>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

lalo 36

lalo

Forum VIP
www.liga.bukmacherskie.com czy to jest oficjalna strona ligi typerow? Jesli tak to kiedy pojawia sie mecze do typowania jakies? Bo Euro tuz tuz
1. Tak jest to oficjalna strona typerów
2. Nie bój się mecze na pewno pojawią się w swoim terminie i na pewno zdążysz je obstawić :]
Co trzeba zrobić by zostać dodanym do tejże tabelki na stronie ligi?
Musisz się zarejestrować na tej stronie, jak będą podane mecze wypełnić je wynikami i czekać do rozstrzygnięcia, potem na pewno pojawisz się w tabeli, jak na razie widzisz że jest tam tylko 2 adminów i 1 moderator :]
pozdROWienia ????
 
L 20

lehane

Użytkownik
Zarejestrowałem się na tej stronie, ale nadal nie ma mnie w tabeli. Czy tak powinno być?
Witam na forum, pozdrawiam.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Tak , tak ma być ???? Dopiero jak się odda głosy i będzie po pierwszej kolejce to każdy będzie w tabeli , zresztą pisałem to post wyżej :]

Witamy na forum ! ????

P.S. ja mam większy problem :] Nie umiem wejść a jestem w 100 % pewny że hasło dobre wpisuję :p No nic czekamy aż mi przyjdzie na pocztę nowe ;)

pozdROWienia ????
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
To chyba chodzi o to że na stronie są zarejstrowani tylko moderatorzy ,zacznie się typowanie to i będzie mozna się rejstrowac,mam podobnie...w sumie mogliby podac typy ale 2 dni zostały,pozdro...fajna zabawa się zapowiada.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ja słyszałem że w niektórych przypadkach trzeba się na nowo rejestrować ( w tym ja :] ) a niektórzy umieją się zalogować normalnie. Jeżeli umiesz się zalogować normalnie to nie musisz na nowo się rejestrować :p Trochę zamieszałem ale mam nadzieję że zrozumiałeś ????

pozdROWienia????
 
L 20

lehane

Użytkownik
Jeśli można prosić, to chciałbym, aby jeden z modów skasował mój post w temacie, w którym typujemy mecze grupy B. Oczywiście ten pierwszy, gdzie przez pomyłkę napisałem, że jedną z bramek zdobędzie Toni :p.
Z góry dziękuje.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Ja mam takie małe pytanie do administracji która zajmuje się liga typerów czy mogli byście podawać mecze na kilka dni do przodu bo wielu uczestników konkursu nie może na co dzien typowac z góry dziękuje
 
Q 0

qbit

Użytkownik
2 pytania mam ???? :
1. Nie podajemy na razie żadnych danych z bwin? Dopiero w przypadku ewentualnej wygranej?
2. Trzeba wypełniać w profilu informacje takie jak imię, nazwisko czy adres?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Bo punkty chyba jeszcze nie zostały podliczone, i dopiero jak się to stanie to pojawi Ci się ile pkt zdobyłeś i zostaniesz dodany do tabeli :]
pozdROWienia ????
 
jose1990 0

jose1990

Użytkownik
Macie jakies problemy?
Witam, dlaczego jeszcze nie ma nastepnej kolejki i czego nie jest ranking podsumowany? Sa jakies problemy czy co?
 
Do góry Bottom