>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytanie co do wypłaty - Moneybookers.

mikus92 0

mikus92

Użytkownik
Witam mam pytanie w związku z wypłatami w Expekt. Wcześniej jak grałem na innych bukach,z wypłata na Moneybookers nie miałem problemu. Gdy wchodzę w zakładke wypłaty i zakładkę &#39;Skrill Moneybookers&quot; pojawia się komunikat :

&quot;Brak dostępnego konta Skrill (Moneybookers). Wypłata możliwa jest wyłącznie do konta, z którego wcześniej dokonana została wpłata.&quot;

Nie wiem dlaczego mogę tylko wypłacić na konto z którego wcześniej wpłaciłem. Podkreślam ,że jestem &quot;świeżakiem&quot; na tym bukmacherze,także proszę o pomoc.

Pozdrawiam, mikus92 ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chodzi o to, że najpierw musisz wpłacić przez skrill depozyt, żeby później móc aktywować tą formę wypłaty.
Oni chyba mają z regulaminie, że wypłata jest realizowana tylko na konto, które dokonało depozytu, aczkolwiek tutaj na 100% nie jesteś pewien.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Od siebie dodam, że jest dokładnie tak, jak kolega wyżej opisał. Najpierw Skrillem trzeba wpłacić by móc później wypłacić tą metodą ale...
Expekt przy przetwarzaniu wypłaty sprawdza w jaki sposób środki w ostatnim czasie były deponowane i może zmienić formę wypłaty.

Dla przykładu jeśli przez ostatnie 3 msc wpłacano poprzez przelewy24 a następnie raz czy dwa poprzez Skrilla to wypłaty środków najprawdopodobniej spodziewać można się poprzez przelew bankowy ( pomimo tego, że wypłatę zlecano poprzez Skrill&#39;a).
 
Do góry Bottom