>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytanie do kurierów / zorietnowanych w tym temacie

getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Witam!

Panowie, pracuje ktos z forum jako kurier, ewentualnie ma z tym stycznosc lub wysylal cos takiego jak ponizej? Bardzo prosze o pomoc.

Trzeba wyslac silnik, waga okolo 100kg wymiary tak szer. 30, dlugosc z 60 i wysokosc tez z 60cm. Zapewne bedzie to wysylka na palecie. Odleglosc okolo 350km (Wrocław - Nowy Sącz). Jaka bedzie cena takiej przesylki? W dwoch wariantach - na kolejny dzien roboczy lub jezeli jest mozliwosc na sobote.

Z gory dzieki za info

Pozdro
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Nie chodzilo mi o stronke z kalkulatorem, bo ich jest pelno chodzi mi o pewne info - u jakiegos kuriera i za ile. Na tej stronce wychodzi stanowczo za drogo (tzn da sie taniej bankowo, bo znajomy kiedys wysylal silnik i placil cos kolo 150)

ze stronki:

RAZEM BRUTTO: 191,88zł

i na sobote:

RAZEM BRUTTO: 284,13zł
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie chodzilo mi o stronke z kalkulatorem, bo ich jest pelno chodzi mi o pewne info - u jakiegos kuriera i za ile. Na tej stronce wychodzi stanowczo za drogo (tzn da sie taniej bankowo, bo znajomy kiedys wysylal silnik i placil cos kolo 150)

ze stronki:

RAZEM BRUTTO: 191,88zł

i na sobote:

RAZEM BRUTTO: 284,13zł
Ja bym próbował DHL. Na oko zapłacisz 140-160 zł, ale to są tylko moje przypuszczenia. Korzystałem z ich usług nie raz i nigdy się nie zawiodłem, zarówno pod względem świadczenia usług jak i ich cen.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Cena za taką przesyłkę powinna wynieść max. 200 zł. Szczegóły zależą od dodatkowych usług typu ubezpieczenie, zwrot pobrania, sposób odbioru towaru od klienta, doręczenie do określonej godziny/określonego dnia. Jedynym sposobem, w jaki uzyskać 100% informację jest skontaktowanie się z infolinią poszczególnych firm. Zwykły kurierzyna Ci tego nie wyliczy na podstawie danych, jakie podałeś.
Proponuję UPS, GLS, DPD, DHL i ew. OPEK. Najdroższy powinien być DHL, najlepszy również DHL. Dobrze by było, gdybyś zmieścił się w 100 kg, bo niektóre firmy mają ustalony próg cenowy na tym poziomie i każdy miligram więcej, to droższa przesyłka.
A doręczenie w sobotę, to chyba tylko w DHL. Chyba że coś się zmieniło.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ceny przy wysyłce przez pośredników będą niższe, ale jeśli chcesz mieć 100% pewność wszystkiego (chociażby ew. reklamacji), to nie polecam tego sposobu.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
ja pracowalem w UPS na lini Tarnow - Nowy Sacz, tylko ze w magazynie. W Cenach sie nie orientuje, ale wiem ze tania to firma nie jest. Z tanszych to raczej jest OPEK.
 
Do góry Bottom