>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

pytanie dt systemów

J 0

joniah

Użytkownik
Szczerze to pierwszy raz obstawiałem systemy, więc powiedzcie czy się mylę.
Jeśli mam 8 meczy. Systemy zrobiłem, 4 pewniaki, i 4 nie pewniaki. Jeden nie pewniak nie wszedł i jeden pewniak nie wszedł. Wtedy kupon idzie do kosza, ta? Muszą ci wejść pewniak i wygrywasz, te nie pewne są w pewnym sensie dodatkiem right? I ostatnie pytanie. Pytałem się pani w totomixie i powiedziała, że(nie jestem pewien czy dobrze usłyszałem) można zagrać(tu mi odpowiedzcie jakim typem, chyba x0, ale mnie poprawcie) np 10 meczy x0, że albo trafie mecz, a jak nie trafię to tak jakby go nie było na kuponie. Jak żadnego nie trafię to mogę pójść i odebrać moje pieniądze za które zapłaciłem za kupon, wartość kuponu.
 
B 0

barteq121

Użytkownik
Ostatnie zdanie jest raczej nierealne. Przecież bukmacher nie miałby zarobku gdybyś mógł odebrać kasę jaką dałeś na zakład który nie wszedł. Buki to nie instytucja rozdająca pieniądze, tylko taka która je pochłania ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Typy o których mówiła pani z kolektury Totomixa to: &quot;remis-zwrot&quot; , czyli takie , gdzie kosztem niższego kursu niż przy typie &quot;1&quot; lub &quot;2&quot; , zapewniasz sobie zwrot stawki ( gdy będziesz grał singla ) lub rozliczenie tego zdarzenia po kursie 1 ( gdy będzie stanowił składową kuponu wielozdarzeniowego AKO lub znajdzie się w bloku przy grze systemowej ) .

Tak więc teoretycznie możliwy jest ( choć z bardzo niskim prawdopodobieństwem zaistnienia ) i taki scenariusz , w którym przy takiej jak podajesz grze np. systemem na 4 mecze z 4 pewniakami , zagrasz to wyłącznie jako typy w opcji &quot;remis-zwrot&quot; zarówno w &quot;pewniakach&quot; i w systemie - i gdy zamiast typowanych wyników &quot;1&quot; i &quot;2&quot; w tych meczach będą same pudła ( ale pod warunkiem że jako remisy w wynikach ) to otrzymasz zwrot , pomimo iż de facto nie trafisz żadnego z typów...

P.s: po czymś takim , długo będziesz miał jednak ból głowy, że nie zagrałeś tych typów na kuponie AKO stawiając tylko na remisy ????

Ale sytuacja otrzymania zwrotu nawet przy wszystkich nietrafionych zdarzeniach , granych w tej w/w opcji &quot;remis-zwrot&quot; , jest realna i zostałeś dobrze w kolekturze poinformowany.


.........

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Masz 8 meczy , 4 pewniaki i system np. 3 z 4 dla tych nie pewniaków:
- wygrywasz jeśli wejdą Ci wszystkie pewniaki + 3 nie-pewniaki
- przegrywasz jeśli nie wejdzie Ci chodź 1 pewniak
- przegrywasz jeśli nie wejdzie Ci 2 lub więcej nie-pewniaków.
Tak jak barteq121 napisał, te Twoje ostanie zdanie jest nierealne. Chodzi tutaj o opcję DNB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 1

wroom

Użytkownik
I przy grze systemami za kupon nie płaci się tyle ustaliło stawki czyli 2 zł , tylko tyle ile jest warty kupon ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Cena nadania systemu to iloczyn kombinacji i stawki za każdą z nich.
System np. 4z5 ma 5 kombinacji po 4 zdarzenia.
Jeżeli chcesz wydać 2zł to np. przy grze systemem 4z5=5 grasz każdą kombinację za 2/5=0.4zł
 
Do góry Bottom