>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pytanie w zwiazku ze zdrapka

X 0

xerror

Użytkownik
witam mam pytanie mianowicie chodzi mi o okscratchcards co uk dostalem tam 5 E bonus wykrecilem z tego 145 e i moje pytanie sie tyczy czy jak teraz wplace 10 e to bede mogl wyciagnac ta kase ? moj angielski jest bardzo slaby wiec nie zabardzo wiem czy dobrze rozumiem pozdrawiam i tjx za odpowiedz
 
E 318

eric99

Użytkownik
witam mam pytanie mianowicie chodzi mi o okscratchcards co uk dostalem tam 5 E bonus wykrecilem z tego 145 e i moje pytanie sie tyczy czy jak teraz wplace 10 e to bede mogl wyciagnac ta kase ? moj angielski jest bardzo slaby wiec nie zabardzo wiem czy dobrze rozumiem pozdrawiam i tjx za odpowiedz
hej, tam na pewno jest jakiś obrót, który musisz zrobić, więc napisz na LC z pytaniem czy obróciłeś już bonusem. Istnieje duże prawdopodobieństwo iż jeśli wpłacisz te 10e, otrzymasz bonus 100% a to wiąże się z kolejnym obrotem, dlatego najlepiej jest zablokować bonus od pierwszego depozytu na Live Chat. Co do angielskiego jest taki tłumacz http://www.translatica.pl/, możesz wpisać tam zdanie i przetłumaczy, najlepiej wybierać proste słowa. Powodzenia
 
X 0

xerror

Użytkownik
cholera prosze sie nie smiac ale dobrze zrozumialem z tej rozmowy
Please wait for an agent to respond. You are now chatting with &#39;Andreas&#39;
Andreas: Hi there and welcome, how are you today?
xerror: hello am have bonus 5 e and i win 145 e
xerror: a have despotis 10 e to go uoy my money?
Andreas: oh, very good work! ????
xerror: out
xerror: *
Andreas: yes, you only ned to deposit 10 euro and then wager your total bonus x20 ????
xerror: ehn 5 x 20?
Andreas: if you deposit £10 you will have a total bonus of £10 (the free5 and the £10 bonus you will get with your first deposit) so it will be like this. 15x20 - 300, you will have to bet £300 and then you will be able to cash out ????
xerror: aaa ok ????
xerror: thx
xerror: aaa
Andreas: you are very welcome ????
xerror: im have block tu next bonus 100% 10 e
xerror: when im to go too block?
Andreas: hm.. I do not understand.
Andreas: How do you mean? ????
xerror: am go to 10 e and im give 100% i dont have this bonus when is block ?
xerror: srry my english very low
Andreas: you will have a 100% bonus for your first deposit yes ????
xerror: ouu im dont have this bonus
xerror: :p
Andreas: I am afraid that the first bonus everyone gets ????
xerror: aha when ist x?
Andreas: It is not something you can choose not to have, I am very sorry.
xerror: 100% bonus x?
xerror: 10 e x20 ? for this bonus 100%?
Andreas: yes, it will be 15x20 - 300 ????
xerror: ok im understend
xerror: bye

ze jak wplace te 10e i nawet pomimo tego ze mam juz 145 e musze zrobic 300e? moge w sumie teraz obracac do 300 e a pozniej wplacic 10 e czy musze najpierw wplacic te 10 e by moc obrocic je do 300? bo z 5 e bonusowych zrobilem x 20
ale widze ze jak dopiero wplace 10 e to musze je i tak obrocic do 300 dobrze rozumuje? pozdrawiam i sorrka ze tak kalecze english :p
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Tak, wpłacasz 10 i dają Ci bonus 5 i musisz zrobić obrót na 300. Trochę śmieszne:]
Spróbuj zagadać jak ktoś inny będzie na LC to może zgodzą sie zablokować bonus od depozytu.
Poćwicz angielski, a teraz korzystaj z http://translate.google.pl/#
Takie pytania nieźle tłumaczy, a i support lepiej Cię zrozumie;)
 
F 0

faziii1

Użytkownik
Tam sa takei zasady ze obrot liczy sie dopiero od wpłaty takze tam sie ni eopłaca wpłacac chyba ze no wlasnie ugra sie duza kwote. swoja droga jak ty to zrobiles to niemam pojecie w ich zdrpakach i speduo slotach to kasynko jest tak krecone ze masakra bawilem sie chyba na 10 takich kasynkach i wiem doskonale ze ciezkot am cos ugrac,
 
X 0

xerror

Użytkownik
czyli rozumiem ze nawe pomimo tych wygranych 300 e musze wplacic 10 e i nadomiar zlego musze je obrocic razy 20 a jak przykladowo przegram te wplacone 10 e to moge odebrac 300 e ktore wczesniej wygralem ?
 
Do góry Bottom