>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

pytanie o wygrane - suma 2280 zł

Status
Zamknięty.
F 0

fabisz

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, które wyda Wam się zapewne cholernie głupie, no ale jestem jeszcze zielony w bukmacherce. Więc na sronie sts.pl w zakładce &quot;Tak grają najlepsi&quot; są przykłady zwyciezkich kuponów na duże pieniądze. I na większości z tych kuponów na górze jest napis &quot;Uczestnik zawarł x podobnych zakładów. Przy wkładzie xzł uzyskał wygraną na łączną kwotę Xzł&quot;. I zawsze z prostego rachunku wynika, że wykupił IDENTYCZNE kupony. O co w tym chodzi i jaki to miałoby sens. Jak przykładowo wyglądaja te kilka kuponów. Mam nadzieje, że mnie zrozumieliście i odpowiecie, z góry dzięki. ????
 
F 0

fabisz

Użytkownik
a można w ogóle za jednym razem założyć kilka kuponów z takimi samymi meczami o takim samym wyniku? bo ja jak raz tak chciałem w sts to facetka za ladą powiedziała, że nie można. ale może sie pomyliłem, może chodziło jej o to, że nie można na ten sam mecz(zakłady &quot;wynikające z siebie), które tam miałem nie przeczytawszy regulaminu :p. więc jak?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Można, choć nie jest to uregulowane w regulaminie (przynajmniej tak mi się wydaje).
To czy obsługująca Cię pani, zrobi Ci 50 kuponów za 2 złote zamiast jednego za 100, zależy od jej nastawienia i... Twojego uporu.
W końcu, zawsze możesz 50 razy podchodzić do &quot;lady&quot; ;)

Oczywiście pokrywających się zakładów wnosić nie wolno - tak jest w każdym buku.

Edit: Następnym razem, postaraj się o trafniejszą nazwę tematu - ta jest beznadziejna :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ominięcie podatku?
Dokładniej można wskazać niedowiarkom
Art. 21 ust. 1 pkt 6a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
http://dokumenty.rcl.gov.pl/D2010051030701.pdf
http://lex.pl/bap/student/Dz.U.2000.14.176.html
art. 21- Wolne od podatku dochodowego są:
wygrane w grach liczbowych, loteriach pieniężnych, grze telebingo, zakładach wzajemnych, loteriach promocyjnych, loteriach audioteksowych i loteriach fantowych, jeżeli jednorazowa wartość tych wygranych nie przekracza 2.280 zł, urządzanych i prowadzonych przez uprawniony podmiot na podstawie przepisów o grach hazardowych obowiązujących w państwie członkowskim Unii Europejskiej lub w innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego,
Jednorazowo wygrany kupon do 2280 zł jest wolny od podatku.
Tak przy okazji to warto zwrócić uwagę na pkt 6 ww. ustawy.
wygrane w kasynach gry, wideoloteriach, grach na automatach, grach na automatach o niskich wygranych oraz grach w bingo pieniężne i fantowe urządzanych i prowadzonych przez uprawniony podmiot na podstawie przepisów o grach i zakładach wzajemnych obowiązujących w państwie członkowskim Unii Europejskiej lub w innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego,
Pewnie mało ludzi o tym wie ;)
a można w ogóle za jednym razem założyć kilka kuponów z takimi samymi meczami o takim samym wyniku? bo ja jak raz tak chciałem w sts to facetka za ladą powiedziała, że nie można. ale może sie pomyliłem, może chodziło jej o to, że nie można na ten sam mecz(zakłady &quot;wynikające z siebie), które tam miałem nie przeczytawszy regulaminu :p. więc jak?
Jak Tobie nie pozwoli zagrać to przecież zagrać może ktoś inny Tobie ten kupon. Tak z reguły ludzi robią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom