>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytanie o granie w Belgii

sweeperskys 0

sweeperskys

Użytkownik
Czy ktoś z was może przerabiał temat bukmacherki przez internet ale w Belgii? Przyjmijmy, że będę tam przebywał, legalnie mieszkał i pracował. Czy jest to tam prawnie dozwolone ? No i jak ewentualnie wyglądają kwestie podatków. Chodzi mi o to, aby wszystko robić w pełni legalnie. Będę wdzięczny za każdą odpowiedz, pomocne linki itp. Pozdrawiam ????
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Dopóki przegrywasz, wszędzie jest to dozwolone, jak będziesz regularnie wygrywał, nie bedziesz się pytał czy dzis na sniadanie mozesz zjeść bułke z serem, czy też obowiązuje cię zupa mleczna.

Wśród tysiecy postów o tematyce bukmacherskiej nie widziałem ani jednego, który by informował o nałozeniu na danego usera kary finansowej przez jakiś urząd.

Wejdzie taśma za 5 PLN z kursem 12 i profilaktycznie trzeba sie zapytac o zagrozenia związane z faktem posiadania tak astronomicznej kwoty. Przeczytanie ze zrozumieniem kilku wątków na forum traktujących o tym &quot;problemie&quot; jest oczywiscie poza jakimkolwiek zasiegiem.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Pytanie o Belgię jest bardzo ciekawe, bo i losy ich niedawnej nowelizacji ustawy hazardowej były dość burzliwe. I szczerze mówiąc nie wiem do końca jak to wszystko się skończyło. W każdym razie: w marcu 2009 rząd Belgii przesłał do Komisji Europejskiej propozycje nowych rozwiązań, 60 stronicowy tekst można przeczytać tu. Propozycje zawierały m.in. sankcje karne dla grających nielegalnie, limit dopuszczonych buków na rynek belgijski oraz specyficzne wymogi dla firm bukmacherskich chcących tam działać (serwer i siedziba na terenie Królestwa). Komisja Europejska po kilku miesiącach odesłała opinię negatywną. Jednak zdaje się, że mimo tego rząd belgijski pod koniec zeszłego roku ustawę znowelizował. Jak to wygląda teraz w praktyce i czy nowela faktycznie działa nie ma pojęcia. Jeśli będziesz już w Belgii i zorientujesz się w sytuacji daj znać! A poruszona sprawa jest o tyle ciekawa, że chyba każdy zauważy pewne podobieństwa z pomysłami polskiego rządu...

A, i nie przejmuj się &quot;ciętymi ripostami&quot; kolegów powyżej, którym wydaje się chyba, że pozjadali wszystkie rozumy. W Polsce faktycznie jeszcze nikt żadnych prawych problemów nie miał. Ale w Europie takie przypadki się zdarzały. Na przykład jakiś czas temu bodajże w Danii pewien pokerzysta przegrał sprawę przed sądem i stracił całą internetową wygraną. Inna sprawa, że dotyczy to tylko naprawdę dużych kwot, do tego trzeba mieć sporo pecha i mało rozgarnięcia. Nie znaczy to jednak, że wpada jest niemożliwa, tym bardziej, że kolega pyta o Belgię - nie o Polskę. Tak więc pewna powściągliwość w odpowiedziach by się przydała.
 
sweeperskys 0

sweeperskys

Użytkownik
Dzięki Ester. Ciężko znaleść gdzieś jednoznaczną odpowiedź :;/: No ale może znajdzie się ktoś kto miał podobną sytuacje, w końcu paru naszych tam siedzi ;) Pozdrawiam.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Dzięki Ester. Ciężko znaleść gdzieś jednoznaczną odpowiedź :;/: No ale może znajdzie się ktoś kto miał podobną sytuacje, w końcu paru naszych tam siedzi ;) Pozdrawiam.
Masz już odpowiedż na swoje pytanie ..... Lepiej nie graj... szkoda marnować życie w więzieniu....;)
 
sweeperskys 0

sweeperskys

Użytkownik
Ciesze się, że forumowicze mają poczucie humoru ;-) Ale temat dalej bez odpowiedzi :/ Jeżeli ktoś z was zna w jakimś stopniu ten temat bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Ciesze się, że forumowicze mają poczucie humoru ;-) Ale temat dalej bez odpowiedzi :/ Jeżeli ktoś z was zna w jakimś stopniu ten temat bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Jak będziesz to zapytaj tam pierwszego lepszego kogo spotkasz napewno bedzie wiedzial..


BTW. najprościej napisz do bukmachera u ktorego grasz dostaniesz wyczerpującą odpowiedź
 
Y 16

yari

Użytkownik
Licencja dla bukmacherów w Belgii
Witam
Chciałbym odświeżyć pytanie Sweeperskys-a o to co dzieje się w Belgii
Ma ktoś informacje którzy z bukmacherów internetowych uzyskali licencje władz belgijskich ? Wiem na dzień dzisiejszy że Mybet. Pytanie dość istotne bo przypomnę lub informuje polaków mieszkających w Belgii ze od 01.01.2012r. dostawcy internetowi będą blokować strony e-gamblingowe bez licencji The Belgian Gaming Commission
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ktoś w innym topicu pytal, w Belgii można spokojnie się logować na wszelkie możliwe buki, ja nawet wpłacałem przez MB i belgijski bank także daje radę, buki naziemne także są. Niemniej nie jestem tam na dłuższy okres i nie potrafię powiedzieć, czy tamtejszy US coś robi z graczami. Niemniej jednak, jak ktoś na krócej tam jedzie, to nie musi czuć problemu.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Wkońcu ktoś z BE ! Chłopaki sprawa grania przez internet wcale nie wygląda tak źle ????
Tutaj macie liste stron na które nie wejdzie, gdy przebywacie na terenie Belgii : http://www.jeu-legal-belgique.be/sites-interdits.php
Tutaj natomiast lista bukmacherów w których można grać legalnie: http://www.jeu-legal-belgique.be/paris-sportifs-belgique.php
BetFirst i Unibet czyli nie zadużo. Jednak - ja osobiście i wielu moich znajomych którzy grają, używamy innych buków internetowych np. MarathonBet (ja), oraz Sbobet, Bet Victor i Pinnacle.
Co do podatków w Belgii, nie ma odliczanego podatku od wygranych.
Do tego buki naziemne - Efot Bet - kursy w porządku + bogaty live, oraz Bet Center - wysokie kursy, ubogi live.
Pzdr.
 
Do góry Bottom