>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PYTANIE

A 2

areklipno

Użytkownik
czy jest jakas opcja (wzor) zeby rowno podzielic kase na 4 i zeby zysk był identyczny ze wszyskich czterech??
czyli rozpisujac wygladało by tak (przyjmijmy ako 3,06;3,47;3,47;3,92)

3,06 x A = W
3,47 x B = W
3,47 x C = W
3,92 x D = W

gdzie A,B,C,D sa stawkami a W jest wygrana
 
szary 0

szary

Użytkownik
Przy różnych kursach? Nie ma. Jak pomnożysz każdy z tych kursów przez tę samą stawkę to Ci wyjdą różne wygrane. Zeby otrzymać równe wygrane będziesz musiał każdy kurs pomnożyć przez różną stawkę. Matematyka z podstawówki sie kłania :jezora:
 
A 2

areklipno

Użytkownik
znaczy sie chodzi mi o to zeby tak podzielic kase zeby wyszla ta sama wygrana jesli masz sposob (wzor) to rozpisz na przykladzie gdzie masz w banku 10 lub 100 zl zeby bylo latwiej pojac
 
A 0

almighty

Użytkownik
zakladana wygrana na kazdy z kuponow : 100,00

kurs 1 : 3,06 stawka : 32,68
kurs 2 : 3,47 stawka : 28,82
kurs 3 : 3,47 stawka : 28,82
kurs 4 : 3,92 stawka : 25,51

stawka calkowita : 115,83
wygrana calkowita : 400,00

chyba o cos takiego chodzilo..
 
A 2

areklipno

Użytkownik
o to chodzilo DZIEKI ????

Ale teraz może jakis wzor bo na razie nie lapie skad sie to wzieło

A czy dałoby ułoźyć tak stawki zeby:

3,06 x A = W1
3,47 x B = W2
3,47 x C = W3
3,92 x D = W4

i

A+B+C+D&gt;=W1
A+B+C+D&gt;=W2
A+B+C+D&gt;=W3
A+B+C+D&gt;=W4

a jeśli nie to jakie musialyby byc najniższe kursy zeby to tak ułożyć
Pytam bo postawiłem teraz na weekend 3 kupony (łącznie 10zł wydałem) razem 15 meczy 12 trafiłem a zarobilem tylko 10,10 gr bo źle je poukładałem i chce to wyeliminować :mrgreen:
 
Do góry Bottom