>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o limity

xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Siemanko ????
Stawiam mecze juz jakis rok, zazwyczaj smieszne sumy, ale zdarzalo mi sie byc na koniec miesiaca po 3k do przodu czasem po 3k do tylu, czasem na zero, wiadome, ale generalnie robiac calkowity rozrachunek jestem na ✅✅✅ odlozylem troche grosza i zaczynam myslec nad gra na troszke wieksze pieniadze :cool: i chcialem sie dowiedziec jak to jest z tymi limitami? Konto mam w bet365, przegladajac forum duzo sie juz nauczylem i dowiedzialem, ale jak to jest w koncu z tymi limitami, zalozmy baaardzo optymistycznie ze bede mial passe kilku miechow na plus po jakies 3k na miesiac. Czy to nie sa dla nich duze pieniadze i nie bedzie problemow czy raczej dostane limit? A Wy jakie macie sposoby na limity? Gracie u kilku bukmacherow zeby zyski nie byly zbyt duze u poszczegolnych bukow? Moze sa jakies buki gdzie nie ma limitu miesiecznej wyplaty? Jezeli to wazne to gram tylko przedmeczowki, sporadycznie LIVE
Pozdro :grin:
 
K 4

kuras92

Użytkownik
Za takie kwoty polecam przenieść swoją ,,działalność&quot; do bukmacherów typu Pinnacle bądź Betfair (tutaj bardziej giełda).Bet365 często robi cyrki z limitami,dlatego dla pewności zmieniłbym bukmachera. ????
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Zapewne chodzi o to ile mozna wygrac miesiecznie i wyplacic, bez obaw o nalozenie limitow ;) Ale moze zle to rozszyfrowalem i xYzZ sam to wyjasni...
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Zapewne chodzi o to ile mozna wygrac miesiecznie i wyplacic, bez obaw o nalozenie limitow ;) Ale moze zle to rozszyfrowalem i xYzZ sam to wyjasni...
dokladnie tak:razz: chodzi mi o to ile funduszy bede mogl wyplacic bez obaw ze po wyplaceniu dostane limit
 
Q 30

qtas

Użytkownik
dokladnie tak chodzi mi o to ile funduszy bede mogl wyplacic bez obaw ze po wyplaceniu dostane limit
to zależy od wielu czynników, możesz próbować udawać nowicjusza i w ten sposób oddalisz od siebie trochę limity, ale generalnie im więcej zarabiasz, im większy nisz grasz tym łatwiej o limity.
Za takie kwoty polecam przenieść swoją ,,działalność&quot; do bukmacherów typu Pinnacle bądź Betfair (tutaj bardziej giełda).Bet365 często robi cyrki z limitami,dlatego dla pewności zmieniłbym bukmachera.
To wszystko prawda, ale nie od dziś wiadomo ze najłatwiej zarobić w bukach typu bet365. Pinnacle i Betfair to zazwyczaj zero value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
dzieki wielkie za pomoc ;) to chyba przenosze sie do Pinnacle, tym bardziej ze prawie wszyscy go chwala, dobre kursy, brak limitow, brak problemow z wyplatami.
Mam jeszcze pytanie bo nie chce nowego tematu zakladac, jak w Pinnacle z oferta, bo teraz jak przegladam Wimbledon, to za duzego wyboru nie ma jest tylko do wyboru kto wygra, handi i over/under w Bet365 oferta jest duzo bardziej rozbudowana.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Moneyline, handicap i u/o nie wystarczy? Reszta to fajerwerki, ktore od czasu do czasu możesz wziąć gdzie indziej...
ale nie od dziś wiadomo ze najłatwiej zarobić w bukach typu Bet365
Ile wziąłeś od 3,65 za ten fragment? ;)
 
Q 30

qtas

Użytkownik
Ile wziąłeś od 3,65 za ten fragment?
Nic nie wziąłem bo ich nie reklamuję a raczej wręcz twierdzę że to słaby bukmacher, tak jak sugerujesz często i gęsto limitują, ale nie dzieje się to bez powodu, zwyczajnie jest tam najłatwiej zarobić, tzn popełniają największe błędy przy wystawianiu kursów, brak własnej wiedzy rekompensują sobie bardzo szybkimi limitami.
 
Do góry Bottom