>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

piterach 0

piterach

Użytkownik
Cholera jasna. Napisze sie tych postow : /
Wchodze na ta stronke. Klikam NOWY UZYTKOWNIK (czy jakos tak) wpisuje swoje dane takie jak na bwin i klikam Utworz. Pokazuje mi sie potem ta sama strona, tylko ze bez wpisanych danych. Jak utworzyc konto?
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
moje konto się rozpłynęło ... login był gofermarcin i nie ma;/;/ a po drugie jak nic się nie wpisze i naciśnie kilka razy login to zalogowałem się na jakiegoś kolesia co niema loginu jego mail to [email protected] ... jak można sie komuś zalogować na konto tak nie powinno być ;/
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
dzieki tylko mam jeszcze jedno małe pytanie co to jest numer referencyjny i gdzie go znajdę z góry dziekuje za informacje
 
K 15

kszok

Użytkownik
dzieki tylko mam jeszcze jedno małe pytanie co to jest numer referencyjny i gdzie go znajdę z góry dziekuje za informacje
Numer referencyjny znajdziesz przy wplacie, wybierasz na przyklad opcje &quot;przelew bankowy&quot; i na samym dole bedziesz mial cos takiego :
reference number (Numer odniesienia) .
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Mam pytanie, bo coś mnie dziwi i zastanawia,

Marcin dlaczego ten konkurs nie jest prowadzony od zera w miesiącu listopad? Chyba ze gdzieś jest tabelka listopadowa :-D bo tobyloby dziwne gdyby listopad był łączony z październikiem bo znów mogloby być tak ze wygrają Ci co odskoczyli w poprzednim miesiącu a jakies równe szanse być powinny. I od razu znów riposta chyba ze bedzie osobna tabelka :-D
 
Do góry Bottom