>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

pytanie odnośnie bonusa

S 0

sikor

Użytkownik
W sobotę wpłaciłem 40 zł i dostałem 40 zł bonusa...
Całą kwotę przegrałem....
Czy moge teraz normalnie wpłacić i grać normalnie bez żadnego obracania?
 
L 0

lemon

Użytkownik
jak 2 raz wplacisz i juz bedzie bez bonusa to nie ma ograniczen nie musisz to obracac iles tam rezy zeby wyplacic
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ja też mam pytanie, ale w związku z tym obrotem kasy. Było to już poruszane na forum, ale nie rozjaśniło moich wątpliwości. Powiedzmy mam 3 x obrócić kase bonusa po min kursie 1,5. Tzn, że całego bonusa muszę 3x postawić, na kursik 1,5 czy mogę mając np 20 zł bonusa grać nim powiedzmy 10 x po kursie 1,5, ale nie za całość. Wtedy też po jakimś czasie obrócę go razy 3. To jak z tym jest właściwie??
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli otrzymałeś te przykładowe 20zł bonusa, to musisz obrócić tą kwotą 3x czyli 60zł...
Możesz postawić więc 30 kuponów po 2zł z minimalnym AKO 1,5. Tak więc możesz go obrócić po jakimś czasie.
Nie chodzi o to abyś wszystką kasę przegrał na raz ;)
 
L 0

lemon

Użytkownik
hym wplacilem 300 zl bede mial 600 a wiec musze wyslac kupony o lacznej sumie 1800 zl hym troche ryzykowne tym bardziej ze nawet najlepszemu typerowi przydaza sie duzo bledow
 
skylo 0

skylo

Użytkownik
zwróć uwagę na to, że jak wpłacasz kase i nie dostajesz bonusa to i tak obracasz tą kasą aż uzbierasz powiedzmy dosyć dużą kwotę i dopiero wtedy wypłacasz. Biorąc udział w promocji podwajasz tylko stan konta a grasz normalnie jak bez niej, tyle, że mozesz sobie pozwolić na troszkę szaleństwa bo masz dodatkową kasę ???? , no i nie możesz wypłacić w dowolnym momencie to jedyny mankament :p
 
szopcio 0

szopcio

Użytkownik
Ja mam też pytanko, może było może nie. Wpłace np 30 zł i dostane 30 zł bonusa. I mam obrócić to 30 zł bonusa, czy mam obrócic bonus i kwote która wpłaciłem. Jednym słowem mam obrócić 60 zł czy 30 (bonus) ?
 
L 0

lemon

Użytkownik
Ja mam też pytanko, może było może nie. Wpłace np 30 zł i dostane 30 zł bonusa. I mam obrócić to 30 zł bonusa, czy mam obrócic bonus i kwote która wpłaciłem. Jednym słowem mam obrócić 60 zł czy 30 (bonus) ?


bonus i kwote wiec zaklady o wartosci 180 zl
 
djarek18 0

djarek18

Użytkownik
mam pytanie bo chcicłbym skorzystac z tego bonusu +100% a dokonałem &quot;przedwpłaty&quot; i mam takie pytanie czy moge teraz grac tymi pieniędzmi i po upływoie tygodnia wpisze BONUS i kasa bedzie ?? Czy nie moge ich ruszać żeby dostac bonus ??
 
B 0

bad_magick

Użytkownik
Witam,

mam pytanie odnosnie tego bonusa jeszcze ;)
Tam w zasadach bylo ze trzeba ta cala kwote 3x postawic na kurs minimum 1,50. A co z sytuacja jesli ja postawilem sporo kasy na jedna walke z kursem powyzej 1,50, a zdarzenie zostało odwolane i przeliczone po kursie 1,00 ?
Czy to jest zaliczone do &quot;postawienia na kurs powyzej 1,50&quot; czy nie ?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Witam,

mam pytanie odnosnie tego bonusa jeszcze ;)
Tam w zasadach bylo ze trzeba ta cala kwote 3x postawic na kurs minimum 1,50. A co z sytuacja jesli ja postawilem sporo kasy na jedna walke z kursem powyzej 1,50, a zdarzenie zostało odwolane i przeliczone po kursie 1,00 ?
Czy to jest zaliczone do &quot;postawienia na kurs powyzej 1,50&quot; czy nie ?
Niestety nie jest zaliczone...
 
P 0

printman

Użytkownik
Dlatego ja wole już bez bonuda... Przynajmniuejn gram za swoje, poki mam (a juz nie mam)...:)

Pozdrawiam wszystkich betethołmiczów,
 
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
odnosnie bonusa najlepiej sie spytac w livesuporcie ile razy musisz obrocic kase tam szybko ci powiedza wszystko co musisz wiedziec ;-)

pozdro
 
Do góry Bottom