>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

pytanie o IP

nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
Jestem w takiej sytuacji ze chce zalozyc konto u bukmachera betclic ale wiem ze kiedys ktos z mojego komputera a co za tym idzie IP korzystal z konta na betclic tzn nie zalozyl konto lecz zalozyl na swoim ip ale u mnie na komputzerze korzystal i obstawial i czy ja teraz moge zalozyc konto i skorzystac z bonusu?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie wiem czemu Marcin tak zdecydowanie odpowiedział, może miał już do czynienia z takim przypadkiem...
masz możliwość kontaktu z supportem. Opisz sytuację i zadaj swoje pytanie. Jeśli odmówią zapytaj czy możesz założyć konto z innego IP (z którego nikt nie wchodził na ich stronę), dostać bonus i korzystać z ich usług później na swoim komputerze. Jeśli zgodzą się zachowaj odpowiedź na wypadek późniejszych kłopotów. Napisz prawdę oraz że mimo wszystko chciałbyś skorzystać z promocji. Bukmacherom zależy na uczciwych klientach. Cierpliwie wyjaśnij sytuację i może zdołasz coś ugrać.
Bardzo dobrze, że pomyślałeś o wszystkim przed założeniem konta. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 5

dami21

Użytkownik
Ja mam w betclicku 2 konta i zadnych problemów ... jedynie cashback odpada nie przyznali , co do bonusów późniejszych to ok
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
no i niestety niczego konkretnego sie nie dowiedziałem.. uslyszalem tylko to co juz wiedziałem ze moge zalozyc konto bez problemu ale co do cashback bede mogl sprawdzic dopiero jak zaloze konto w zakladce moje bonusy.. no nic zaloze u kogos na innym ip
 
W 0

wirujacydeszcz

Użytkownik
jeżeli masz neostradę, a najprawdopodobniej tak właśnie jest, to masz zmienne ip i nie powinno być żadnego problemu z założeniem kolejnego konta, sadzę, że nie musisz się przejmować pisaniem do supportu i takimi bajerami
 
Do góry Bottom