>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie

K 0

karodt

Użytkownik
Czy ktoś zna jakiś system na kurs 1.10???

Wiem że pytanie może wydać się śmieszne. Chodzi mi o system z rozpisem stawkowania itd. Proszę o odpowiedź
 
K 0

karodt

Użytkownik
Wszystko każda dyscyplina wchodzi w grę. Chodzi mi Tylko o to jak to rozdzielić na kapitał i sposób grania. Edi może Ty też się odezwiesz ? :p
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Wszystko każda dyscyplina wchodzi w grę. Chodzi mi Tylko o to jak to rozdzielić na kapitał i sposób grania. Edi może Ty też się odezwiesz ? :p
Nie wypowiem się na temat stawkowania, ale zastanów się najpierw gdzie będziesz miał z tego profit. Pamietaj że potrzebujesz 11 wygranych rynków żeby pozwolić sobie na jedną wpadkę (przy płaskiej stawce). Jak uda Ci się wygrać jedenaście razy a potem nastąpi przegrana to zyskasz niecały 1% z tego co zainwestowałeś (łącznie).
 
K 0

karodt

Użytkownik
To prawda ale pytanie o ile łatwiej trafić 11 kuponów po kursie 1.1 ? Jak ktoś pomoże ze stawkowaniem to spróbujemy zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
K 0

karodt

Użytkownik
Pewnie mi skasują temat ale przeszukałem portfel i znalazłem wolne 10 zł wiec chce spróbować system polegał będzie na tym że będę grał all in do momentu potrojenia kasy a potem zagram za połowę od początku. No to start...

SKA Neftyanik-Uralsky Trubnik 1 1.09 ++++++
Boluda Purkiss, Carlos-Mosciatti Marco 1 1.05 +++++
Antonescu V-Gore, Kaya 1 1.04 +++++++
Admiral V.-Sibir LB drużyna1 4,5 1 1.06+++++
Termin ostatniego zdarzenia:17.11.2015
Opłata/Stawka:10.00 zł
Kurs: 1.26
Maks. wygrana:11.09 zł. ++++++
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Chodzi mi Tylko o to jak to rozdzielić na kapitał i sposób grania. Edi może Ty też się odezwiesz ? :p
karodt, a i owszem mam bardzo duże doświadczenie w grze tak niskich kursów i to także jak i Ty u naziemnych (jak widzę po zaprezentowanym kuponie) ale było to w zupełnie innych realiach, czyli wtedy gdy 5 lat temu wykryłem pewną lukę w systemie rozliczeń buka Totomix - gdzie kurs 1.15 utworzony z 2-3 zdarzeń i grany jako ako, więc dający te @1.15 w kombinacji typów np. 1.05^3=@1.15 był w Totolotku przy grze systemowej rozliczany dokładnie tak samo jak gra na ako do @3.39 bowiem wykorzystywałem możliwość zarabiania na zaokrąglaniu w górę końcówek wygranych.
Tak więc była to inna bajka - a szerzej o tym możesz tu przeczytać:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/robimy-17000zl-z-piataka-w-15-krokach-120588-2.html#post5288248
Pozdrawiam
 
K 0

karodt

Użytkownik
Krok 2
Turkmenistan - Oman lb 4,5 1. 1.05. +++++
Wallace, Isabelle - Carrilo Min, Alba 1. 1.10+++
Njuki, Brenda - Von Deichman 2. 1.08 zwrot
Stawka: 11
Kurs: 1.25
Wygrana ; 12.10 / wygrana 11,20 ++++++

Edi uważasz że teraz to w ogóle ma jakiś sens takie granie? I czy teraz nie da się znaleźć takiej luki nawet jeżeli ryzyko porażki będzie większe?
 
K 0

karodt

Użytkownik
Krok 4

Melnikova, Marina-Shvedova, Yaroslava 2 1.12
Dentoni, Corinna-Drazic, Mariana 1 1.06
Ahouda A-Werner, Jean Marc 2 1.10
Stawka:12.30 j
Kurs: 1.31
Maks. wygrana:14.18 j
 
Do góry Bottom