>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

lebron44 0

lebron44

Użytkownik
mam propozycje... mianowicie taką, aby czkać do piątku czyli jutra na wysłąnie swoich danych do moderatorów odpowiedzialnych za konkurs bądź aministratora. Kto nie wyśle to przepada mu nagroda, po co ma więkoszoć uczestników czekać na jakiegoś &quot;śpiocha&quot; ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista nagrodzonych została dzisiaj przekazana do odpowiednich osób w Bwin.com. Myślę, że na początku przyszłego tygodnia bonusu będą dopisane.
 
ficklash 0

ficklash

Użytkownik
a jam mam takie pytanie bo jeszcze nigdy nie obracałem żadnego bonusa.
Obrócić 5-krotnie to znaczy postawić tę kwotę 5 razy czyli żeby łączna pula postawionych zakładów była równa 250zł??? czy chodzi tu o 5 krotne postawienie za 50zł??? z góry dziekuje za odp.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Lista nagrodzonych została dzisiaj przekazana do odpowiednich osób w Bwin.com. Myślę, że na początku przyszłego tygodnia bonusu będą dopisane.
Początek tygodnia i jak nic nie było, dalej nic nie ma , trochę to się robi denerwujące już:kwasny4565:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie, spokojnie panowie, dziś do południa dostałem informacje, że w ciągu 48h bonusy zostaną dopisane. Jeszcze jest pewna sprawa do rozpatrzenia z loginami.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
no i jak mineło 48h tak nie widać żadnych nagród... cierpliwośc ma jest na wyczerpaniu.????
To jest BWIN , ja tam dla nich swoich pieniędzy nie zamierzam nigdy wpłacać, zawsze są problemy z nimi:jezora: Może do EURO 2012 dostaniemy nagrody......... ;)
 
Do góry Bottom