>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
witam a ja mam takie pytanie . po kliknieciu w konsole typowania strona mi sie otwiera dopiero po 20-30 sekundach . i tak jest za każdym razem . czy to coś u mnie czy ogulnie tak chodzi strona .
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Czy będzie kolejna edycja tego konkursu :?: Jak tak to kiedy :?: Bo jestem od nie dawna na forum i nie widziałem o takim konkursie i już na nagrody nie mogę co liczyć mimo tego że mi bardzo idzie :/ z góry dziękuje za odpowiedź.
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
witam wszystkich którego grudnia przewidziany jest koniec konkursu a moz e przedłuzy się do stycznia może ktoś posiada te informacje :spokodfhgfh:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sturm Graz v Rapid W- mecz 11 kolejki mam nie rozliczony tez tak macie? został ten mecz anulowany czy jak?
Musisz mieć rozliczony, bo każdy go ma, wynik 2-2
Przy podliczaniu typów został wprowadzony zły wynik meczu Odra W. - Górnik. Prosimy o poprawienie ????
Poprawione
Informacja.
Dziś pojawią się mecze na weekend!
 
K 16

kombi

Użytkownik
wytypowałem 0-0 Sturm Graz v Rapid W a było 2-2 wiec należy mi się 1 punkt a dostałem 0 ???? proszę o poprawienie. dziękuje
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Dobre, pytanie które również mnie interesuje ???? Czy obecna kolejka zadecyduje o ostatecznej klasyfikacji , czy przewidziane są jeszcze jakieś mecze do 5 grudnia?
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Powinien jeszcze week nastepny być z kolejką i coś w Tygodniu i wtedy koniec ???? ale jak sie zakończy 5 to też nieźle;)
 
Do góry Bottom