>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
M 0

manganian1990

Użytkownik
W poprzedniej edycji zwycięstwo kolejki był premiowane gratyfikacją pieniężną. Tym razem tak nie ma? Nie doczytałem się nigdzie, więc pewnie nie?
 
S 0

storzek

Użytkownik
Podobnie jak w poprzedniej edycji, punkt drugi regulaminu nie jest zgodny z prawdą:
&quot;§2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowy 1pkt, co daje możliwość uzyskania 2pkt za dany mecz. W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.&quot;
W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów liczy się po kolei - najpierw ilość wytypowanych meczy - im mniej, tym lepiej, następnie ilość poprawnie wytypowanych wyników, a następnie rezultat bramkowy.
Ale myślałem że takie jedno zdanie, na bazie którego oparta jest tabela w przypadku równej ilości punktów, ktoś z osób odpowiedzialnych za zasady i regulamin, mógł dopisać, a nie biernie kopiować z poprzedniej edycji...
Pozdrawiam
 
B 0

bodzio66

Użytkownik
mam takie male pytanie bo moze nie rozumiem pkt 3 w regulaminie, dlaczego nie moge wytypowac wyniku danego spotkania jezeli do jego rozpoczecia zostalo jeszcze ponad 40 min?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przeważnie zamykamy możliwość podawania typów 15/30 minut przed rozpoczęciem. Jeżeli w ofercie jest błąd, na przykład podano godzinę 20:30 a mecz jest 21:30 to wówczas mecz może byc zablokowany wcześniej.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Tak, można ???? Rejestrujesz się na stronie Ligi Typerów i dołączasz natychmiast do zabawy ???? Na przyszłość polecam dokładne przestudiowanie regulaminu, tam wszystko jest napisane ???? &quot; 5. Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie jego trwania, pod warunkiem, iż posiada się konto na forum
oraz ==&gt; w Expekt &lt;== &quot; Jeżeli posiadasz konto w expekcie to się zapisuj ;)
pozdROWienia ????
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Witam ja bym się chciał dowiedzieć , czy tylko ja wczoraj miałem problemy ze stroną forum , że się nie włanczała , co mi uniemozliwiło typowanie meczy , czy wszyscy tak mieli ??
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Miałeś problemy z stroną FB czy LigąTyperów ? Bo mi i ta i ta śmigała, więc prawdopodobnie tylko Ty :|

pozdROWienia ????
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
MIałem problemy ze stroną forum ! Aha no to szkoda że tylko ja to miałem . A wesz może co jest powodem , że często mi się strona forum nie włancza ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom