>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytanie ;]

kwak 0

kwak

Użytkownik
witam! mam pytanie odnośnie zakładów w Bet and win. Jeśli obstawiam zakład na zwycięstwo (są tylko dwa typy 1 i 2) w koszykówce to co sie dzieje w przypadku remisu ? zwracają kase ? Pozdrawiam
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Nie ma takich zakładów chyba ze jest zaznaczone w nawiasie ze w przypadku remisu kwota kuponu zostaje zwrócona)

albo obstawiles cos innego:]
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
witam! mam pytanie odnośnie zakładów w &lt;u&gt;Bet and win&lt;/u&gt;. Jeśli obstawiam zakład na zwycięstwo (są tylko dwa typy 1 i 2) w koszykówce to co sie dzieje w przypadku remisu ? zwracają kase ? Pozdrawiam
Nie nie, Hubert nie o to chodzi.

Po prostu w większości buków internetowych, w tym również baw, nie ma możliwośći obstawienia remisu w koszykówce, tzn.jako końcowy wynik wliczana jest także ewentalna dogrywka. :p
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
podam na swoim ostatnim przykładzie: postawiłem praktycznie całą swoją kasę w zakładzie typu head-to-head (czyli nie ma remisu) ale jednak on się zdarzył! (typowałem drużynę faworyta) - wpierw uznano zakład za przegrany, ale zwróciłem się do supportu, uznali reklamacje i zmienili mi ten kupon na wygrany ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
podam na swoim ostatnim przykładzie: postawiłem praktycznie całą swoją kasę w zakładzie typu head-to-head (czyli nie ma remisu) ale jednak on się zdarzył! (typowałem drużynę faworyta) - wpierw uznano zakład za przegrany, ale zwróciłem się do supportu, uznali reklamacje i zmienili mi ten kupon na wygrany ????
Chyba unieważniony ?

Mam pytanie . Otóż przy wypłacie pieniędzy w BAW trzeba wpisać nazwisko panieńskie swojej matki . Mam pytanie jak oni to sprawdzają ? JA im tego nie zdradzałem ;p Z banku się dowiadują ?
 
kwak 0

kwak

Użytkownik
witam ;] ostatnio przegrałem całą swoją kasę w baw - zna ktoś może jakieś linki gdzie można znaleźć bonusy do baw ? pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom