>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pytanie -Full Tilt Poker

chemical 0

chemical

Użytkownik
Witam,
mam zamiar w najbliższym czasie zrobić pierwszy depozyt na FTP, szczególnie ze względu na rakeback. Konto zakładałem już jakiś czas temu i nie wpisywałem żadnego kodu. Zatem, czy każdy gracz FTP otrzymuje rakeback, czy musi być zarejestrowany z jakimś kodem ze strony partnerskiej?
 
M 0

michaelus

Użytkownik
hej, ja w sumie też się interesuję FTP teraz trochę, bo słyszałem że można grać o mikro stawki ucząc się i nie tracąc właściwie niczego. graliście tam już? jakie wrażenia macie?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Według mnie to jeden z najgorszych room&#39;ów. Beznadziejny support, długo wpłaty i wypłaty i do tego soft sprzyjający fish&#39;om.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Według mnie to jeden z najgorszych room&#39;ów. Beznadziejny support, długo wpłaty i wypłaty i do tego soft sprzyjający fish&#39;om.
Długo wypłaty ? Lol, w ciągu minuty na mb, na bankowym 2 dni, dla mnie całkiem nieźle. Co do softu to może sam byłeś tam fishem dlatego Ci się nie podobało. (hehe)
 
M 0

michaelus

Użytkownik
soft jak soft. wypłat wprawdzie nie próbowałem, ale podobno na Full Tilt Poker jest w tej chwili najwięcej zawodowców, z którymi można grać. do tego jak się dołoży wspomniany bonus na starcie +100% i bonus z gry do 600$ to robi się z tego niezłe miejsce do gry.
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Siemka a ja mam pytanie może troszkę głupie, ale w tym programie nie mogę zmienić języka. Wchodzę w languages&gt;open lenguages options... i zmieniam na polski wciskam ok i nadal mam angielski wchodzę jeszcze raz w opcje i zaznaczony angielski. Zmienianie nic nie daje co robić?
 
Z 0

zbyszek999

Użytkownik
Mam pytanko zwiazane z FTP aby zrobic przelew na konto w FTP trzeba miec na koncie bankowym kase w $$ czy mozna miec w złotowkach, a druga sprawa czy w kazdej chwili mozna wyplacic sobie pieniadze z FTP czy trzeba odczekac jakis czas i czy w ogole da sie wyplacic wygrane z FTP bo slyszalem ze na niektórych grach pokerowych trzeba wygrac jakas kwote aby wyplacic lub odczekac jakis czas
 
N 0

nachalnik

Użytkownik
Na Full Tilcie nigdy nie miałem problemów z wypłatą. No chyba, że jesteś w jakimś bonusie, który wypłaty uniemożliwia. Choć ja miałem bonus na FTP i przed jego wyrobieniem mogłem swobodnie wypłacać kasę - rzecz rzadko spotykana ????
Co do waluty - nie wiem czy dobrze rozumiem.
Konto bankowe nie musi być w $, po prostu przy wypłacaniu jest kwota przewalutowania i dostajesz w złotówkach.
Ja mam konto na FTP oczywiście w $, wypłacam przez moneybookers - które jest w euro, na normalne złotówkowe konto. Nie jest to może najlepszy sposób, no ale nie chce mi się zmieniać - w każdym razie problemów żadnych nie ma ????
 
M 0

michaelus

Użytkownik
jak najbardziej nie musi być dolarowe konto, żeby dostać złotówki. to bank się martwi o to co wpłynie do Ciebie. oczywiście bank jakąś prowizję sobie weźmie za to przewalutowanie, ale zawsze będzie się na plusie ???? tak więc warto pograć.
 
A 0

arafata

Użytkownik
niczym się nie martw, najważniejsze żeby wygrać i zdobyć kasę, a resztą to już się zajmują banki ???? nie ma w tym nic trudnego. podstawa to odpowiednia strategia w graniu ????
 
Do góry Bottom