>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Quidquid agis, prudenter agas. Piłka nożna inplay na rynkach betfair

I 389

ise

Użytkownik
Będę tu przedstawiał moje podejście do rynków betfair. Nie nazwę tego tradingiem - bo część zagrań będzie gambligowych. Wszystko zobaczycie w trakcie.
Kilka lat temu (sic!) byłem zafascynowany legendarnym blogiem odzien'a "Handluj aktywnie", dlatego też będę prowadził swój temat. Jako forma pracy nad sobą, nad swoją konsekwencją i cierpliwością.


Budżet początkowy: 27,95j
Cel: 100j
Termin: 21/03/2021
Będę skupiał się na rynkach inplay w głównych ligach europejskich, oraz tych "podejrzanych", gdzie występują spore spadki kursów.

Chciałbym zaznaczyć, że temat jest czysto teoretyczny i jako, że betfair jest niedostępny z terenu Polski nie jestem w stanie zawierać zakładów na tej platformie. Tak więc wszystkie moje zagrania mają charakter wirtualny i wiednieją tylko w arkuszu excela.

Moje zagrania będą wrzucane na koniec dnia, a wraz z nimi bilans.
 
I 389

ise

Użytkownik
1. Chojniczanka Chojnice v Cracovia Kraków total 2,5; over trading 10,10j
2. Chojniczanka Chojnice v Cracovia Kraków total 3,5; over trading, late goal,-5,35j
3. Sassuolo v Napoli total 4,5; late goal; 7j
4. Legia Warszawa v Piast Gliwice total 3,5; late goal; -1,85j
5. Barcelona v Sevilla; scalping; AH 0,75j
6. Barcelona v Sevilla; under trading; ET1,5 3,60j

BILANS DNIA +14,25j
BUDŻET 42,2j


Marże giełdy będę uwzględniał raz w tygodniu i odejmował od budżetu

W meczu Pucharu Polski na rynku total 2,5 ustawiłem się na overze przed 10min meczu na po kursie 2,1 i po ok 8min dostalem upragnionego gola co dalo mi green - wyszedlem z rynku, ponownie wszedlem w rynek na poczatku drugiej polowy, co odplacilo mi się bo dostałem gola na 0-2 po 5minutach i zamknąłem rynek zyskiem 10,10j mająć zaangażowane 4,7j w kulminacyjnym momencie.
Ok 20min tego samego meczu probowalem wejsc w rynek total 3,5, nie dostalem gola wyszedlem w 35min ze strata, probowalem ponownie sil na rynku licząc na 'late goala', lecz nie było już goli. Strata na rynku -5,35j
Sassuolo to late goal od wyniku 2-2.
W meczu Legii też próbowałem late goala, ale wyszedłem z rynku w 88 - liczyłem na inną końcówke meczu.
W meczu Barcelona - Sevilla urwalem pare tikow na rynku asian handicap. Z dzisiejszej perspektywy to bylo za wczesne wejście i gol Barcy wisiał w powietrzu - miałem dużo szczęścia, że nie padł. W dogrywce za to dużo sie działo, mocne wachania kursów. Na początku 2giej połowy dogrywki kurs na gola wynosił 1.5! JA znazłem swoją szansę kupując trochę underów po kursie 2, a sprzedając je po 1.5, przy ekspozycji 3min.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
I 389

ise

Użytkownik
Dzień 2 - 4 marca

Fulham v Tottenham / Over/Under 1.5 Goals - late goal , -2,64j

BILANS 39,56j


Wzzoraj zanotowałem jedno wejście w rynek - w 85' wszedłem w rynek late goal dosyć niewielką stawką, jednak do końca nie było już sytuacji. Po cichu liczyłem, że Fulham pójdzie na całość, co da Totkom okazje do kontry zamykającej mecz, lecz tak się nie stało.
Więcej nie wchodziłem w rynek, nie czułem się odpowiednio wypoczęty i świeży.
 
I 389

ise

Użytkownik
Dzień 3 - 5marca

1. Urozhay Krasnodar v Inter Cherkesk / Over/Under 4.5 Goals - under trading, +2j
2. Urozhay Krasnodar v Inter Cherkesk / Over/Under 5.5 Goals - late goal, +7,7j

3. Inter Allies FC v Ashanti Gold FC / Match Odds - lay Inter (against dropps) - 6,26j
4. Inter Allies FC v Ashanti Gold FC / Asian Handicap - Ashanti +1,5AH (from 1-0), 12,5j
5. Wisla Krakow v Gornik Zabrze / Over/Under 2.5 Goals - over trading, -0,7j


BILANS DNIA +15,24j
BUDŻET 57,44j

Tak jak wspominałem prowizje giełdy odejme od budżetu po tygodniu

Screenshot (2).png

Kilka słow o meczu Urozhay Krasnodar v Inter Cheriskerk. Mecz regionalnej ligi rosyjskiej, miałem oczywiście podgląd ze streama. Około 50min na betfair overy niżej niz na sbobet! Ja liczyłem na zniżenie kursów na rynku over/under 4,5 do buków azjatyckich i to dostałem - zamknąłem rynek z profitem. Było to dosyć ryzykowne zagranie - ryzyka do potencjalnego zysku, dzisiaj nie wszedłem bym w under na tym samym rynku. Od 50 do 60min nie wiele działo się na boisku, więc udało zamknąć się te undery. Od 70min to szaleństwo gospodarze cisneli niemiłosiernie. Po golu na 5 - 0 wypatrzyłem mocną nieefektywność rynku, no bo przed samym golem na 5-0 kurs na over 4,5 był w okolicach 1.5. Natomiast minute później juź po golu over 5,5 był aż po kursie 2.1 - co było dziwnie zważająć na szalone tempo meczu, czas do końca oraz kursy przed golem. Wszedłem w tego late goala i dostałem gola zaledwie po 2minutach. Na 6-0 mecz się zakończył. To była szalona rozgrywka na rynku, volumeny transakcji większe niż na meczach ekstraklasy!
Na rynku Ghańskiej ekstraklasy też potężne zainetersowanie rynkiem w przerwie, ja zagrałem przeciwko spadkom i dostałem gola na 1-0, ponowiłem zakład na rynku AH i tam już zostałem do końca i wygrałem to. Mecz się zakończył 1-1.
W meczu Wisły - Górnik próbowałem swoich sił na rynku over/under 2,5 szukając goli w tym meczu ale wyszedłem z rynku po paru minutach z niewielką stratą.


Wy traderzy powiecie, że to nie trading, że za duża ekspozycja na każdym rynku i ja się z wami zgadzam! Ja źle się czuje na łapaniu tików na underze i rzadko to robie, ryzyko do zysku jest duże, a zdarzają sie bloki na rynkach. Zdecydowanie lepiej czuje się na rynku over i match odds. Za to te mecze o dużych spadkach i dużych wolumenach transkacji nazwałbym spekulacją, ja domyślam się z jakiego powodu ktoś zawiera te zakłady i zawsze staram się jakoś ustosunkować. Nie wszystko gram przeciwko spadkom - to się nie zawsze sprawdza.
Przepraszam za literówki, ale chciałem napisać post rano, a muszę wychodzić za chwilę w domu
 
I 389

ise

Użytkownik
CD Walter Ferreti v Real Madriz / Half Time miss click-8.18
Osasuna v Barcelona / Over/Under 1.5 Goalslate goal6.00
Zaglebie Lubin v Jagiellonia Bialystock / Over/Under 1.5 Goalslate goal7.00
Podbeskidzie B-B v Lechia Gdansk / Match OddsBack Lechia na początku meczu i odsprzedaż po chwili0.15
Valladolid v Getafe / Over/Under 3.5 Goalslate goal i wyjście po czerwonej-1.42
Resovia Rzeszow v Gornik Leczna / Over/Under 1.5 Goalslate goal7.00
Burnley v Arsenal / Over/Under 3.5 Goalsover trading1.16
KKS Lech Poznan II v Sokol Ostroda / Match OddsBack LechII i ucieczka w 55'-2.90
LKS Lodz v Widzew Lodz / Over/Under 3.5 Goalslate goal7.00
Znicz Pruszkow v LKP Motor Lublin / Match Oddslay Motor i odkupienie0.90

Bilans dnia: 16,71j
Budżet: 74,15j


W rozgrywkach Nikaragui zanotowałem miss click - obserwowałem rynek i chciałem ustawić się na gospodarzy HT a wystawiłem oferte na gości HT - nim się ogarnąłem ktoś kupił mnie. Strata -8,18j
Wczorajszego dnia dużo było late goali, które zrobiły mi zysk.
Liczyłem na zwycięstwo Lecha II, padł remis a 5min po wyjściu z rynku Lech strzelił gola dającego prowadzenie - zdarza się.
A poza tym nic ciekawego, obserwowałem kilka podejrzanych rynków, ale na żadnym nie zdecydowałem się na wejście.
 
I 389

ise

Użytkownik
CD Marathon v Honduras Progreso / Half Time lay Marathon8.80
Napoli v Bologna / Over/Under 4.5 Goals late-2.08
Napoli v Bologna / Over/Under 2.5 Goals trading over2.67
Slask Wroclaw v Legia Warsaw / Over/Under 1.5 Goals trading over4.04
Liverpool v Fulham / Match Odds lay Fulham-2.66
Huesca v Celta Vigo / Over/Under 7.5 Goals late-4.20
FK Belasica v Akademija Pandev / Match Odds back Belasica-7.00
Roma v Genoa / Over/Under 1.5 Goals late-4.20
Piast Gliwice v Stal Mielec / Over/Under 3.5 Goals late-3.50
Piast Gliwice v Stal Mielec / Over/Under 2.5 Goals trading over2.46
FC Speranta Nisporeni v CS Petrocub / Over/Under 5.5 Goals trading under5.17
FC Speranta Nisporeni v CS Petrocub / Over/Under 4.5 Goals trading over1.79

Bilans dnia +1,29
Budżet: 75,44j
Tax: 5,77j

Budżet: 69,67j
 
I 389

ise

Użytkownik
8 MARCA

West Ham v Leeds / Match Odds MO trading5.69
Inter v Atalanta / Match Odds MO trading0.74
Warta Poznan v Wisla Plock / Over/Under 2.5 Goals over trading4.78
Warta Poznan v Wisla Plock / Match Odds MO trading-1.40
Sfintul Gheorghe v FC Floresti / Over/Under 5.5 Goalslate goal-6.00
Tauro FC v Sporting San Miguelito / Match Odds MO gambling-5.05
Tauro FC v Sporting San Miguelito / Half Time HT gambling7

Bilans dnia: 5,76j
Budżet: 75,43j
 
I 389

ise

Użytkownik
Nie pisałem w temacie od poniedziałku - nie miałem zbytnio na to czasu. Jednak cały czas grałem swoje
Mój budżet na koniec tygodnia wynosi 102,78j już po opodatkowaniu. Jednak nie do końca jestem zadowolony jestem ze swojej gry - duże wachania budżetu, duże ryzykowne pozycje na rynku. Zauważyłem, że jak codziennie postuje w tym temacie to trzyma mnie to ryzyach, gdyż wiem, że będę musiał się tutaj przyznać do złego, nierozważnego zagrania.
Jednakże mój pierwszy cel został zrezlizowany tydzień przed terminem. Część środków wypłacam i przeznaczam na inne aktywa.
Jutro opiszę dalsze cele, jakie stawiam przed sobą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Cześć, minął tydzień a nic nie napisałeś, szkoda bo sam też działam sobie na giełdzie Betfair. Kontynuuj swoje zapiski, napewno jest tutaj troche osób, które chętnie poczytają o Twoich poczynaniach. Pozdrawiam
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Ja chętnie poczytam i poobswerwuje :)

W większości gram undery i kontruje po jakimś czasie overem, ale często trafiam na szybkie gole które wszystko mi burza i coraz częściej przekonuje się do layowania remisu i brania zysku małego po pierwszym golu...tu przynajmniej gola wyczekujesz i jak padnie to się micha cieszy a nie że grasz undera i nie zdążysz choć kilku ładnych ticków złapać
Ale kilka ostatnich dni było całkiem niezlych

Screenshot_2021-04-02-19-00-34-51.jpg
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Powiem Ci, że metoda Lay the Draw już nie jest taka zyskowna jak kilka dobrych lat temu, teraz często gęsto po bramce kursy spadają na remis, wielu traderów już dawno zaprzestała grania tej metody bo szkoda zachodu i czasu.
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Chyba nie ma lepszej i prostszej....a co do kursów po bramce...spadać nigdy nie spadną, conajwyzej jeśli pierwsza bramkę zdobywa zdecydowanie słabsza drużyna to nie rośnie jakoś bardzo, jako że faworyt tym bardziej będzie dążył do wyrównania...tak jak np. w dzisiejszym meczu Milanu...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Chyba nie ma lepszej i prostszej....a co do kursów po bramce...spadać nigdy nie spadną, conajwyzej jeśli pierwsza bramkę zdobywa zdecydowanie słabsza drużyna to nie rośnie jakoś bardzo, jako że faworyt tym bardziej będzie dążył do wyrównania...tak jak np. w dzisiejszym meczu Milanu...
rosnie, bo prawdopodobienstwo zdobycia bramki przez druzyne slabsza jest mniejsze niz przez druzyne silniejsza. kursy sa ze soba skolerowane, wiec inna jest reakcja kiedy bramke zdobywa druzyna, ktora miala strzelic po kursie 1,1 a inna gdy bramke zdobywa druzyna, ktora miala strzelic po kursie 1,9.
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Chyba nie ma lepszej i prostszej....a co do kursów po bramce...spadać nigdy nie spadną, conajwyzej jeśli pierwsza bramkę zdobywa zdecydowanie słabsza drużyna to nie rośnie jakoś bardzo, jako że faworyt tym bardziej będzie dążył do wyrównania...
rosnie, bo prawdopodobienstwo zdobycia bramki przez druzyne slabsza jest mniejsze niz przez druzyne silniejsza. kursy sa ze soba skolerowane, wiec inna jest reakcja kiedy bramke zdobywa druzyna, ktora miala strzelic po kursie 1,1 a inna gdy bramke zdobywa druzyna, ktora miala strzelic po kursie 1,9.
Kurs rośnie, bo po prostu nie może spaść, jeśli jest dokładnie ta korelacja...z wyniku 0:0 na 1:0 lub 0:1 nie ma matematycznej możliwości żeby prawdopodobieństwo remisu po pierwszej bramce wzrosło więc kurs na remis musi iść do góry...
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Wiadome, że są pewne zasady, które obowiązują jeśli chodzi o dobór odpowiednich drużyn, nie każdy mecz pasuje do tej metody ale nadal będę się upierać przy stwierdzeniu, że obecnie ten system już nie jest taki dobry jak się wydaje. Spróbujcie troche nim pograć np z e 30 dni i sami zobaczycie, że nie jest tak kolorowo.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Kurs rośnie, bo po prostu nie może spaść, jeśli jest dokładnie ta korelacja...z wyniku 0:0 na 1:0 lub 0:1 nie ma matematycznej możliwości żeby prawdopodobieństwo remisu po pierwszej bramce wzrosło więc kurs musi iść do góry...
a jak sie zmieniaja kursy na u/o druzyn w przypadku zdobycia bramki przez slabsza i mocniejsza druzyne?
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Nieważne kto strzeli bramkę, kurs się zmieni, my rozmawiamy tu o lay the draw a nie o over/under, zresztą nawet w tym przypadku przy bramce kurs się zmieni, nie mówimy o tym jak bardzo, nieważne czy strzeli gola Real Madryt czy może Pcim Dolny, kurs musi się zmienić....zagrasz under 2.5, Pcim strzeli gola, kurs na under wzrośnie bo jego prawdopodobieństwo maleje, nie bawimy się tu w jakieś akademickie dywagacje tylko mówię o trendzie
W takim razie jakie strategie koledzy polecają? Bo jak nie lay the draw I nie granie undera i kontrowanie overem po osiągnięciu Greena to w takim razie co?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nieważne kto strzeli bramkę, kurs się zmieni, my rozmawiamy tu o lay the draw a nie o over/under, zresztą nawet w tym przypadku przy bramce kurs się zmieni, nie mówimy o tym jak bardzo, nieważne czy strzeli gola Real Madryt czy może Pcim Dolny, kurs musi się zmienić....zagrasz under 2.5, Pcim strzeli gola, kurs na under wzrośnie bo jego prawdopodobieństwo maleje, nie bawimy się tu w jakieś akademickie dywagacje tylko mówię o trendzie
inaczej zmienia sie kurs kiedy underdog strzeli bramke a inaczej kiedy faworyt. myslalem, ze o tym panowie dyskutuja i dlaczego jest roznica w tej zmianie.
 
S 261

slawek1980

Użytkownik
Lay the draw nie opłaca się może tak bardzo jak kiedyś ( w sumie nie wiem jak bardzo oplacal się kiedyś bo tak długo na Betfair nie gram) bo coraz więcej ludzi gra giełdę, kontruje zakłady, mecze grane live, skauci, postęp, wszystko się ukróciło, metoda sama z siebie deteminuje że kokosów się już na niej nie da ugrać
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Na giełdzie jest coraz więcej automatyzacji, poprostu ludzie podpinają różne booty itd, które same wystawiają i ściągają kursy. Nikt kto ma przynoszącą zyski strategie Ci tego nie wyjawi kolego :)
 
Do góry Bottom