>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytanie o program komp do zliczania statystyk

enddo 0

enddo

Użytkownik
Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy stworzenie/napisanie programu komputerowego który sam zliczał by sumy pkt w koszykówce(mogą być też inne sporty) odnośnie zakładów parzyste/nieparzyste.

1. Było by ciężką praca?
2. Cena takiego programu(nie znam się na pisaniu programów)?
3. Czy dodatkową opcją mogło by być stawianie zakładów u bukmacherów przez ten program


z góry dziękuję ????
 
enddo 0

enddo

Użytkownik
Na niektórych portalach statystycznych masz przecież prezentowane bilanse Odd/Even dla kilku dyscyplin, w tym dla kosza - więc nie wyważaj kolego otwartych ( w tym zakresie ) drzwi ????

Np. tu &gt;&gt;&gt; http://nba.nowgoal.com/cn/SinDou.aspx?SclassID=1&amp;amp;matchSeason=2011-2012



.
Jak stworzylem ten temat i go zaakceptowalem to pomyslalem wlasnie o Tobie Edi, że podasz jakas stronke z tym zwiazanym, lecz nie o to mi chodzi.
Moze faktycznie zle sie wyrazilem chodzi mi aby na stronie bylo pokazane ostanie 3-5-10ostanich meczy z parzyste nieparzyste jako serie;p
 
V 0

virtuso

Użytkownik
Witam,

Chciałbym się dowiedzieć czy stworzenie/napisanie programu komputerowego który sam zliczał by sumy pkt w koszykówce(mogą być też inne sporty) odnośnie zakładów parzyste/nieparzyste.

1. Było by ciężką praca?
2. Cena takiego programu(nie znam się na pisaniu programów)?
3. Czy dodatkową opcją mogło by być stawianie zakładów u bukmacherów przez ten program


z góry dziękuję ????
Wiem o co Ci chodzi ale wątpię by ktoś się bawił w napisanie takiego programu
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
3. Czy dodatkową opcją mogło by być stawianie zakładów u bukmacherów przez ten program

z góry dziękuję ????
... a propos &quot;stawiania&quot;, to jeszcze pewnie po flaszkę miałby biegać ;)

Prawdopodobnie i to &quot;stawianie&quot; byłoby w jakiś sposób możliwe (nie znam się na tym ale chyba tutaj chodzi o zaimplementowanie mu API czy czegoś podobnego ...), jednak Ty chyba opisałeś program, za który zażyczonoby sobie jakieś kilkadziesiąt tysięcy złotych polskich :grin:
Może Cię na taki wydatek stać ale coś mi mówi, że gdyby tak było, nie poszukiwałbyś &quot;kombajnu&quot; do realizacji marzeń.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Tak się zastanawiam nad zasadą działania takiego programu .... i mam pewne spostrzeżenia:
1. Skąd program pobierałby dane? Jeżeli chodzi o pełną automatyzację, czyli odchodzi zaznaczanie-kopiuj-wklej, to program musiałby sam ściągać i &quot;czytać&quot; dane. Trzeba by było np. wybrać drużynę i kliknąć POBIERZ, czy coś w ten deseń, mniejsza o formę. Zastanawiam się więc, czy takie pobieranie danych jest legalne - w formie w jakiej sobie to wyobrażam, ściągane są całe &quot;bebechy&quot; strony np. stąd http://www.livesports.pl/mecz/zZvdooCH/#szczegoly-meczu , kopiowany jest cały html, potem czytany nagłówkami czy krok po kroku opróżniany, aż do interesujących nas danych. Jeżeli już wyodrębnimy dane, stworzenie jakichkolwiek działań na tych danych nie powinny stanowić problemu.
2. Zastanawiam się dalej, jeżeli nie można pobierać danych w taki sposób, czy wchodzi w grę kopiuj-wklej? Ten sposób były prostszy, gdyż nie będzie całych zawiłości htmlowych do opróżniania, a jedynie usunięcie &quot;white spaces&quot; itp. Idzie jednak w łeb w pewnym stopniu automatyzacja. Trzeba będzie też zawsze skopiować i wkleić dane z tej samej strony, w ten sam sposób.
3. Jeszcze co do czytania htmla i wynajdywania w nim informacji - czytanie z niektórych stron może być bardzo uciążliwe, gdyż dane są porozrzucane po podstronach itp., zatem z jakiego źródła program miałby korzystać?
4. Chyba nie liczysz, że autor programu robiłby update z danymi - siedzi, przegląda mecze i potem wrzuca je jak najprędzej.
5. Co do obstawiania przez program - nie wiem jak się ma to we flashowych stronach, jeżeli jednak chodzi o strony php,html,czy asp i przy lichym kodzie pewnie da się wyłapać odpowiednie linijki odpowiadające za login, żeby następnie zalogować się na konto. Załóżmy i to z wielkim zapasem optymizmu, że wyłapiemy już ze strony linie kodu odpowiadające za obstawianie meczów(pewnie była by to najuciążliwsza rzecz, lub nawet nie do pokonania)... zastanawiam się nad legalnością - jeżeli zawierasz transakcję przez stronę buka czy też telefon, czy dzwoniąc, to robisz to zgodnie z ich polityką. Jeżeli postawisz poprzez jakiś tam program.... mam wątpliwości.
Sumując, operacje na danych, czyli to na czym Ci zależy, były by pewnie najprostszą rzeczą. Znacznie trudniej byłoby znaleźć źródła skąd program miałby brać te dane. Myślę, że obstawianie meczów przez program byłoby bardzo uciążliwe ze względów na zabezpieczenia czy zawiłości w kodzie (nie wiem nie patrzyłem na źródła stron takich buków, nawet nie wyobrażam sobie jak miałoby to wyglądać przy flashu). Na końcu wisienka na torcie - legalność.
 
M 0

mehowski

Użytkownik
legalnosc - nie mam pojecia. trzeba by szlifowac regulaminy. A co do napisania programu - da sie, wszystko sie da ???? strony we flashu i tak sie da zaznaczyc w calosc i skopiowac text np. do excela - dalej -&gt; uzywajac makra i filtrowania wyodrebnic co Ci potrzebne.
jesli chodzi o funkcje programu wzgledem obstawiania (czyli czynnosci stawiania zakladu ) pamietaj nie ma oprogramowania, bez bug&#39;ow, bledow etc. Nie zaufalbym zeby nawet program napisany przeze mnie obstawial za mnie :O mozna wyodrebnic surebety i statystycznie zobaczyc co ewentualnie oplacaloby sie obstawic - bazujac na takich danych mozesz podejmowac decyzje o kuponie ????
sam sie zastanawiam czy nie bazgnac takiego programu ale najpierw testuje recznie algorytmy, ktorych ewentualnie mialby taki program uzywac. Chetnie pogadam z kim kto jest w podobnej sytuacji , pozdrawiam
 
Do góry Bottom