>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

Status
Zamknięty.
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
stres: Ma więcej trafionych typów &quot;za 2 pkt&quot; dlatego jest wyżej od Ciebie. Pierwszym elementem jest ilość typowań, potem trafione wyniki za 2pkt, potem ewentualnie bilans o którym wspominasz. (Jeżeli się mylę to poprawcie mnie, ale wydaje mi się, że dobrze to rozumuje)
 
S 1

stres

Użytkownik
stres: Ma więcej trafionych typów &quot;za 2 pkt&quot; dlatego jest wyżej od Ciebie. Pierwszym elementem jest ilość typowań, potem trafione wyniki za 2pkt, potem ewentualnie bilans o którym wspominasz. (Jeżeli się mylę to poprawcie mnie, ale wydaje mi się, że dobrze to rozumuje)
Tyle ze regulamin mowi tak:&quot; W przypadku gdy 2 userów ma taką samą ilość punktów, liczy się rezultat bramkowy.&quot;
CZyli bramki powinny miec decydujacy wplyw. Nie ma zadnej mowy o wiekszej ilosci trafionych poprawnych wynikow.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
gdzie odbywa się ta liga typerów bo widze tutaj tylko wątek z nagrodami, regulamin oraz pytania a typów poszczególnych nie widze
 
D 5

devil13england

Użytkownik
I jak to zwykle ostatnia kolejka to ktos kto ustala spotkania do typowania to podaje mniej spotkan niz zawsze!!!!!!!!!!W ostatniej edycji bylo to samo!!&gt;caly czas po okolo 20 meczy do typowania na tydzien a w ostatniej kolejce okolo 10!! Wtedy tlumaczyliscie sie tym ze okres letni i nie ma co typowac.A teraz czym sie wytlumaczycie?????
Faworyzujecie swoich pupilkow mniej meczy do typowania to i mniejsze szanse dla goniacych na dogonienie.
Jaja sobie robicie kolejny raz????Ustalcie liczbe meczy do typowania i niech od 1 do ostatniej kolejki bedzie tyle samo a nie kiedy wam pasuje to podajecie ile wam pasuje spotkan.Zenada
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
dokładnie miałem to samo pisać:] zawsze było ok 20, a teraz nagle ostatnia kolejka i co? strach, by nie wypadło kilku kolegów z pierwszej 20stki?
mi brakuje do pierwszej płatnej 20stki 13 punktów, to musiałbym chyba ustrzelić komplet i liczyć na potknięcia, ale litości, jak gramy fair, to fair, powinno być od początku do końca ilość spotkań zrównoważona:] zwłaszcza, że w kalendarzu jest w czym wybierać:]
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ale konkurs nie trwa 1, 2 czy 3 kolejki a 13. Ogólnie to 230 spotkań było do typowania, wiec nie marudźcie teraz...
devil13england wg umowy miałeś się nie wypowiadać na forum, chcesz bana? ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
A ja nie widze powodu dla którego ma być mniej spotkań do typowania. Jeśli od początku było tych spotkań więcej, to dlaczego w ostatniej kolejce zabiera się niektórym szansę dołączenia do pierwszej 20? Ja raczej na to nie liczę, ale jest kilka osób, którym braknie 2-3 punktów przez to, ze jest mniej spotkań:]
ja tego doświadczyłem w poprzedniej edycji:]
a co do tego, że było 13 kolejek - ja się spostrzegłem po pierwszej, ze jest nowa edycja - zadnego postu nie było, że się zaczyna, dopiero jak ktoś zadał pytanie, to się zczailem:] czyli tak czy siak, jestem kolejkę (pewnie jakies 15 punktów) stratny:]
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja w ostatniej kolejce &quot;spartoliłem&quot; sprawe, bo nie typowałem kilku oczywistych spotkań niedzielnych i niestety spadłem na 27 miejsce...:| Ale do 20 trace 3 pkt, także jest szansa, tzn gdyby było tak jak zawsze 20 spotkań...;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie czy wy tylko potraficie narzekać ..... Zamiast cieszyć się że wogóle cokolwiek jest i jest zabawa to traktujecie to poważnie choćby od wygranej zależało wasze życie wrzućcie trochę na luz na tym życie się nie kończy będzie kolejna edycja kolejna szansa !
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
cieszyć się, heh, z czego? jak ma być zabawa, to owszem, bawmy się, ale na stałych zasadach od początku do końca:] ale oczywiście zawsze znajdą się równi i równiejsi... a udławcie sie tymi wygranymi:]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gdyby Princes zależało to odemnie zostałbyś wykluczony z konkursu za obrazę organizatorów jest dobrze moim zdaniem było tyle kolejek że mogłeś udowodnić swoją wyższość pokazałeś tam a teraz próbujesz coś osiągnąć krytyką przemyśl lepiej postępowanie , Administracji nie zależy na tym aby zgarnąć te nagrody bo i poco. ? Hmm
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Panowie czy wy tylko potraficie narzekać ..... Zamiast cieszyć się że wogóle cokolwiek jest i jest zabawa to traktujecie to poważnie choćby od wygranej zależało wasze życie wrzućcie trochę na luz na tym życie się nie kończy będzie kolejna edycja kolejna szansa !

No jasne ???? po co wogole ten konkurs???Najlepiej to niech panowie z mod teamu jeszcze przed pierwsza kolejka wytypuja swoja pierwsza dwudziestke i bedzie po sprawie.

Czlowieku ogarnij!!!!!!!!!!Jest konkurs caly czas jest to samo (czytaj ta sama ilosc meczy do typowania) az tu nagle ostatnia kolejka i ciach!!Ucieło!!!Wyskakuje 10. Pytam sie dla czego???Po co???

Trzeba bylo dac tak jak zawsze i nikt by tutaj nie narzekał.

Ale oczyswiscie to Ci z góry mają racje ????

Aha i jak by komus z waszych znajomych do pierwszej dziesiatki brakowalo 2-3 punkty to zawsze za dokladny wynik mozecie zmienic punktacje z 2 pkt na 4pkt (podpowiadam wam bo na to chyba jeszcze nie wpadliscie)

Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych ????
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Aha i jak by komus z waszych znajomych do pierwszej dziesiatki brakowalo 2-3 punkty to zawsze za dokladny wynik mozecie zmienic punktacje z 2 pkt na 4pkt (podpowiadam wam bo na to chyba jeszcze nie wpadliscie)

poległem :browar565:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
TitoOrtiz... sam się ogarnij... :|
Z ilu kont będziesz pisał teraz?
TitoOrtiz? bourne22? devil13england?
Zacznij jeszcze sam ze sobą pisać. Z takich mam największy ubaw...
Admin już Ci pisał. Podobno miałeś nie pisać już na forum. Miałeś sobie dać spokój.
Więc nie siej tutaj zamętu bo skończy się banem na wszystkie konta i po sprawie...
 
B 0

bysiek

Użytkownik
Moim zdaniem rowniez ograniczenie liczby meczow w ostatniej kolejce jest nie fair. Nie bardzo rozumiem po co wprowadzane jest takie zagranie na sam koniec. Przeciez mozna bylo dac tyle meczy co i dotychczas i nikt nie mialby powodu by sugerowac jakies oszustwa itp. A tak wytworzyl sie niepotrzebnie balagan i administracja sama powoduje ze jest podejrzewana o jakies niecne uczynki. Wg mnie powinniscie dodac brakujace mecze albo chociaz wytlumaczyc dlaczego zrobiliscie tak a nie inaczej. Bo narazie to tylko czytam zeby nie narzekac. Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Łosz, pomyliły mi się miesiące, myślałem że 6 to piątek, wówczas się nie opłacało robić nowej kolejki, ale 6 w piątek przypada w listopadzie :/
Ok, jeszcze jedna kolejka zostanie rozegrana tylko na niedziele, przepraszam za zamieszanie :/
Jak &quot;zakończyłem&quot; konkurs przez pomyłkę we wtorek, to nikt nie miał pretensji...
Jako, że był wtorek wieczór, postanowiłem, aby rozegrać ostatnią kolejkę wg regulaminu, ale tylko w niedziele (każdy będzie mógł spokojnie przeanalizować i oddać typy). Adekwatna ilość do jednego dnia typowania to 10 spotkań...
Więc chyba wszystko jasne...
Koledze devil13england (TitoOrtiz) gratuluje głupoty. Masz mulikonto na forum, a także LT. Rzucasz się na lewo i prawo, a sam jesteś oszustem... Oszust czuje się oszukany... W tym momencie nawet 50 spotkań Ci nie pomoże w otrzymaniu nagrody... (zapoznaj się z regulaminem konkursu).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom