>>> 600 zł CASHBACK + 50 zł TOKIO FREEBET! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

PZBUK: Darmowy zakład 50 zł

xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Dołączył
09/2006
Posty
378
Miasto
Wawa
Regulamin oferty powitalnej “Darmowy zakład 50 zł”
Oferta powitalna „Darmowy zakład 50 zł” – Zasady i warunki korzystania z oferty
1. Organizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla nowo zarejestrowanych graczy pzbuk.pl.
2. Kwota darmowego zakładu przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 50 zł. Gracz otrzymuje darmowy zakład po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.
3. Aby skorzystać z oferty powitalnej gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.
4. Po spełnieniu warunków oferty powitalnej gracz powinien ponownie zalogować się na swoje konto.
5. Darmowy zakład uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Otrzymany zakład gracz może wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0
6. Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.
7. Oferta promocyjna ważna jest do godziny 23.59 CET do dnia 31/12/2019.
8. Od momentu aktywowania oferty powitalnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma do 60 dni na wykorzystanie darmowego zakładu, niezależnie od czasu trwania oferty.
9. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.
10. Jeden gracz może skorzystać z oferty tylko jeden raz. Oferta nie łączy się z innymi ofertami powitalnymi, chyba, ze w ich regulaminie to wskazano.
11. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania darmowego zakładu w następujących okolicznościach:
a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:
– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;
– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;
– gracz posiada więcej niż jedno konto;
b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;
c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów
d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.
12. Pzbuk.pl może cofnąć przyznany darmowy zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
13. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.
 
M 127

makalele007

Użytkownik
Dołączył
12/2018
Posty
110
najgorszy bonus powitalny najgorszy bukmacher na naszej ziemi a juz nie mowie o kursach gdzie kursy w kosza na over under 1,68 na 1,68 co po odjeciu podatku daje nam marne 1,5 a w innych bukach 1,86 narzekałem na forbet na zaniżane kursy ale ten syf to juz totalne dno
 
R 3

robert_bak

Użytkownik
Dołączył
03/2020
Posty
4
Dobry dodatkowy bonus do wielokrotnych zakładów tenisowych (1% - 30%). No i dodatkowo prosta, stabilna, czytelna, intuicyjna aplikacja mobilna z zakładami kardio. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

patryk.lisowski

Użytkownik
Dołączył
04/2020
Posty
5
Bardzo szybko można odebrać bonus. Wpłacić pieniądze to chwila i już są na koncie. Od razu lądują u nas punkty lojalnościowe. Będąc aktywnym i sprawnie obracając pieniędzmi, szybko można zarobić punkty na dodatkowy kupon. Lubię te wielokrotne zakłady, o których Robert wspomniał. Szeroka oferta i kursy w porządku.