>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Rangers FC - ACF Fiorentina ( 24.04.08 / 20.45 )

Status
Zamknięty.
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
&quot;Do i tak już długiej listy nieobecnych, po niedzielnym półfinale Pucharu Szkocji (remis, dogrywka i awans po serii rzutów karnych z drugoligowym St Johnstone) wypadli Chris Burke oraz Steven Naismith [fot].
Pierwszy z nich ma problemy z kostką, natomiast były as Kilmarnock FC, musi mieć prześwietlone kolano. Wszystko wskazuje na to, że obaj nie będą dysponowani na mecz z Fiorentiną i niedzielny z Celtikiem Glasgow.
Już wcześniej wiadomo było, iż w meczu z włoską drużyną nie zagrają z powodu urazów: podstawowy bramkarz Allan McGregor, skrzydłowy Charlie Adam, pomocnik Lee McCulloch napastnik DaMarcus Beasley (wycofany z rozgrywek) oraz zawieszeni za kartki kapitan Barry Ferguson i jego kolega z pomocy Kevin Thomson. Gdy dodamy do nich wcześniej wspomnianych Burke&#39;a i Naismitha po podliczeniu okaże się, iż Walter Smith stracił aż 8 piłkarzy, z czego większość to gracze pierwszej formacji.&quot;
 
lovetobet 0

lovetobet

Użytkownik
Tutaj przedstawię analizę do meczu Glasgow Rangers- Fiorentina. Typuje wygraną Violi już na wyjeździe, dlaczego? A więc tak. Rangersi zagrają w oslabieniu i to dużym. Ze składu wypadli Chris Burke oraz Steven Naismith, do tego nie zagrają Allan McGregor, skrzydłowy Charlie Adam, pomocnik Lee McCulloch napastnik DaMarcus Beasley, oraz Barry Ferguson i Kevin Thomson. Tak więc z podstawowego składu wypadło 5 zawodników, oraz 3 z ławki. Bez kapitana Rangersi będą mieli straszne kłopoty z włoską drużyną, co Fiorentina napewno będzie chciała wykożystać. Wątpie żeby nie padły tu bramki. Skłaniał bym się ku wygranej Violi i to nawet 2-3 do zera. Pewna 2!!
 
von 0

von

Użytkownik
Ja na ten mecz przygotowałem inny typ. Wydaje mi się on w 100% pewnym typem. Jestem wręcz pewny że można grać tu under 2.5 spokojnie po bardzo ładnym kursie, na under w II połowie kurs 1.55. Sam gram to za 3/4 kapitału i myślę że przyniesie to zysk, już mówię dlaczego. Po pierwsze: proszę spojrzeć na ostatnie wyniki Rangersów w UEFA

1/32

14.02 @ Rangers 0-0 Panathinaikos
21.02 @ Panathinaikos 1-1 Rangers

1/16

06.03 @ Rangers 2-0 Werder
13.03 @ Werder 1-0 Rangers

Ćwierćfinał

03.04 @ Rangers 0-0 Sporting
10.04 @ Sporting 0-2 Rangers

Tu widać jakie nastawienie do meczów mają Rangers&#39;i. Wyszczególniłem jeszcze mecze jakie Szkoci grali u siebie. Sumując wszystkie 3 mecze wychodzą nam 2 bramki ! No i do tego dochodzi jeszcze fakt że w Glasgow gospodarze będą musieli się obyć bez swoich największych gwiazd

Ze składu wypadli Chris Burke oraz Steven Naismith, do tego nie zagrają Allan McGregor, skrzydłowy Charlie Adam, pomocnik Lee McCulloch napastnik DaMarcus Beasley, oraz Barry Ferguson i Kevin Thomson. Tak więc z podstawowego składu wypadło 5 zawodników, oraz 3 z ławki.
więc tu dla Rangers&#39;ów powinno się liczyć jeszcze zachowanie szans na mecz rewanżowy i mecz zdominować powinna przede wszystkim gra defensywna.

Rangers - Fiorentina @ under/over II poł. 1.5 @ under @ 1.55 ✅
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Myślę ze najlepszym rozwiązaniem na ten mecz będzie UDER 2,5
Zdecydowana większośc meczy tych 2 druzyn w p.Uefa kończe się underami.
I myśle ze teraz tak będzie. Obie drużyny nastawiają się raczej na grę z kontry, i wydaje mi sie ze bardzo prawdopodobny jest także wynik 0-0. Za niewielką stawke po ładnym kursie zdecyduje się zagrać
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GLASGOW RANGERS - AC FIORENTINA
Typ : 2
Kurs : 2,50 bwin

Wsyzscy dobrze wiemy jak szkoci potrafia byc groźni na wlasnych smieciach. Jednak do dzisiejszego meczu przystepują w znacznym oslabieniu. Najwazniejszym brakiem jest absencja kapitana Barry&#39;ego Fergusona ktory swietnie poczyna sobie w srodkowej strefie boiska.Pauzuje on za kartki. POnadto z powodu kontuzji zabraknie podstawowego bramkarza Allana McGregora, skrzydłowego Charlie Adama, pomocnika Lee McCullocha, napastnika DaMarcusa Beasley&#39;a (wycofany z rozgrywek), napastnika Stevena Naismitha, skrzydłowego Chrisa Burke&#39;a. W zespole Violi zabraknie jedynie obroncy Czeskiego Tomasa Ujfalusiego i Donadela. W ostatniej rundzie Szkoci z wyeliminowali Sporting Lizbona, a Fiorentina w dobrym stylu pokonala PSV i to na boisku w Eindhoven wygrala 2:0. Dobry mecz wtedy rozegral Adrian Mutu na ktorego przede wszystkim dzisiaj licze;) Rangersi maja przed soba Old Firm Derby na Celtic Park wiec zobaczymy jak w obliczu takich oslabien sie dzisiaj zaprezentuja. Moim zdaniem Viola wygra i znacznie sie przyblizy do finalu UEFA Cup.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Glasgow Rangers - AC Fiorentina✅✅✅ 0:0
Po wczorajszych emocjach z Liga Mistrzów dziś rozgrywane będą mecze Pucharu UEFA. Jednym z Nich będzie mecz u aktualnego lidera tabeli Szkockiej ligi czyli Glasgow Rangers z przyjezdnymi z Włoch dobrze radzącymi sobie w tym sezonie piłkarzami Fiorentiny czyli o godzinie 20.45 możemy spodziewać się dobrego widowiska. Stawiam w tym meczu na remis do przerwy bo na pewno w początkowej fazie meczu obie ekipy będą chcieli siebie &quot;zbadać&quot; nawzajem i z pewnością nie ruszą od razu do ataku. Glasgow już nie raz udowadniało że remisując u siebie 0:0 potrafią awansować do kolejnej rundy, było tak między innymi w meczach z Panathinaikosem oraz Sportingiem, więc dla Nich najważniejszym zadaniem jest nie stracenie bramki na własnym stadionie a może potem strzelenie jakiejś na wyjeździe we Włoszech. Fiora ostatnio także nie zachwyca i dla Nich z pewnością wynik bezbramkowy będzie korzystny bo moim zdaniem po to tam jadą. Za remisem do przerwy opowiada się jeszcze jeden argument a mianowicie obie drużyny są dosyć underowe a bramki które strzelają są często po przerwie, dobrym rozwiązaniem będzie tutaj kiedy zostanie strzelony pierwszy gol : od 31 min. lub później ale obawiam się tutaj o bezbramkowy remis więc moim zdaniem remis do przerwy to dobre rozwiązanie a kurs też niczego sobie :spokodfhgfh:

Typ : X do przerwy ✅
Kurs : 2

pozdROWienia ????​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom