>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania

S 0

stempel

Użytkownik
1. Marcin, pieniądze są, owszem, ale dostałem tylko 50 zł za wygranie kolejki, a prócz tego wygrałem miałem 3 miejsce w październiku, czyli 50 + 150, co daje 200 zł. Możesz mi wyjaśnić, dlaczego nie dostałem tych 150 zł?
2. jak to teraz wygląda z obrotem, ktoś wie? bo jest napisane, że 6 krotnie, ale nie ma wymagań co do kursu?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obrót 5x po dowolnym kursie.
Stempel ty otrzymałeś nagrodę za zwycięstwo w kolejce. Pierwszą fazę konkursu, po 4 kolejkach zajmowałeś miejsce 9. Nie obejmuje ono żadnych nagród.
 
S 0

stempel

Użytkownik
Ja kierowałem się tabelką na stronie ligi, która mówiła, że pod koniec października miałem 3 miejsce. Nie znalazłem nic o tym, że nagrody wypłacane po 4 kolejkach, tylko coś takiego w regulaminie:
Nagrody:
Nagrody są wypłacane co miesiąc. Pula nagród to aż 1000zł.
z góry dziękuję za oświecenie mnie.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
może dlatego że 4 kolejka była włączona jeszcze do października... toż o tylko spekulację bo w temacie zbytnio nie jestem i przypuszczam tak tylko :p
 
S 0

stempel

Użytkownik
Była, i kawałek 5 również ???? . Mnie po prostu chodzi o to, że w regulaminie nie jest powiedziane, że nagrody co 4 kolejki tylko co miesiąc. Na stronie ligi mam 3 miejsce na koniec października. Tyle, czekam co powie mi na to Marcin.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja kierowałem się tabelką na stronie ligi, która mówiła, że pod koniec października miałem 3 miejsce. Nie znalazłem nic o tym, że nagrody wypłacane po 4 kolejkach, tylko coś takiego w regulaminie:
Nagrody:
Nagrody są wypłacane co miesiąc. Pula nagród to aż 1000zł.
z góry dziękuję za oświecenie mnie.
Dobrze wiesz, że po 1 fazie zajmowałeś 9 miejsce, bo wówczas na PW podałeś tylko dane do otrzymania nagrody ze zwycięstwo w kolejce.
1 runda, czyli miesiąc październik zakończył się wraz z końcem 4 kolejki, czyli 28 października. 5 kolejki nie wliczałem bo z niej chyba tylko 2-3 mecze obejmowały ten miesiąc.
Pozdrawiam
 
S 0

stempel

Użytkownik
Wysłałem tylko za zwycięstwo kolejki, bo nawet nie patrzyłem na to co pokazywało się na stronie, tzn na to, że miałem 3 miejsce na koniec października. Nieważne, zmyliło mnie to, przepraszam za kłopot i dziękuję za wyjaśnienie wszystkiego. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom