>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Quiz w pokerstrategy 10$ za pomoc :)

Status
Zamknięty.
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
Mam straszny problem z rozwiązaniem quizu, mógłby mi ktoś pomóc, za skuteczną pomoc wyśle 10$ na monneybookes jako nagrode ????
 
bah 0

bah

Użytkownik
Zastukaj do mnie. Quiz zdałem na 100% więc nie będzie żadnego problemu ????

GG: 11102947
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
a jak nie to GG 984355 za free ci pomoge
A z resztą masz tutaj:
ODPOWIEDŹI DO QUIZU!!!!
1/20: Z ilu kart składa się ręka pokerowa?
-5

2/20: Podbiłeś na preflopie. Na flopie masz gotową rękę/made hand. Jaki powinien być Twój cel?
-Stworzyć sytuację, w której możesz wejść All-In.

3/20: Podbiłeś na preflopie, a na flopie masz trash-hand (śmieci). Kiedy grasz All-In?
-Jeśli pula na początku rundy na flopie, jest co najmniej dwa razy większa od Twojego stacka.

4/20: Podbiłeś na preflopie i zostałeć sprawdzony przez jednego przeciwnika. Na flopie masz gotową rękę/made hand, Twój przeciwnik podbija. Co robisz?
-Grasz Allin

5/20: Grasz NL10 ($0.05/$0.10). Z jaką ilością pieniędzy siadasz, według strategii shortstack, do stołu?
-$2.50

6/20: Podbijasz parę ósemek, 88. Gracz za Tobą przebija Twoje podbicie. Jaki musi być stosunek Twojego stacka, do wysokości Twojego pierwszego podbicia, abyś mógł wejść All-In?
-2,5:1 lub mniejszy.

7/20: Do jakiej pozycji zaliczają się gracze, którzy płacą blindy?
-Blindy mają swoją własną pozycję.

8/20: Jakie ręce grasz według strategii shortstack?
-Tylko bardzo silne ręce.

9/20: Co to jest draw ?
- niepelny układ ( brakuje jednej karty do wymarzonego ukladu )

10/20: Na flopie masz dwie pary. Do jakiej kategorii należy Twoja ręka?
-Gotowe ręce/made hands.

11/20: Na jakiej pozycji, znajduje się zawsze rozdający karty / dealer?
-na late position / późnej pozycji.

12/20: Podbiłeś na preflopie i zostałeś sprawdzony przez jednego przeciwnika. Na flopie masz trójkę/seta. W puli znajduje się $1.00, a Tobie pozostało jeszcze $1.30. Co robisz?
-Grasz All-In.

13/20:dlaczego strategia shortstack, nadaje się szczególnie dla początkujących?
-Ponieważ gra zostaje ograniczona tylko do wczesnych rund rozdania i w ten sposób unikamy trudnych i skomplikowanych decyzji w dalszej fazie gry.

14/20: Co umożliwia dobre zarządzanie kapitałem/bankrol management?
-Pewne i bezpieczne powiększanie własnego kapitału/bankroll&#39;u.

15/20:Co to trash hand?
-Ręka bez jakiejkolwiek wartości.

16/20: Od czego zależy pozycja gracza przy stole?
-Od dealer&#39;a, czyli osoby rozdającej karty.

17/20: Mniejszy wkład obowiązkowy w Texas Holde&#39;m to small blind. Jak nazywa się ten większy?
-Big blind.

18/20: Podbiłeś na preflopie. Na flopie masz gotową rękę/made hand. Musisz podjąć jako pierwszy decyzję o ile podbić. Kiedy grasz All-In?
-Jeśli Twój stack jest mniejszy niż dwukrotna pula.

19/20: Podbijasz parę dziesiątek, TT. Gracz za Tobą przebija Twoje podbicie. Jaki musi być stosunek Twojego stacka, do wysokości Twojego pierwszego podbicia, abyś mógł wejść All-In?
-2,5:1 lub mniejszy.

20/20: Przed czym chroni Cię dobre zarządzanie kapitałem/bankrol management?
-Przed bankrutem podczas pechowych faz gry.
:jezora:
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ludzie jesteście bezczelni, te odpowiedzi są dostępne za darmo!
Nie wyłudzajcie za nie pieniędzy.
lipek14 - jak coś pisz PW wyślę Ci zadarmo całe zestaw odpowiedzi do dwóch quizow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom