>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pytanie odnośnie wpłaty

pmrowicki 30

pmrowicki

Użytkownik
Przelew bankowy
Możesz dokonać przelewu na nasze polskie konto bankowe, a my zasilimy Twoje konto zakładów, gdy tylko otrzymamy przekaz.
Dokonując przelewu, należy skorzystać z następujących danych:

Odbiorca: Nordic Gaming Ltd.
Numer konta: 37109028510000000109792096 (PLN)
23109028510000000109792348 (EUR)
Bank: Bank Zachodni WBK
SWIFT/BIC: WBKPPLPP

W polu „Tytuł przelewu” prosimy podać swoje nazwisko i nazwę użytkownika. Przelew bankowy zwykle dochodzi po 1-2 dniach roboczych.
&lt;/mailto:[email protected]&gt;
Nie ma określonej minimalnej kwoty wpłaty przez przelew bankowy.
Za pomocą Przelewy24 jest minimum 1 zł.
&lt;mailto:[email protected]&gt;
To mogę iść normalnie gdzieś do banku (bo nie mam konta) i powiedzieć że chcę zrobić przelew da mi kwitki do wypełnienia i wysłać kase która leży u mnie np w portfelu tak?? dobrze to zrozumiałem?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A jak później chcesz wypłacić, jeśli nie masz konta bankowego? Założyć konto może teraz każdy. Ja mam mbank i o ile wykonam tranzakcję kartą za 100pln mam całkiem darmowe konto. W innym wypadku płacę za to aż 2pln miesięcznie. Co do tej wpłaty to jest różnie w zależności od buka. Jedni przyjmują takie wpłaty, inni nie. Musisz się spytać na czacie. Od siebie jeśli nie masz jeszcze konta w banku, to polecam bukmacherów betclic, betsafe lub betsson i wpłata poprzez prepaid paysafecard (20zł, 50zł, 100zł, 300zł) do kupienia np. w niektórych kioskach. A konto w banku i tak musisz założyć, żeby później wypłacać wygrane :)
 
Do góry Bottom