapewnien na czacie , ze odpowiedz bedzie bardzo szybka, brak kontaktu do nich maja jakis telefon ? Jak taka duza firma moze nie podawac numeru telefonu? A kto tam w ogole na te maile odpowiada czy ludzie z zarzadu wiedza jakich ludzi zatrudniaja , czy do nich dotra takie informacje, nie bo jak? A szczytem bezczelnosci byla odpowiedz na maila , zeby reklamowac wynik piszac list na adres na ulicy Porcelanowej, jak mozna bylo tak odpowiedziec?! Kto tam pracuje ?
Jedynym plusem sa wspaniale panie ktore u nas pracuja, ale po tej calej akcji zadnego kuponu juz tam nie zagram
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
kuerten - rozumiem. Czasami niestety system zawodzi. Panie z czatu też zazwyczaj są zawalone pracą. A pani z punktu w którym kupowałeś magazyn nie próbowała wyjaśnic sytuacji?
Nie zrażaj się z powodu jednej gazetki ;)
W tym tygodniu (do poniedziałku) za zakup gazetki doliczanych jest 2014 punktów, czy w przyszłym tygodniu też będzie tyle - niestety nie wiem.
Punkty zwiększono z okazji MŚ, więc byc może.
Punkty dostajesz jednorazowo, bez względu na ilośc zakupionych magazynów, żeby otrzymac 2014 punktów wystarczy więc jedna gazetka ????
CO ty gadasz że Pani z czatu zawodzi skoro ona niema bladego pojęcia lata do chłopaków pytać co ma odpowiadać więc tutaj nie próbuj bronić firmy STS bo często zadawałem pytania tymczasem Pani długo odp. Z czego łatwo wywnioskować musiała kogoś spytać.... A Ich promocję są śmieszne zasady itd. Także muszą jeszcze sporo rzeczy dopracować by przy sobie zachować klientów a nie Tylko Dziadków.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
jak sobie jeszcze popatrze na stronie STSu to u mnie na punkcie tylko jeden gosc dostal 2014pkt za gazetke , albo sprzedana jedna sztuka lub sprzedane nie na karte
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
1000pkt tym razem dopisane, choc jaka jest wiedza na punkcie to juz pisal nie bede
sytuacja jest taka zeby wygrac ranking lokalny wystarczy... kupowac gazetke i w ogole mozna nie grac, taka prawda , oczywiscie nie dotyczy to wszystkich punktow, tak oczywiscie byc nie powinno
sprawa niby zalatwiona , ale jak sie okazalo na razie nie do konca
nastepna sprawa jest taka, ze jak sie wygra jakas kase to nie mozna tego sprawdzic na stronie STSu np wbijac numer karty, srodki na karcie mozna sprawdzic tylko w punkcie, przykladowo mam 50pln wysle za 13pln zostaje 37pln , ale tak naprawde nie mam zadnej pewnosci , ze na punkcie cos nie namieszaja i ze ta kasa bedzie sie zgadzac W Fortunie jest tak , ze dostaje sie takie bony na 3x15pln i 1x5pln i wtedy sie gra za to iwazne sa chyba 3 lub 6 miesiecy
zeby mozna bylo sprawdzic stan srodkow na karcie na stronie STS to bylo by OK
o taka sytuacja mialem 50pln, zeby mi nie namieszali to przed MS wyslalem za wszystko od razu , dzis pytam na punkcie czy mam jakies srodki na karcie i pani mowi , ze 50pln teraz nie wiem czy je mam czy to sa te co za nie zagralem ehhh zeby byla mozliwosc sprawdzenia na stronie dlaczego tego nie wprowadza ??
 
A 14

anu

Użytkownik
sytuacja jest taka zeby wygrac ranking lokalny wystarczy... kupowac gazetke i w ogole mozna nie grac, taka prawda , oczywiscie nie dotyczy to wszystkich punktow, tak oczywiscie byc nie powinno
To raczej mało prawdopodobne.
Poza tym od lipca, na prośby klientów wraca poprzedni sposób naliczana punktów.


nastepna sprawa jest taka, ze jak sie wygra jakas kase to nie mozna tego sprawdzic na stronie STSu np wbijac numer karty, srodki na karcie mozna sprawdzic tylko w punkcie, przykladowo mam 50pln wysle za 13pln zostaje 37pln , ale tak naprawde nie mam zadnej pewnosci , ze na punkcie cos nie namieszaja i ze ta kasa bedzie sie zgadzac
Zawsze możesz sprawdzic co wbija pracownik punktu, Twojego bonusu nikt Ci nie zabierze, chyba, że gra na Twoją kartę. Tylko kartą (wczytując jej numer) można otworzyc konto gracza. Pracownik wpisuje ręcznie numer każdego kuponu i jego stawkę.



o taka sytuacja mialem 50pln, zeby mi nie namieszali to przed MS wyslalem za wszystko od razu , dzis pytam na punkcie czy mam jakies srodki na karcie i pani mowi , ze 50pln
Może to rekompensata za sytuację którą opisałeś? ;)
Pani z punktu nie próbowała dowiedziec się skąd wzięła się ta kwota?

teraz nie wiem czy je mam czy to sa te co za nie zagralem
&quot;Zagrane&quot; pieniądze są z puli odejmowane.

...W Fortunie jest tak , ze dostaje sie takie bony na 3x15pln i 1x5pln i wtedy sie gra za to iwazne sa chyba 3 lub 6 miesiecy...
...zeby mozna bylo sprawdzic stan srodkow na karcie na stronie STS to bylo by OK
ehhh zeby byla mozliwosc sprawdzenia na stronie dlaczego tego nie wprowadza ??
Pisz... może coś zmienią.
W tej sprawie ja nie pomogę ;)
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
naliczanie punktow nie jest tu glownym problemem, nalezy pamietac , ze caly czas pisze tu o rankingu lokalnym, jaki by system nie byl to i tak bedzie nie fair przez dodawanie do rankingu punktow za zakup gazetek
w tym miesiacu bylo to 2014pkt , 1000pkt i nie wiem ile w pierwszym tygodniu, teraz zobacz po punktach przyjowania zakladow ile ludzie maja punktow w rankingu
nie kupujac gazetki trzeba trafic 3014 meczy z kursem ponad 1.2
ja w maju i na poczatku czerwca gralem po kilkadziesiat kuponow tygodniowo do czasu jak zobaczylem , ze gosciowi dodali 2014pkt za... gazetke, jaki sens rywalizowac ?
teraz po pozytywnym zalatwieniu sprawy gram dalej w STS , ale juz nie jak poprzednio , podejde raz w tygodniu wysle sobie ze dwa kupony kupie gazetke i bede mial punkty za friko skoro wola tak dawac punkty to OK koszt gazetki to tylko 1 pln
poczytalem o starym sposobie naliczania punktow , ale na razie brak informacji na stronie STS , ze tak bedzie
ogolnie punkty byly naliczane OK tylko dodawanie tych punktow za gazetki to lekka przesada
 
Do góry Bottom