>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Proszę o poprawkę "czy będzie rzut karny " na nie .
THX
Nie no... Brak to dla nikogo... Ja tylko chciał bym przypomnieć że zmiena to pkt karne wg regulaminu..

//zmienione - tylko przypomnę:
12. Każda zmiana w poście konkursowym 'kosztuje' 3 pkt. Np.: po napisaniu postu konkursowego użytkownik zwraca się z prośbą o zmianę jednego lub kilku typów = -3 pkt, kolejna prośba to kolejne -3 pkt. itd. 🆕



Pzdr
 
Ostatnia edycja:
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Witajcie, punkty są już podliczone. Mamy jeden przypadek gdzie jest identyczna liczba punktów i o kolejności decyduje ilość punktów reputacji - stan na 2024.05.26 10:51.

Posty do odpowiednich działów dodam dziś wieczorem (lub popołudniu).

Pozdrawiam.
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Uzupełniłem i zaktualizowałem dane. Dziękuję wszystkim za udział w tym maratonie :). Gratulacje dla każdego. Muszę przyznać że rywalizacja była zacięta i do samego końca. Świadczy o tym choćby fakt, że o miejscach 2 i 3 decydowały punkty reputacji - po 30 kolejkach.. wooow..

Gratulacje maer maer - świetne wyczucie. Od 17 serii już nie oddane prowadzenie.
R rjastrzab , Z zwyciestwo1960 , arass1 arass1 , R rr62dga - super rywalizacja i 4 pkt między 2 a 5 miejscem - to naprawdę niewiele.

Dziękuję również wszystkim pozostałym osobą za udział w konkursie i mam nadzieję, że jeżeli uda się zorganizować konkurs w kolejnym sezonie - zobaczymy się na typowaniach :).

Dzięki Waldi1979 Waldi1979 za moderację i co najważniejsze - połączenie na styku forum - forBET - masz sponsor.

Magical Snap - 2021.11.07 15.16 - 001.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +2667
maer 257,9K

maer

Typer A-League
Uzupełniłem i zaktualizowałem dane. Dziękuję wszystkim za udział w tym maratonie :). Gratulacje dla każdego. Muszę przyznać że rywalizacja była zacięta i do samego końca. Świadczy o tym choćby fakt, że o miejscach 2 i 3 decydowały punkty reputacji - po 30 kolejkach.. wooow..

Gratulacje maer maer - świetne wyczucie. Od 17 serii już nie oddane prowadzenie.
R rjastrzab , Z zwyciestwo1960 , arass1 arass1 , R rr62dga - super rywalizacja i 4 pkt między 2 a 5 miejscem - to naprawdę niewiele.

Dziękuję również wszystkim pozostałym osobą za udział w konkursie i mam nadzieję, że jeżeli uda się zorganizować konkurs w kolejnym sezonie - zobaczymy się na typowaniach :).

Dzięki Waldi1979 Waldi1979 za moderację i co najważniejsze - połączenie na styku forum - forBET - masz sponsor.

Magical Snap - 2021.11.07 15.16 - 001.png
Udało mi się obronić tytuł sprzed roku czyli ranga mi zostaje na kolejny rok;)
Zabawa jak zwykle przednia, gratki dla wszystkich:)
Waldi1979 Waldi1979 moje dane do Forbeta raczej masz czy musze wysyłać?
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2443
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
maer maer moje gratulacje!

Dziękuję prowadzącemu i wszystkim uczestnikom za zabawę. Do zobaczenia za rok 🦘
 
Otrzymane punkty reputacji: +1677
arass1 241,3K

arass1

Użytkownik
Gratulacje dla zwycięzcy!
Może w kolejnej edycji warto by było wprowadzić dodatkowe punkty za obronę tytułu...?

Dziękuję wszystkim uczestnikom za świetną zabawę z odrobiną zdrowej rywalizacji oraz moderatorom za prowadzenie konkursu.
Oby do następnego sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1677
Do góry Bottom