>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o wpłatę i nr referencyjny

qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja mam pytanie.Gdzie trzeba wpisać ten numer referencyjny ? Ja go wpisałem w tytuł przelewu.I na przykład gdy będę przelewał już 2 raz kasę to muszę czekać aż pieniądze zaksięgują czy moge emailem wysłać potwierdzenie ?
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
tak numer referencyjny i TYLKO numer referencyjny nalezy wpisac w tytul przelewu. Dzwonilem do nich raz, pytalem wlasnie o to i kobieta z obslugi zaznaczyla zeby wpisac tylko numer referencyjny bo kazdy dodatkowy wpis w polu tytul przelewu moze sprawic problemy ich komputerowi, ktory to ksieguje czy cos takiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 3

ars

Użytkownik
tak numer referencyjny i TYLKO numer referencyjny nalezy wpisac w tytul przelewu. Dzwonilem do nich raz, pytalem wlasnie o to i kobieta z obslugi zaznaczyla zeby wpisac tylko numer referencyjny bo kazdy dodatkowy wpis w polu tytul przelewu moze sprawic problemy ich komputerowi, ktory to ksieguje czy cos takiego.
Od siebie dodam, że jeżeli się do tytułu przelewu doda coś jeszcze(np. nick itp.) to wydłuży to czas oczekiwania na zaksięgowanie kasy na koncie Unibet do ok. 8 dni roboczych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 3

simonss

Użytkownik
A jeśli wpisałem w tytule: &quot;otwarcie konta [i nr referencyjny]&quot; też będę musiał czekać tak długo (8 dni) na kasę :/ ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom